Al Nasr

# 2
Saudi Arabian Premier LeagueClasament
Știrile dimineții: Cristiano Ronaldo, OUT în semifinalele Super Cupei! Portughezul a fost eliminat în meciul cu Al Hilal
09/04/2024 la 07:46 | Eurosport
Ronaldo sau Mane? Nu! Laporte a adus, în prelungiri, victoria lui Al Nassr în fața echipei lui Contra și Stanciu, Damac
06/04/2024 la 07:39 | Eurosport
Cristiano Ronaldo i-a "ciuruit" poarta lui Tătărușanu! CR7, peste Mbappe și Kane, cu al doilea hattrick din 2024
02/04/2024 la 23:55 | Eurosport
Al Nassr - Al Taee 5-1 | Ronaldo a făcut show cu trupa lui Reghecampf! Bornele uluitoare atinse de lusitan
30/03/2024 la 23:04 | Eurosport
Cristiano Ronaldo, eroul lui Al Nassr în derby-ul cu Al Ahli! CR7, gol de 3 puncte din penalty
15/03/2024 la 23:48 | Eurosport
Cristiano Ronaldo, "îngropat" de colegi! Al Nassr, eliminată dramatic din Liga Campionilor Asiei
12/03/2024 la 00:32 | Eurosport
Cristiano Ronaldo și Al Nassr, în sferturile Ligii Campionilor Asiei! CR7, 2 goluri în primele 2 meciuri din 2024
21/02/2024 la 22:18 | Eurosport
Cristiano Ronaldo a marcat primul gol din 2024! Al Nassr, cu un pas în sferturile Ligii Campionilor Asiei
14/02/2024 la 22:29 | Eurosport