• Înălțime:
    1.73 m
  • Greutate:
    73 *kg
Barcelona - PSG 1-4 și Dortmund - Atletico 4-2! Kovacs, o eliminare și un penalty. PSG - Dortmund, prima semifinală
16/04/2024 la 23:06 | Eurosport
Mbappe a rămas în urmă în cursa pentru Balonul de Aur 2024! Cum arată topul favoriților
15/04/2024 la 19:38 | Eurosport
Horațiu Moldovan, mesaj clar după primul meci pe Civitas Metropolitano! "Am nevoie de minute"
27/03/2024 la 11:05 | Eurosport
Griezmann încheie astăzi seria-record de meciuri consecutive pentru naționala Franței
23/03/2024 la 14:12 | Eurosport
Barcelona răpune Atletico, pe Metropolitano! Madrilenii, la prima înfrângere acasă în acest sezon de La Liga
18/03/2024 la 00:13 | Eurosport
Griezmann s-a accidentat în meciul cu Inter! Ce problemă are francezul și cât va lipsi
21/02/2024 la 17:21 | Eurosport
Griezmann a primit un cadou impresionant după ce a intrat în istoria lui Atletico! "Îl meriți"
14/02/2024 la 19:08 | Eurosport
Barcelona, OUT în sferturile Cupei Spaniei după 2-4 cu Bilbao! Frații Williams i-au răpus pe catalani în prelungiri
25/01/2024 la 01:09 | Eurosport