Fyen Rundt 2018

Rezultate

 RidersechipeTime
1Mads Pedersen
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo4h 25' 00''
2Michael Mørkøv
Danemarca
Danemarca+0''
3Bas van der Kooij
Baby-Dump
Baby-Dump+0''
4Wim Stroetinga
Vlasman CT
Vlasman CT+0''
6Herman Dahl
Joker - Bianchi
Joker - Bianchi+0''
6Trond Trondsen
Sparebanken Vest
Sparebanken Vest+0''
7Kristian Aasvold
Sparebanken Vest
Sparebanken Vest+0''
8André Looij
Monkey Town
Monkey Town+0''
9Jason van Dalen
Van Vliet
Van Vliet+0''
10Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+0''
11Luuc Bugter
Van Vliet
Van Vliet+0''
12Rasmus Wallin
Coloquick
Coloquick+0''
13Nicklas Pedersen
Almeborg
Almeborg+0''
14Rasmus Guldhammer
TRE-FOR
TRE-FOR+0''
15Anders Skaarseth
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+0''
16Adriaan Janssen
Van Vliet
Van Vliet+0''
17Lucas Eriksson
Suedia
Suedia+0''
18Michael Svendgaard
Danemarca
Danemarca+5''
19Wim Kleiman
Monkey Town
Monkey Town+5''
20Robbe Ghys
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+8''
21Øivind Lukkedahl
Sparebanken Vest
Sparebanken Vest+10''
22Krister Hagen
Sparebanken Vest
Sparebanken Vest+10''
23Justin Timmermans
Van Vliet
Van Vliet+10''
24Louis Bendixen
Sparebanken Vest
Sparebanken Vest+10''
25Sven van Luijk
Monkey Town
Monkey Town+10''
26Pierre Moncorge
Bliz - Merida
Bliz - Merida+10''
27Peter Schulting
Monkey Town
Monkey Town+10''
28Gustav Höög
Sparebanken Vest
Sparebanken Vest+10''
29Mathias Larsen
Coloquick
Coloquick+10''
30Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+10''
31Markus Hoelgård
Joker - Bianchi
Joker - Bianchi+10''
32Jannik Hansen
Almeborg
Almeborg+10''
33Matthew Overste
Baby-Dump
Baby-Dump+10''
34Erik Sandersson
Suedia
Suedia+10''
35Emil Vinjebo
Coloquick
Coloquick+10''
36Carl Fredrik Hagen
Joker - Bianchi
Joker - Bianchi+10''
37Yoeri Havik
Vlasman CT
Vlasman CT+10''
38Maarten de Jonge
Monkey Town
Monkey Town+10''
39Ole Forfang
Joker - Bianchi
Joker - Bianchi+10''
40Kim Magnusson
Suedia
Suedia+10''
41Rasmus Quaade
Almeborg
Almeborg+10''
42Jens van den Dool
Van Vliet
Van Vliet+10''
43Mathias Norsgaard
Concordia
Concordia+24''
44Mads Schmidt
Danemarca
Danemarca+29''
45Ben Hetherington
Bliz - Merida
Bliz - Merida+32''
46Henrik Evensen
Joker - Bianchi
Joker - Bianchi+47''
47Troels Ronning Vinther
Concordia
Concordia+49''
48Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+53''
49Aimé De Gendt
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+56''
50Jasper Schouten
Baby-Dump
Baby-Dump+1' 03''
51Isac Lundgren
Suedia
Suedia+1' 03''
52Boy van Poppel
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+1' 12''
53Robert Orr
Bliz - Merida
Bliz - Merida+1' 19''
54René Hooghiemster
Baby-Dump
Baby-Dump+1' 19''
55Joost van der Burg
Vlasman CT
Vlasman CT+1' 23''
56Jasper Bovenhuis
Vlasman CT
Vlasman CT+1' 23''
57Christian Jørgensen
Coloquick
Coloquick+1' 46''
58Daan van Sintmaartensdijk
Baby-Dump
Baby-Dump+1' 50''
59Nicolai Nielsen
Danemarca
Danemarca+1' 50''
60Jonas Jørgensen
Concordia
Concordia+2' 00''
61Kristian Kulseth
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+2' 00''
62Mathias Bregnhøj
Almeborg
Almeborg+2' 00''
63Stephan Bakker
Monkey Town
Monkey Town+2' 00''
64Matthias Brandle
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+2' 12''
65Ryan Mullen
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+2' 12''
66Emil Toudal
Almeborg
Almeborg+2' 24''
67Audun Fløtten
TRE-FOR
TRE-FOR+3' 30''
68Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
Sport Vlaanderen - Baloise+3' 53''
69Asbjørn Andersen
TRE-FOR
TRE-FOR+3' 57''
70Jonas Abrahamsen
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+4' 02''
71Fridtjof Røinås
Joker - Bianchi
Joker - Bianchi+4' 10''
72Alexander Salby
Coloquick
Coloquick+4' 58''
73Andreas Jeppesen
TRE-FOR
TRE-FOR+6' 42''
74Torkil Veyhe
TRE-FOR
TRE-FOR+6' 42''
75Johan Price-Pejtersen
Coloquick
Coloquick+7' 10''
76Eamon Franck
Van Vliet
Van Vliet+9' 21''
77Laurent Didier
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+9' 21''
78Niklas Eg
Trek-Segafredo
Trek-Segafredo+9' 21''
79Sebastian Lander
Concordia
Concordia+9' 24''
80Alexander Kamp
TRE-FOR
TRE-FOR+9' 24''
81Jesper Mørkøv
Concordia
Concordia+9' 24''
82Jesper Vinkel
Danemarca
Danemarca+9' 27''
83Abe Celi
Baby-Dump
Baby-DumpDNF
84Mads Kristensen
Danemarca
DanemarcaDNF
85Sondre Kristiansen
Uno-X Hydrogen
Uno-X HydrogenDNF
86Torstein Træen
Uno-X Hydrogen
Uno-X HydrogenDNF
87Richard Larsén
Suedia
SuediaDNF
88Melvin van Zijl
Vlasman CT
Vlasman CTDNF
89Jacob Tipper
Bliz - Merida
Bliz - MeridaDNF
90Roy Eefting-Bloem
Bliz - Merida
Bliz - MeridaDNF
91Andreas Stokbro
Concordia
ConcordiaDNF
92Eigil Nikolejsen
Almeborg
AlmeborgDNF
93Edvin Wilsson
Suedia
SuediaDNF