Ronde van de Apennijnen 2022

Rezultate

 RidersechipeTime
1Louis Meintjies
Verandas Willems
Verandas Willems4h 56' 30''
2Natnael Tesfatsion
Drone Hopper - Androni Giocattoli
Drone Hopper - Androni Giocattoli+1' 37''
3Georg Zimmerman
Verandas Willems
Verandas Willems+1' 37''
4Simon Clarke
Israel - Premier Tech
Israel - Premier Tech+1' 37''
5Alessandro Verre
Bretagne
Bretagne+1' 37''
6Paul Double
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM+1' 37''
7Alessio Martinelli
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+1' 37''
8Iván Moreno
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern Pharma+1' 37''
9Michel Ries
Bretagne
Bretagne+1' 37''
10Alessandro Covi
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates+4' 42''
11Giacomo Garavaglia
WorkService - Vitalcare - Dynatek
WorkService - Vitalcare - Dynatek+4' 42''
12Quinten Hermans
Verandas Willems
Verandas Willems+4' 42''
13Nicolas Edet
Bretagne
Bretagne+4' 42''
14Filippo Zana
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+4' 42''
15Yeisson Casallas
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano+4' 42''
16Márton Dina
EOLO - Kometa Cycling Team
EOLO - Kometa Cycling Team+4' 42''
17Andrea Garosio
Biesse - Carrera
Biesse - Carrera+4' 42''
18Alexis Guerin
Vorarlberg
Vorarlberg+4' 46''
19Davide Rebellin
WorkService - Vitalcare - Dynatek
WorkService - Vitalcare - Dynatek+4' 46''
20Santiago Umba
Drone Hopper - Androni Giocattoli
Drone Hopper - Androni Giocattoli+9' 21''
21Luca Chirico
Drone Hopper - Androni Giocattoli
Drone Hopper - Androni Giocattoli+9' 21''
22Alessandro Fancellu
EOLO - Kometa Cycling Team
EOLO - Kometa Cycling Team+9' 21''
23Andrea Debiasi
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+9' 51''
24Thomas Pesenti
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze+9' 51''
25Walter Calzoni
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+9' 51''
26Stefano Gandin
Team Corratec
Team Corratec+9' 51''
27Veljko Stojnic
Team Corratec
Team Corratec+9' 51''
28Jan Bakelandts
Verandas Willems
Verandas Willems+9' 51''
29Luca Covili
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+9' 51''
30Dayer Quintana
Bretagne
Bretagne+9' 51''
31Nicolò Buratti
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+9' 51''
32Raul Colombo
WorkService - Vitalcare - Dynatek
WorkService - Vitalcare - Dynatek+9' 51''
33Germán Dario Gómez
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano+9' 51''
34Simone Petilli
Verandas Willems
Verandas Willems+9' 51''
35Winner Anacona
Bretagne
Bretagne+9' 51''
36Andrés Mancipe
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano+9' 51''
37Oleksandr Shchypak
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+10' 06''
38Krists Neilands
Israel - Premier Tech
Israel - Premier Tech+12' 09''
39Lukas Rüegg
Vorarlberg
Vorarlberg+12' 09''
40Edgar Pinzón
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano+12' 09''
41Alessandro Bisolti
Drone Hopper - Androni Giocattoli
Drone Hopper - Androni Giocattoli+12' 09''
42Omar El Gouzi
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - Faizanè+12' 09''
43Riccardo Zoidl
Vorarlberg
Vorarlberg+12' 09''
44Alex Martín
EOLO - Kometa Cycling Team
EOLO - Kometa Cycling Team+12' 09''
45Matteo Amella
Team Corratec
Team Corratec+12' 09''
46Lukas Meiler
Vorarlberg
Vorarlberg+12' 09''
47Oliver Stockwell
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+12' 09''
48Edoardo Sandri
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+12' 09''
49Kyrylo Tsarenko
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+12' 09''
50Guy Sagiv
Israel - Premier Tech
Israel - Premier TechDNF
51Guy Niv
Israel - Premier Tech
Israel - Premier TechDNF
52Sebastian Berwick
Israel - Premier Tech
Israel - Premier TechDNF
53Mason Hollyman
Israel - Premier Tech
Israel - Premier TechDNF
54Marco Frigo
Israel - Premier Tech
Israel - Premier TechDNF
55Lorenzo Rota
Verandas Willems
Verandas WillemsDNF
56Kobe Goossens
Verandas Willems
Verandas WillemsDNF
57Camilo Ardila
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
58Ivo Oliveira
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
59Jan Polanc
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
60Oliviero Troia
UAE Team Emirates
UAE Team EmiratesDNF
61Alessio Nieri
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - FaizanèDNF
62Alessandro Santaromita
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - FaizanèDNF
63Henok Mulubrhan
Bardiani - CSF - Faizanè
Bardiani - CSF - FaizanèDNF
64Simone Ravanelli
Drone Hopper - Androni Giocattoli
Drone Hopper - Androni GiocattoliDNF
65Jefferson Alexander Cepeda
Drone Hopper - Androni Giocattoli
Drone Hopper - Androni GiocattoliDNF
66Edoardo Zardini
Drone Hopper - Androni Giocattoli
Drone Hopper - Androni GiocattoliDNF
67Edward Ravasi
EOLO - Kometa Cycling Team
EOLO - Kometa Cycling TeamDNF
68Diego Pablo Sevilla
EOLO - Kometa Cycling Team
EOLO - Kometa Cycling TeamDNF
69Giovanni Lonardi
EOLO - Kometa Cycling Team
EOLO - Kometa Cycling TeamDNF
70Simone Bevilacqua
EOLO - Kometa Cycling Team
EOLO - Kometa Cycling TeamDNF
71Jordi López
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern PharmaDNF
72Diego López
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern PharmaDNF
73Jon Agirre
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern PharmaDNF
74José Félix Parra Cuerda
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern PharmaDNF
75Ibon Ruiz
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern PharmaDNF
76Urko Berrade Fernandez
Equipo Kern Pharma
Equipo Kern PharmaDNF
77Andrea Piras
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli FirenzeDNF
78Matteo Freddi
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli FirenzeDNF
79Pietro Aimonetto
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli FirenzeDNF
80Luca Cibrario
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli FirenzeDNF
81Matteo Lovera
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli FirenzeDNF
82Federico Ceolin
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli Firenze
Beltrami TSA - Hopplà - Petroli FirenzeDNF
83Riccardo Ciuccarelli
Biesse - Carrera
Biesse - CarreraDNF
84Lorenzo Gobbo
Biesse - Carrera
Biesse - CarreraDNF
85Alessandro Motta
Biesse - Carrera
Biesse - CarreraDNF
86Mattias Nordal
Biesse - Carrera
Biesse - CarreraDNF
87Lorenzo Roda
Biesse - Carrera
Biesse - CarreraDNF
88Brayan Vargas
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
Colombia Tierra de Atletas - GW - ShimanoDNF
89Freddy Ávila
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
Colombia Tierra de Atletas - GW - ShimanoDNF
90Brayan Molano
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
Colombia Tierra de Atletas - GW - ShimanoDNF
91Fran Miholjevic
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
92Chih Hao Tu
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
93Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASDDNF
94Matteo Furlan
Area Zero
Area ZeroDNF
95Andrea Ghislanzoni
Area Zero
Area ZeroDNF
96Lorenzo Pellegrini
Area Zero
Area ZeroDNF
97Jhon Álvarez
Area Zero
Area ZeroDNF
98Mattia Viel
Area Zero
Area ZeroDNF
99Luca Roberti
Area Zero
Area ZeroDNF
100Jhonatan Chaves
Area Zero
Area ZeroDNF
101Davide Bauce
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - LucchiniDNF
102Lorenzo Ferroni
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - LucchiniDNF
103Sergio Granados
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - LucchiniDNF
104Diego Ressi
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - LucchiniDNF
105Paul Wright
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM
MG.K Vis - Colors for Peace - VPMDNF
106Edoardo Martinelli
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM
MG.K Vis - Colors for Peace - VPMDNF
107Daniel Savini
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM
MG.K Vis - Colors for Peace - VPMDNF
108Max Stedman
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM
MG.K Vis - Colors for Peace - VPMDNF
109Daan Hoeks
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM
MG.K Vis - Colors for Peace - VPMDNF
110Connor Sens
MG.K Vis - Colors for Peace - VPM
MG.K Vis - Colors for Peace - VPMDNF
111Marco Murgano
Team Corratec
Team CorratecDNF
112Davide Baldaccini
Team Corratec
Team CorratecDNF
113Jan Stöckli
Team Corratec
Team CorratecDNF
114Luca Marziale
Team Corratec
Team CorratecDNF
115Clayton Travis
Team Skyline
Team SkylineDNF
116Nick Kleban
Team Skyline
Team SkylineDNF
117Joseph Lupien
Team Skyline
Team SkylineDNF
118Rene Corella
Team Skyline
Team SkylineDNF
119Trevor August
Team Skyline
Team SkylineDNF
120Chaz Turmon
Team Skyline
Team SkylineDNF
121Colin Stüssi
Vorarlberg
VorarlbergDNF
122Matthias Reutimann
Vorarlberg
VorarlbergDNF
123Christian Pase
WorkService - Vitalcare - Dynatek
WorkService - Vitalcare - DynatekDNF
124Federico Burchio
WorkService - Vitalcare - Dynatek
WorkService - Vitalcare - DynatekDNF
125Riccardo Ricci
WorkService - Vitalcare - Dynatek
WorkService - Vitalcare - DynatekDNF
126Luca Tornaboni
WorkService - Vitalcare - Dynatek
WorkService - Vitalcare - DynatekDNF