La 0-0, arbitrul a oprit partida pentru că suporterii au început să arunce cu multe petarde în teren. Mai mult, ultrașii celor două echipe au făcut scandal și jandarmii s-au văzut nevoiți să intervină. Suporterii s-au inflamat și mai rău în momentul în care portarul de la Rapid FNG a aruncat o torță înapoi în peluză.
După mai multe minute de pauză, meciul s-a reluat, clipă în care a început recitalul "roș-albaștrilor", care au marcat de 10 ori.
Motivul pentru care Florin Tănase nu a mai plecat de la FCSB! Cine a blocat transferul în Emirate
13/01/2022 LA 10:25
S-a încheiat 10-0, iar Steaua are nouă victorii în primele nouă etape din acest sezon, în timp ce Rapid FNG are 13 puncte, cu patru victorii, un egal și trei înfrângeri.
Cum arată 11-le ideal al stranierilor din Liga 1! Cei de la Botoșani și Voluntari domină echipa
09/01/2022 LA 14:41
Un nou club din Premier League, pe urmele lui Ianis Stoica! Unde a fost dorit fotbalistul de la FCSB
07/01/2022 LA 08:58