Giro dell'Appennino

Rezultate

 RidersechipeTime
1Matteo Cattaneo
*Diquigiovanni - Androni
*Diquigiovanni - Androni4h 40' 51''
2Fausto Masnada
*Diquigiovanni - Androni
*Diquigiovanni - Androni+25''
3Simone Ravanelli
Biesse - Carrera - Gavardo
Biesse - Carrera - Gavardo+25''
4Mikel Bizkarra
Murias
Murias+25''
5Federico Zurlo
MSTina - Focus
MSTina - Focus+49''
6Marco Canola
Nippo
Nippo+49''
7Sergey Shilov
RusVelo
RusVelo+49''
8Andrea Vendrame
*Diquigiovanni - Androni
*Diquigiovanni - Androni+49''
9Francesco Gavazzi
*Diquigiovanni - Androni
*Diquigiovanni - Androni+49''
10Simone Velasco
Neri Sottoli
Neri Sottoli+49''
11Alex Aranburu
Caja Rural
Caja Rural+49''
12Andrea Bagioli
Team Colpack
Team Colpack+49''
13Davide Gabburo
Neri Sottoli
Neri Sottoli+49''
14Giovanni Aleotti
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+49''
15Samuele Battistella
Italy
Italy+49''
16Enrico Barbin+49''
17Stephan Rabitsch
Arbö - RC Wels
Arbö - RC Wels+49''
18Mauro Finetto
VC La Pomme
VC La Pomme+49''
19Danilo Celano
Amore & Vita
Amore & Vita+49''
20Pierpaolo Ficara
Amore & Vita
Amore & Vita+49''
21Edoardo Zardini
Neri Sottoli
Neri Sottoli+49''
22Ivan Martinelli
Area Zero
Area Zero+54''
23Matteo Montaguti+1' 05''
24Evgeniy Shalunov
RusVelo
RusVelo+1' 38''
25Aleksey Rybalkin
RusVelo
RusVelo+2' 00''
26Ivan Rovnyi
RusVelo
RusVelo+2' 19''
27Luca Raggio
Neri Sottoli
Neri Sottoli+5' 52''
28Antonio Di Sante
Vega
Vega+5' 52''
29Óscar Quiroz
Strongman
Strongman+5' 52''
30Kevin Colleoni
Biesse - Carrera - Gavardo
Biesse - Carrera - Gavardo+5' 52''
31Marco Frapporti
*Diquigiovanni - Androni
*Diquigiovanni - Androni+5' 52''
32Johannes Schinnagel
WSA - VIPERbike
WSA - VIPERbike+7' 44''
33Lorenzo Rota+7' 44''
34Manuel Senni+7' 44''
35Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+7' 44''
36Francesco Romano
Colnago - CSF
Colnago - CSF+7' 44''
37Álvaro Cuadros+9' 03''
38Hideto Nakana
Nippo
Nippo+9' 03''
39Gianni Pugi
Vega
Vega+9' 03''
40Viesturs Lukševics
Amore & Vita
Amore & Vita+9' 03''
41Hans-Jörg Leopold
WSA - VIPERbike
WSA - VIPERbike+9' 03''
42Fernando Barceló
Murias
Murias+9' 03''
43Simone Zandomeneghi
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
Iseo Serrature - Rime - Carnovali+9' 03''
44Emil Dima
MSTina - Focus
MSTina - Focus+9' 03''
45Luca Covili+9' 03''
46Joel Nicolau+9' 03''
47Juan Antonio López-Cózar+9' 03''
48Jacopo Mosca
Area Zero
Area Zero+9' 03''
49Andrea Cacciotti+9' 03''
50Filippo Baroncini
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze+12' 36''
51Nicolas Rinaldi
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
Iseo Serrature - Rime - Carnovali+12' 36''
52Javier Montoya
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze+12' 36''
53Raul Colombo
Biesse - Carrera - Gavardo
Biesse - Carrera - Gavardo+12' 36''
54Damiano Cima
Nippo
Nippo+12' 36''
55Giacomo Garavaglia
Team Colpack
Team Colpack+12' 36''
56Sho Hatsuyama
Nippo
Nippo+12' 36''
57Matthias Krizek
Arbö - RC Wels
Arbö - RC Wels+12' 36''
58Lukas Schlemmer
WSA - VIPERbike
WSA - VIPERbike+12' 36''
59Denis Nekrasov
RusVelo
RusVelo+12' 36''
60Dario Puccioni
Vega
Vega+12' 36''
61Wilson Peña
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze+12' 36''
62Corey Davis
Team Skyline
Team Skyline+12' 36''
63Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+12' 36''
64Matteo Sobrero
Dimension Data CT
Dimension Data CT+12' 36''
65Marco Bernardinetti
Amore & Vita
Amore & Vita+12' 36''
66Petr Rikunov
RusVelo
RusVelo+12' 36''
67Lorenzo Delcò
Biesse - Carrera - Gavardo
Biesse - Carrera - Gavardo+12' 36''
68Sebastián Castaño
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze+12' 36''
69Evgeny Kobernyak
RusVelo
RusVelo+12' 36''
70Alberto Amici
Biesse - Carrera - Gavardo
Biesse - Carrera - Gavardo+12' 36''
71Marco Tizza
Amore & Vita
Amore & Vita+12' 36''
72Samuele Rivi+12' 36''
73Michael Belleri+16' 54''
74Emanuele Onesti
MSTina - Focus
MSTina - Focus+17' 06''
75Matteo Domenicali
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze+17' 06''
76Timon Rüegg
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+17' 06''
77Yannik Achterberg
WSA - VIPERbike
WSA - VIPERbike+17' 06''
78Ricky Randall
Team Skyline
Team Skyline+17' 06''
79Yves Lütolf
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+17' 06''
80Raphael Krähemann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+17' 06''
81Francesco Baldi+17' 06''
82Filippo Zana
Vega
Vega+17' 06''
83Mattia Baldo
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
Iseo Serrature - Rime - Carnovali+17' 06''
84Matteo Zandomeneghi
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
Iseo Serrature - Rime - Carnovali+17' 06''
85Helmut Trettwer
WSA - VIPERbike
WSA - VIPERbike+18' 44''
86Orlando Pitzanti
Area Zero
Area Zero+18' 44''
87Mirco Sartori
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
Iseo Serrature - Rime - Carnovali+18' 44''
88Franco Orocito
Area Zero
Area Zero+18' 44''
89Giovanni CarboniDNF
90Umberto Orsini
Colnago - CSF
Colnago - CSFDNF
91Miguel FlorezDNF
92Julen AmezquetaDNF
93David González
Caja Rural
Caja RuralDNF
94Aritz BaguesDNF
95Mikel IturriaDNF
96Gotzon Udondo
Murias
MuriasDNF
97Sergio Samitier
Murias
MuriasDNF
98Rubén AcostaDNF
99Nicola Bagioli
Nippo
NippoDNF
100Francesco BongiornoDNF
101Dayer QuintanaDNF
102Giovanni ViscontiDNF
103Matteo BelliaDNF
104Giovanni PedrettiDNF
105Vlad DobreDNF
106Ciprian Jitaru
MSTina - Focus
MSTina - FocusDNF
107Simone Sterbini
MSTina - Focus
MSTina - FocusDNF
108Denis Marian VulcanDNF
109Krzysztof DominDNF
110Leonardo Bonifazio
Vega
VegaDNF
111Fabio Mazzucco
Vega
VegaDNF
112Lucio PierantozziDNF
113Paul Double
Team Colpack
Team ColpackDNF
114Jalel Duranti
Team Colpack
Team ColpackDNF
115Richard Holec
Team Colpack
Team ColpackDNF
116Nicolò Parisini
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli FirenzeDNF
117Andi Bajc
Arbö - RC Wels
Arbö - RC WelsDNF
118Benjamin Brkic
Arbö - RC Wels
Arbö - RC WelsDNF
119Tim Wollenberg
Arbö - RC Wels
Arbö - RC WelsDNF
120Daniel Lehner
Arbö - RC Wels
Arbö - RC WelsDNF
121Johnatan Cañaveral
Strongman
StrongmanDNF
122Diego Cano
Strongman
StrongmanDNF
123Eduardo Estrada
Strongman
StrongmanDNF
124Brayan Hernández
Strongman
StrongmanDNF
125Diego Jaramillo
Strongman
StrongmanDNF
126William Muñoz
Strongman
StrongmanDNF
127Matteo Donegà
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
128Davide Bais
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
129Mattia Bais
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
130Jonathan Milan
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
131Massimo Orlandi
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
132Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
133Federico Burchio
Area Zero
Area ZeroDNF
134Roman Kustadinchev
Area Zero
Area ZeroDNF
135Angelo Raffaele
Area Zero
Area ZeroDNF
136Filippo Bertone
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
Iseo Serrature - Rime - CarnovaliDNF
137Andrea Ferrari
Iseo Serrature - Rime - Carnovali
Iseo Serrature - Rime - CarnovaliDNF
138Felix Ritzinger
WSA - VIPERbike
WSA - VIPERbikeDNF
139Benoît Guinchard
Swiss Racing Academy
Swiss Racing AcademyDNF
140Eriks Toms Gavars
Amore & Vita
Amore & VitaDNF
141Andrea Meucci
Amore & Vita
Amore & VitaDNF
142Adam Carr
Team Skyline
Team SkylineDNF
143David Dawson
Team Skyline
Team SkylineDNF
144Ryan DeWald
Team Skyline
Team SkylineDNF
145Parker Kyzer
Team Skyline
Team SkylineDNF
146Justin McQuerry
Team Skyline
Team SkylineDNF