# 4
La LigaClasament
Atletico Madrid ia măsuri importante după eliminarea din Champions League! Decizia conducerii
17/04/2024 la 21:42 | Eurosport
Barcelona - PSG 1-4 și Dortmund - Atletico 4-2! Kovacs, o eliminare și un penalty. PSG - Dortmund, prima semifinală
16/04/2024 la 23:06 | Eurosport
Azi și mâine aflăm semifinalistele din Champions League: program și cote la pariuri
16/04/2024 la 16:26 | Eurosport
Cum s-au modificat cotele la câștigarea trofeului Champions League după meciurile tur din sferturi
12/04/2024 la 13:37 | Eurosport
Horațiu Moldovan, îndemnat să plece de la Atletico Madrid! "E important să joace! Așa a fost și cu Ionuț Radu"
10/04/2024 la 12:09 | Eurosport
Barcelona o învinge pe PSG după un meci nebun în sferturile UCL. Atletico, victorie la limită cu Borussia Dortmund
10/04/2024 la 11:37 | Eurosport
Supercomputerul Opta a anunțat favoritele la calificarea în semifinalele Champions League
09/04/2024 la 10:06 | Eurosport
Amenințare teroristă înaintea meciurilor din sferturile Champions League! Madridul, în alertă
09/04/2024 la 08:28 | Eurosport
Un jucător de la Barcelona, foarte aproape de transferul la Atletico! El a fost format la academia lui Real Madrid
02/04/2024 la 13:39 | Eurosport
Horațiu Moldovan, mesaj clar după primul meci pe Civitas Metropolitano! "Am nevoie de minute"
27/03/2024 la 11:05 | Eurosport