• Înălțime:
    1.72 m
  • Greutate:
    66 *kg
Real Madrid a spulberat orice emoție pentru titlu în La Liga! Victorie pe terenul lui Sociedad
26/04/2024 la 23:56 | Eurosport
Real Madrid - Bayern Munchen, a 2-a semifinală din Champions League! Madrilenii au trecut la penalty-uri de City
17/04/2024 la 21:15 | Eurosport
Real Madrid - City 3-3 și Arsenal - Bayern 2-2! Partide superbe în primele sferturi de finală din Champions League
08/04/2024 la 23:56 | Eurosport
Se rejoacă Real Madrid – Sevilla? Motivul incredibil pentru care andaluzii pot cere redisputarea partidei
26/02/2024 la 12:27 | Eurosport
Real Madrid învinge Sevilla în ultimele 10 minute! Cum a fost primit Sergio Ramos la revenirea pe Bernabeu
26/02/2024 la 00:00 | Eurosport
Ancelotti îl asigură pe Endrick că va juca la prima echipă a lui Real Madrid: "Nu există niciun dubiu"
24/02/2024 la 17:52 | Eurosport
Modric ar putea rămâne la Real Madrid din vară, chiar dacă îi expiră contractul! Propunerea lui Ancelotti
20/02/2024 la 14:27 | Eurosport
Un fost star de la Real Madrid șochează! "Sunt mai bun decât Cristiano Ronaldo și De Bruyne"
05/02/2024 la 11:35 | Eurosport