Omloop Het Nieuwsblad 2022

Rezultate

 RidersechipeTime
1Wout Van Aert
Rabobank
Rabobank4h 50' 46''
2Sonny Colbrelli
Bahrain
Bahrain+22''
3Greg Van Avermaet
AG2R
AG2R+22''
4Oliver Naesen
AG2R
AG2R+22''
5Victor Campenaerts
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto+22''
6Rasmus Tiller
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+22''
7Matteo Trentin
Lampre
Lampre+22''
8Andrea Pasqualon
Verandas Willems
Verandas Willems+22''
9Florian Sénéchal
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team+22''
10Jasper Stuyven
Leopard
Leopard+22''
11Simon Clarke
Israel - Premier Tech
Israel - Premier Tech+25''
12Stefan Küng
FDJ
FDJ+25''
13Alex Aranburu
Caisse d'Epargne
Caisse d'Epargne+25''
14Matis Louvel
Bretagne
Bretagne+25''
15Alex Kirsch
Leopard
Leopard+25''
16Owain Doull
EF Education - EasyPost
EF Education - EasyPost+25''
17Matej Mohoric
Bahrain
Bahrain+25''
18Thomas Pidcock
*Team Sky
*Team Sky+27''
19Tobias Ludvigsson
FDJ
FDJ+32''
20Alfred Wright
Bahrain
Bahrain+42''
21Ethan Hayter
*Team Sky
*Team Sky+1' 20''
22Heinrich Haussler
Bahrain
Bahrain+1' 30''
23Amaury Capiot
Bretagne
Bretagne+1' 30''
24Mike Teunissen
Rabobank
Rabobank+1' 30''
25Dries Van Gestel
TotalEnergies
TotalEnergies+1' 30''
26Luca Rizzato
B&B Hotels - KTM
B&B Hotels - KTM+1' 30''
27Nils Politt
NetApp
NetApp+1' 30''
28Fredrik Dversnes
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+1' 30''
29Arjen Livyns
Wallonie
Wallonie+1' 30''
30Iván García
Caisse d'Epargne
Caisse d'Epargne+1' 30''
31Dries De Bondt
BKCP
BKCP+1' 30''
32Jasper De Buyst
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto+1' 30''
33Guillaume Boivin
Israel - Premier Tech
Israel - Premier Tech+1' 30''
34Jhonatan Narváez
*Team Sky
*Team Sky+1' 30''
35Connor Swift
Bretagne
Bretagne+1' 30''
36Jordi Warlop
B&B Hotels - KTM
B&B Hotels - KTM+1' 30''
37Yenthe Biermans
Israel - Premier Tech
Israel - Premier Tech+1' 30''
38Fabian Lienhard
FDJ
FDJ+1' 30''
39Brent Van Moer
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto+1' 30''
40Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto+1' 30''
41Bryan Coquard
Cofidis
Cofidis+1' 30''
42Anders Skaarseth
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+1' 30''
43John Degenkolb
Skil-Shimano
Skil-Shimano+1' 30''
44Laurenz Rex
Wallonie
Wallonie+1' 30''
45Stan Dewulf
AG2R
AG2R+1' 30''
46Kenneth Van Rooy
Vlaanderen
Vlaanderen+1' 30''
47Jonas Koch
NetApp
NetApp+1' 30''
48Kévin Vauquelin
Bretagne
Bretagne+1' 30''
49Ben Swift
*Team Sky
*Team Sky+1' 30''
50Toms Skujins
Leopard
Leopard+1' 30''
51Loïc Vliegen
Verandas Willems
Verandas Willems+1' 30''
52Damien Touzé
AG2R
AG2R+1' 30''
53Simone Consonni
Cofidis
Cofidis+1' 30''
54Xandro Meurisse
BKCP
BKCP+1' 30''
55Daniel OSS
TotalEnergies
TotalEnergies+1' 30''
56Jonas Abrahamsen
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+1' 30''
57Jonas Hvideberg
Skil-Shimano
Skil-Shimano+1' 30''
58Michael Gogl
BKCP
BKCP+1' 30''
59Ben Turner
*Team Sky
*Team Sky+1' 30''
60Alexander Kristoff
Verandas Willems
Verandas Willems+1' 30''
61Florian Vermeersch
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto+1' 30''
62Zdenek Štybar
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team+1' 30''
63Oier Lazkano
Caisse d'Epargne
Caisse d'Epargne+1' 30''
64Rui Oliveira
Lampre
Lampre+1' 30''
65Ward Vanhoof
Vlaanderen
Vlaanderen+1' 30''
66Tiesj Benoot
Rabobank
Rabobank+1' 30''
67Pascal Eenkhoorn
Rabobank
Rabobank+1' 30''
68Nathan Van Hooydonck
Rabobank
Rabobank+1' 30''
69Olivier Le Gac
FDJ
FDJ+1' 30''
70Tom Van Asbroeck
Israel - Premier Tech
Israel - Premier Tech+1' 30''
71Aimé De Gendt
Verandas Willems
Verandas Willems+1' 30''
72Yves Lampaert
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team+1' 30''
73Hugo Houle
Israel - Premier Tech
Israel - Premier Tech+1' 30''
74Luis León Sánchez
Bahrain
Bahrain+1' 30''
75Ben Healy
EF Education - EasyPost
EF Education - EasyPost+1' 30''
76Kasper Asgreen
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl Team+1' 30''
77Daniel McLay
Bretagne
Bretagne+1' 30''
78Lewis Askey
FDJ
FDJ+1' 30''
79Tom Bohli
Cofidis
Cofidis+1' 30''
80Vegard Laengen
Lampre
Lampre+1' 30''
81Kamil Gradek
Bahrain
Bahrain+1' 30''
82Adrien Petit
Verandas Willems
Verandas Willems+2' 16''
83Dimitri Claeys
Verandas Willems
Verandas Willems+2' 31''
84Sander De Pestel
Vlaanderen
Vlaanderen+5' 04''
85Morten Hulgaard
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+5' 04''
86Juri Hollmann
Caisse d'Epargne
Caisse d'Epargne+5' 04''
87Erik Resell
Uno-X Hydrogen
Uno-X Hydrogen+5' 04''
88Louis Blouwe
Wallonie
Wallonie+5' 49''
89Sven Erik Bystrøm
Verandas Willems
Verandas Willems+5' 49''
90Guillaume Van Keirsbulck
BKCP
BKCP+5' 49''
91Gijs Van Hoecke
AG2R
AG2R+5' 49''
92Dmitriy Gruzdev
Astana
Astana+5' 49''
93Jens Keukeleire
EF Education - EasyPost
EF Education - EasyPost+5' 49''
94Senne Leysen
BKCP
BKCP+5' 49''
95Stanislaw Aniolkowski
Wallonie
Wallonie+5' 49''
96Clément Russo
Bretagne
Bretagne+5' 49''
97Otto Vergaerde
Leopard
Leopard+5' 49''
98Peter Sagan
TotalEnergies
TotalEnergies+5' 49''
99Jérémy Lecroq
B&B Hotels - KTM
B&B Hotels - KTM+5' 49''
100Edward Theuns
Leopard
Leopard+5' 49''
101Daan Hoole
Leopard
Leopard+5' 49''
102Michael Schär
AG2R
AG2R+5' 49''
103Søren Andersen
Skil-Shimano
Skil-Shimano+5' 49''
104Lindsay De Vylder
Vlaanderen
Vlaanderen+8' 33''
105Donavan Grondin
Bretagne
Bretagne+8' 33''
106Timothy Dupont
Wallonie
Wallonie+8' 33''
107Aaron Verwilst
Vlaanderen
Vlaanderen+8' 33''
108Magnus Sheffield
*Team Sky
*Team Sky+8' 33''
109Jan Maas
GreenEdge
GreenEdge+8' 33''
110Ryan Gibbons
Lampre
Lampre+8' 33''
111Luis Mas
Caisse d'Epargne
Caisse d'Epargne+8' 33''
112Dion Smith
GreenEdge
GreenEdge+8' 33''
113Julien Morice
B&B Hotels - KTM
B&B Hotels - KTM+8' 33''
114Jordi Meeus
NetApp
NetApp+8' 33''
115Lukas Pöstlberger
NetApp
NetApp+8' 33''
116Ruben Apers
Vlaanderen
Vlaanderen+8' 33''
117Tobias Bayer
BKCP
BKCP+11' 56''
118Patrick Gamper
NetApp
NetApp+11' 56''
119Arne Marit
Vlaanderen
Vlaanderen+11' 56''
120Tosh Van der Sande
Rabobank
Rabobank+11' 56''
121Leonardo Basso
Astana
Astana+11' 56''
122Gianni Moscon
Astana
Astana+11' 56''
123Harry Sweeny
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto+11' 56''
124Cyril Lemoine
B&B Hotels - KTM
B&B Hotels - KTM+11' 56''
125Bert Van Lerberghe
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl TeamDNF
126Josef Cerný
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl TeamDNF
127Iljo Keisse
Quick-Step - Alpha Vinyl Team
Quick-Step - Alpha Vinyl TeamDNF
128Edoardo Affini
Rabobank
RabobankDNF
129Lawrence Naesen
AG2R
AG2RDNF
130Markus Hoelgård
Leopard
LeopardDNF
131Yevgeniy Fedorov
Astana
AstanaDNF
132Michele Gazzoli
Astana
AstanaDNF
133Alexey Lutsenko
Astana
AstanaDNF
134Davide Martinelli
Astana
AstanaDNF
135Phil Bauhaus
Bahrain
BahrainDNF
136Marco Haller
NetApp
NetAppDNF
137Ide Schelling
NetApp
NetAppDNF
138Piet Allegaert
Cofidis
CofidisDNF
139Eddy Finé
Cofidis
CofidisDNF
140Kenneth Vanbilsen
Cofidis
CofidisDNF
141Szymon Sajnok
Cofidis
CofidisDNF
142Michael Andersen
EF Education - EasyPost
EF Education - EasyPostDNF
143Tom Scully
EF Education - EasyPost
EF Education - EasyPostDNF
144Julius van den Berg
EF Education - EasyPost
EF Education - EasyPostDNF
145Lukasz Wisniowski
EF Education - EasyPost
EF Education - EasyPostDNF
146Antoine Duchesne
FDJ
FDJDNF
147Cameron Wurf
*Team Sky
*Team SkyDNF
148Corbin Strong
Israel - Premier Tech
Israel - Premier TechDNF
149Johan Jacobs
Caisse d'Epargne
Caisse d'EpargneDNF
150Lawson Craddock
GreenEdge
GreenEdgeDNF
151Luke Durbridge
GreenEdge
GreenEdgeDNF
152Alexander Konychev
GreenEdge
GreenEdgeDNF
153Marius Mayrhofer
Skil-Shimano
Skil-ShimanoDNF
154Niklas Arndt
Skil-Shimano
Skil-ShimanoDNF
155Leon Heinschke
Skil-Shimano
Skil-ShimanoDNF
156Fernando Gaviria
Lampre
LampreDNF
157Alessandro Covi
Lampre
LampreDNF
158Oliviero Troia
Lampre
LampreDNF
159Maurice Ballerstedt
BKCP
BKCPDNF
160Cyril Barthe
B&B Hotels - KTM
B&B Hotels - KTMDNF
161Quentin Jauregui
B&B Hotels - KTM
B&B Hotels - KTMDNF
162Ludovic Robeet
Wallonie
WallonieDNF
163Mathijs Paasschens
Wallonie
WallonieDNF
164Edvald Boasson Hagen
TotalEnergies
TotalEnergiesDNF
165Geoffrey Soupe
TotalEnergies
TotalEnergiesDNF
166Christopher Lawless
TotalEnergies
TotalEnergiesDNF
167Anthony Turgis
TotalEnergies
TotalEnergiesDNF
168Tobias Johannessen
Uno-X Hydrogen
Uno-X HydrogenDNF