• Min 82. Gol FCSB! Man înscrie și el cu un șut din careu
  • Min 80. Gol FCSB! Florin Tănase scapă singur cu Pigliacelli și înscrie pentru 3-1
  • Min 56. Gol FCSB! Gazdele fructifică startul excelent de repriză în care au ratat mai multe ocazii - Oaidă înscrie din nou din pasa lui Coman
  • Min 45. Gol Craiova! Bărbuț înscrie la ultima fază a reprizei cu un șut din voleu după centrarea lui Bancu
  • Min 23. Gol FCSB! Pigliacelli comite o eroare mare degajând mingea într-un adversar, mingea ajunge la Coman care trimite în bară, mingea se duce în fața linie porții iar Oaidă o împinge în poartă
------
Fără victorie în 2020 în campionat, FCSB are nevoie disperată de puncte pentru a reintra în lupta pentru titlu. CFR Cluj are deja 6 puncte avans și echipa lui Bogdan Argeș Vintilă nu își mai permite vreun pas greșit. În aceeași situație este și Craiova, aflată la 3 puncte în spatele celor de la CFR Cluj.
Derby County a intrat în faliment! Rooney nu depune armele și i-a impreisionat pe fani cu reacția sa
ACUM 6 MINUTE
Partida de pe Național Arena se va desfășura fără spectatori după anunțul făcut de șeful DSU, Raed Arafat. În restul acestei luni nu se va mai disputa nicio partidă cu fani în tribune!
La acest meci, Vintilă a decis să joace fără atacant de careu, lăsându-l pe banca de rezerve pe Adrian Petre.
  • FCSB: A. Vlad - Crețu, I. Cristea, Planic, Panțîru - Oaidă, Ov. Popescu, Tănase - D. Olaru - Man, Coman
  • Rezerve: Niga, Miron, L. Filip, Moruțan, Momcilovic, Ad. Petre, I. Vînă
  • Craiova: Pigliacelli - Martic, Bălașa, Cosic, Bancu - Nistor, Mateiu, Cicâldău - Bărbuț, L. Nițu, Mihăilă
  • Rezerve: L. Popescu, Dielna, Vătăjelu, Qaka, A. Ivan, Koljic, Baiaram
Canalele Eurosport nu sunt disponibile în rețelele Telekom și NextGen, însă ele se regăsesc în continuare la principalii operatori de pe piață. Pentru a le putea urmări din nou, vă rugăm să le solicitați operatorului Telekom, prin apel la Serviciul Relații Clienți (021.404.1234 / 0766.12.1234) sau pe canalele oficiale de comunicare ale acestuia.
Ronald Koeman: "Prezența lui Messi la Barcelona a ascuns toate problemele clubului"
ACUM 42 MINUTE
Suspendare istorică pentru un fotbalist! Cât va sta pe tușă după ce i-a spart nasul unui adversar