Fulham

# 14
Premier LeagueClasament
Cristiano Ronaldo, extrem de nervos după Al Nassr - Al Hilal 1-1. Campionii au egalat din penalty în minutul 100
Cu 5 ore în urmă | Eurosport
EURO RADAR | Cum s-au descurcat adversarii României în weekend? Belgienii scriu istorie în Premier League
13/05/2024 la 14:40 | Eurosport
Gvardiol a refuzat șansa de a intra în istoria Premier League! De ce nu a vrut să execute penalty-ul din prelungiri
11/05/2024 la 22:45 | Eurosport
Dragoș Borz, pe 32 de stadioane într-un sezon, din dragoste pentru Manchester City! Care sunt preferatele lui
11/05/2024 la 19:44 | Eurosport
Pep Guardiola, fascinat după victoria cu Fulham! Fotbalistul pe care îl consideră "cel mai bun de pe planetă"
11/05/2024 la 18:24 | Eurosport
Manchester City, victorie la scor-fluviu cu Fulham. "Cetățenii "pun presiune pe Arsenal în lupta la titlu
11/05/2024 la 16:29 | Eurosport
Guardiola, antrenament bizar, înaintea meciului care o poate duce pe City aproape de titlu în Premier League
11/05/2024 la 12:33 | Eurosport
Analiză Eurosport | Premier League și valul de manageri care transformă fotbalul
10/05/2024 la 08:26 | Eurosport