Dwars door Vlaanderen 2016

Rezultate

 RidersechipeTime
1Jens Debusschere
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal4h 48' 27''
2Bryan Coquard
TotalEnergies
TotalEnergies4h 48' 27''
3Edward Theuns
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo4h 48' 27''
4Filippo Pozzato
Neri Sottoli
Neri Sottoli+0''
5Jens Keukeleire
Team BikeExchange
Team BikeExchange+0''
6Giacomo Nizzolo
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+0''
7Oscar Gatto
Saxo Bank
Saxo Bank+0''
8Scott Thwaites
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+0''
9Mike Teunissen
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - Visma+0''
10Fernando Gaviria
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team+0''
11Tom Van Asbroeck
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - Visma+0''
12Adrien Petit
TotalEnergies
TotalEnergies+0''
13Marco Marcato
Verandas Willems
Verandas Willems+0''
14Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
15Mads Pedersen
Glud & Marstrand
Glud & Marstrand+0''
16Christophe Laporte
Cofidis
Cofidis+0''
17Pieter Vanspeybrouck
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
18Frederik Backaert
Verandas Willems
Verandas Willems+0''
19Loïc Vliegen
CCC Team
CCC Team+0''
20Jasper Stuyven
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+0''
21Bert Van Lerberghe
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
22Jesper Asselman
Roompot
Roompot+0''
23Tim Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
24Stefan Küng
CCC Team
CCC Team+0''
25Florian Sénéchal
Cofidis
Cofidis+0''
26Andrey Amador
MOVISTAR
MOVISTAR+0''
27Luke Durbridge
Team BikeExchange
Team BikeExchange+0''
28Dries Devenyns
IAM Cycling
IAM Cycling+0''
29Alex Kirsch
Glud & Marstrand
Glud & Marstrand+0''
30Antoine Duchesne
TotalEnergies
TotalEnergies+0''
31Vegard Breen
Bretagne
Bretagne+0''
32Greg Van Avermaet
CCC Team
CCC Team+0''
33Phil Bauhaus
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE+0''
34Pim Ligthart
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+0''
35Niki Terpstra
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team+11''
36Nikolas Maes
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team+12''
37Jelle Wallays
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+38''
38Daniel McLay
Bretagne
Bretagne+38''
39Tiesj Benoot
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal+38''
40Boy van Poppel
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+38''
41Alexander Porsev
*Katusha
*Katusha+38''
42Leigh Howard
IAM Cycling
IAM Cycling+38''
43Magnus Nielsen
Team BikeExchange
Team BikeExchange+38''
44Sondre Enger
IAM Cycling
IAM Cycling+38''
45Ralf Matzka
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE4h 49' 05 (DSQ)
46Kenneth Vanbilsen
Cofidis
Cofidis4h 49' 05''
47Raymond Kreder
Roompot
Roompot4h 49' 05''
48Luka Mezgec
Team BikeExchange
Team BikeExchange4h 49' 05''
49Roy Jans
Verandas Willems
Verandas Willems4h 49' 05''
50Rasmus Guldhammer
Glud & Marstrand
Glud & Marstrand4h 49' 05''
51Juan José Lobato
MOVISTAR
MOVISTAR4h 49' 05''
52Rick Zabel
CCC Team
CCC Team4h 49' 05''
53Cyril Lemoine
Cofidis
Cofidis4h 49' 05''
54Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise4h 49' 05''
55Kenny Dehaes
Verandas Willems
Verandas Willems4h 49' 05''
56Floris Gerts
CCC Team
CCC Team4h 49' 05''
57Nicolaï TRUSSOV
Saxo Bank
Saxo Bank4h 49' 05''
58Ivan Savitsky
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo4h 49' 05''
59Dylan Groenewegen
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - Visma4h 49' 05''
60Reto Hollenstein
IAM Cycling
IAM Cycling4h 49' 05''
61Simone Ponzi
CCC Atlas - Polsat
CCC Atlas - Polsat4h 49' 05''
62Jasha Sütterlin
MOVISTAR
MOVISTAR4h 49' 05''
63Gijs Van Hoecke
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise4h 49' 05''
64Pavel Brutt
Saxo Bank
Saxo Bank4h 49' 05''
65Guillaume Van Keirsbulck
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team4h 49' 05''
66Lukasz Wisniowski
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team4h 49' 05''
67Andrei Solommenikov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo4h 49' 05''
68Jaroslaw Marycz
CCC Atlas - Polsat
CCC Atlas - Polsat4h 49' 05''
69Nico Denz
AG2R Citroën
AG2R Citroën4h 49' 05''
70Lars Bak
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal4h 49' 05''
71Vladimir Isaychev
*Katusha
*Katusha4h 49' 05''
72Vegard Laengen
IAM Cycling
IAM Cycling4h 49' 05''
73Brian van Goethem
Roompot
Roompot4h 49' 05''
74Simone Antonini
Verandas Willems
Verandas Willems4h 49' 05''
75Zakkari Dempster
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE4h 49' 05''
76Andreas Schillinger
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE4h 49' 05''
77Tom Devriendt
Verandas Willems
Verandas Willems4h 49' 05''
78Hugo Houle
AG2R Citroën
AG2R Citroën4h 49' 05''
79Alexandre Pichot
TotalEnergies
TotalEnergies4h 49' 05''
80Markel Irizar
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo4h 49' 05''
81Dimitri Claeys
Verandas Willems
Verandas Willems4h 49' 05''
82Juraj Sagan
Saxo Bank
Saxo Bank4h 49' 05''
83Ryan Anderson
TotalEnergies
TotalEnergies4h 49' 05''
84Yohann Gène
TotalEnergies
TotalEnergies4h 49' 05''
85Robert Wagner
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - Visma4h 49' 05''
86Steven Tronet
Bretagne
Bretagne4h 49' 05''
87Markus Burghardt
CCC Team
CCC Team4h 49' 05''
88Dmitriy Kozontchuk
*Katusha
*Katusha4h 49' 05''
89Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise4h 49' 05''
90Marco Haller
*Katusha
*Katusha4h 49' 05''
91Niccolò Bonifazio
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo4h 49' 05''
92Francisco Ventoso
MOVISTAR
MOVISTAR4h 49' 05''
93Kevin Van Melsen
Verandas Willems
Verandas Willems4h 49' 17''
94Twan Castelijns
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - Visma4h 49' 17''
95Wesley Kreder
Roompot
Roompot4h 49' 17''
96Tony Martin
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team4h 49' 17''
97Yauheni Hutarovich
Bretagne
Bretagne4h 49' 17''
98Stijn Devolder
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo4h 49' 17''
99Sjoerd van Ginneken
Roompot
Roompot4h 49' 17''
100Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal4h 49' 17''
101Sean De Bie
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal4h 49' 17''
102Tom Bohli
CCC Team
CCC Team4h 49' 17''
103Benoît Jarrier
Bretagne
Bretagne4h 49' 17''
104Viacheslav Kuznetsov
*Katusha
*Katusha4h 49' 17''
105Moreno Hofland
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - Visma4h 49' 17''
106Milton Wynants
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - Visma4h 49' 17''
107Berden de Vries
Roompot
Roompot4h 49' 17''
108Shane Archbold
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHE4h 49' 17''
109Michel Kreder
Roompot
Roompot4h 49' 17''
110Damien Gaudin
AG2R Citroën
AG2R Citroën4h 49' 17''
111Nils Politt
*Katusha
*Katusha4h 50' 13''
112Stijn Steels
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise4h 51' 47''
113Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
Lotto - SoudalDNF
114Michael Schär
CCC Team
CCC TeamDNF
115Iljo Keisse
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl TeamDNF
116Fumiyuki Beppu
Trek-Segafredo
Trek-SegafredoDNF
117Erik Baška
Saxo Bank
Saxo BankDNF
118Michael Gogl
Saxo Bank
Saxo BankDNF
119Michal Kolár
Saxo Bank
Saxo BankDNF
120Jay McCarthy
Saxo Bank
Saxo BankDNF
121Sam Bewley
Team BikeExchange
Team BikeExchangeDNF
122Mitch Docker
Team BikeExchange
Team BikeExchangeDNF
123Svein Tuft
Team BikeExchange
Team BikeExchangeDNF
124Oliver Naesen
IAM Cycling
IAM CyclingDNF
125Vicente Reynés
IAM Cycling
IAM CyclingDNF
126Sergey Lagutin
*Katusha
*KatushaDNF
127Maxime Daniel
AG2R Citroën
AG2R CitroënDNF
128Alexis Gougeard
AG2R Citroën
AG2R CitroënDNF
129Quentin Jauregui
AG2R Citroën
AG2R CitroënDNF
130Timo Roosen
Team Jumbo - Visma
Team Jumbo - VismaDNF
131Romain Cardis
TotalEnergies
TotalEnergiesDNF
132Julien Morice
TotalEnergies
TotalEnergiesDNF
133Hugo Hofstetter
Cofidis
CofidisDNF
134Jonas Ahlstrand
Cofidis
CofidisDNF
135Michael Van Staeyen
Cofidis
CofidisDNF
136Franck Bonnamour
Bretagne
BretagneDNF
137Jean-Marc Bideau
Bretagne
BretagneDNF
138Boris Vallée
Bretagne
BretagneDNF
139Liam Bertazzo
Neri Sottoli
Neri SottoliDNF
140Andrea Dal Col
Neri Sottoli
Neri SottoliDNF
141Matteo Draperi
Neri Sottoli
Neri SottoliDNF
142Giuseppe Fonzi
Neri Sottoli
Neri SottoliDNF
143Mirko Tedeschi
Neri Sottoli
Neri SottoliDNF
144Mirko Trosino
Neri Sottoli
Neri SottoliDNF
145Eugert Zhupa
Neri Sottoli
Neri SottoliDNF
146Kai Reus
Roompot
RoompotDNF
147Adrian Kurek
CCC Atlas - Polsat
CCC Atlas - PolsatDNF
148Bartlomiej Matysiak
CCC Atlas - Polsat
CCC Atlas - PolsatDNF
149Josef Cerný
CCC Atlas - Polsat
CCC Atlas - PolsatDNF
150Eryk Laton
CCC Atlas - Polsat
CCC Atlas - PolsatDNF
151Michael Schwarzmann
BORA - HANSGROHE
BORA - HANSGROHEDNF
152Rasmus Quaade
Glud & Marstrand
Glud & MarstrandDNF
153Michael Reihs
Glud & Marstrand
Glud & MarstrandDNF
154Michael Svendgaard
Glud & Marstrand
Glud & MarstrandDNF
155Jonas Tenbrock
Glud & Marstrand
Glud & MarstrandDNF
156Igor Boev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
157Viktor Manakov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
158Roman Maikin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
159Sergey Nikolaev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
160Evgeniy Shalunov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF
161Mamyr Stash
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVeloDNF