S-a arătat un singur minut de prelungire pentru prima parte a meciului dintre CSM Slatina - Turris, scorul fiind 1-0. Gazdele au profitat de acest lucru și au mai inițiat un atac, reușind să obțină o lovitură liberă la marginea careului.
Ianis Stoica a executat inteligent pe sub zid, iar Ducan a avut din nou probleme și a scăpat mingea în poartă, printre picioare. Jucătorii lui CSM Slatina au început să se bucure, însă euforia a durat numai câteva secunde.
Arbitrul central al partidei, Andrei Moroiță, a luat o decizie inexplicabilă, care a șocat pe toată lumea. Acesta a considerat că prima repriză de fapt se încheiase și a anulat golul lui Ianis Stoica, în mod incredibil.
Klopp e gata de un transfer genial! Ia de la o rivală un fotbalist de titlu, pe o sumă simbolică
ACUM 15 MINUTE

Explicațiile lui Andrei Moroiță

Conform surselor DigiSport, Moroiță și-a motivat decizia în fața observatorilor precizând că mingea a fost atinsă de portar înainte să ajungă în poartă.
Astfel, el i-a avertizat pe jucători că dacă mingea va atunci alți jucători, în acel moment el va fluiera finalul reprizei.
Variantă surpriză pentru banca tehnică a Barcelonei! Cine e antrenorul pe care a pus ochii Laporta
ACUM 24 MINUTE
Kamil Bilinski, moment de blackout! L-a lovit în mod voit cu piciorul în cap pe portarul advers