meniu
Vizionare
Rezultate
Pentru Tine
Fotbal
Tenis
Snooker
Toate sporturile
Sporturi populare
Fotbal
Tenis
Snooker
Atletism
Baschet
Box
Jocurile Olimpice
Toate sporturile
As.ro
Atletism
Baschet
Box
Ciclism
Cycling - Track
F1
Fotbal
Gimnastică
Haltere
Handbal
Jocurile Olimpice
Jocurile Paralimpice
MMA
Natație
Rugby
Scrimă
Snooker
Speedway
Sporturi cu motor
Sporturi de iarnă
Tenis
Tenis de Masă
Volei
Mai multe
Change Version
România
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
About Us
Despre Eurosport
Alătură-te nouă
Informații juridice
Condiții de Utilizare
Politica privind confidențialitatea
Informații juridice
Politica privind modulele cookie
Informații despre Abonamentul Eurosport
Declarația privind Combaterea Sclaviei Moderne
Gestionare preferinţe
Follow us on
My Account
conectează-te
Acasă
Vizionare
Rezultate
Pentru Tine
Sporturi populare
Fotbal
Fotbal home
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Champions League
Toate ligile
Tenis
Tenis home
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Snooker
Snooker home
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Atletism
Atletism home
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet home
Calendar/Rezultate
Box
Box home
Calendar/Rezultate
Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice home
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Toate sporturile
Show All
As.ro
Atletism
Atletism home
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet home
Calendar/Rezultate
Box
Box home
Calendar/Rezultate
Ciclism
Ciclism home
Calendar/Rezultate
Calendar
Turul Franței
Toate competițiile
Cycling - Track
Cycling - Track home
UCI Track Champions League
F1
F1 home
Calendar/Rezultate
Calendar
Fotbal
Fotbal home
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Champions League
Toate ligile
Gimnastică
Gimnastică home
Calendar/Rezultate
Haltere
Haltere home
Calendar/Rezultate
Handbal
Handbal home
Calendar/Rezultate
Liga Campionilor
World Championships
Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice home
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Jocurile Paralimpice
MMA
MMA home
Calendar/Rezultate
Natație
Natație home
Calendar/Rezultate
Campionate Mondiale
Toate competițiile
Rugby
Rugby home
Calendar/Rezultate
Predicții
Cupa Mondială
6 nations
Scrimă
Scrimă home
Calendar/Rezultate
Snooker
Snooker home
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Speedway
Speedway home
Calendar/Rezultate
Calendar
Clasamente
Sporturi cu motor
Sporturi cu motor home
Calendar/Rezultate
MotoGP
F1
Raliuri
FIA ETCR
Speedway
Sporturi de iarnă
Sporturi de iarnă home
Calendar/Rezultate
Biatlon
Hochei pe Gheaţă
Sărituri cu Schiurile
Toate sporturile
Tenis
Tenis home
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Tenis de Masă
Tenis de Masă home
Calendar/Rezultate
Volei
Volei home
Calendar/Rezultate
CEV Champions League
World League
Campionatul European
Toate ligile
Mai multe
Show All
Change Version
România
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
About Us
Despre Eurosport
Alătură-te nouă
Informații juridice
Condiții de Utilizare
Politica privind confidențialitatea
Informații juridice
Politica privind modulele cookie
Informații despre Abonamentul Eurosport
Declarația privind Combaterea Sclaviei Moderne
Gestionare preferinţe
Follow us on
Fotbal
Europa League
Calendar
Clasamente
Cei mai buni marcatori
Honors
Urmărește Eurosport oriunde
Abonează-te acum
Află mai multe
Europa League
Rezultate
2023-2024
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
Rundă de Calificare 1
Rundă de Calificare 1
Rundă de Calificare 2
Rundă de Calificare 3
Rundă Play-off
*1st Leg
10/07/2018
FC Samtredia
0
-
1
Tobol Kostanai
11/07/2018
Banants Yerevan
1
-
2
FK Sarajevo
Rabotnicki Skopje
2
-
1
Honvéd Budapesta
FC Vaduz
1
-
0
Levski Sofia
KÍ
1
-
2
Zalgiris Vilnius
CS Fola Esch
0
-
0
FC Prishtina
Glenavon
2
-
1
Molde FK
12/07/2018
Pyunik Yerevan
1
-
0
Vardar Skopje
FK Ventspils
5
-
0
Luftëtari Gjirokastër
Chikhura Sachkere
0
-
0
Beitar Jerusalem
Partizani
0
-
1
NK Maribor
Rudar Velenje
7
-
0
*SP Tre Fiori
Tampere United
0
-
1
Slavia Sofia
FK Qabala
0
-
2
Progrès Niedercorn
FC Lahti
0
-
3
FH
Balzan Youths FC
4
-
1
Shamakhi FK
Trans Narva
0
-
2
Zeljeznicar Sarajevo
Trakai
0
-
0
Irtysh Pavlodar
FC Levadia Tallinn
0
-
1
Dundalk
KuPS
0
-
1
FC København
FK Liepaja
0
-
3
BK Häcken
Stumbras Kaunas
1
-
0
Apollon Limassol
Neftchi Baku
3
-
1
Újpest FC
Derry City
0
-
2
Dinamo Minsk
Gap Connah's Quay
1
-
3
Shakhter Soligorsk
Petrocub-Hîncești
1
-
1
NK Osijek
Anorthosis Famagusta
2
-
1
Laçi
Ferencváros
1
-
1
Maccabi Tel Aviv
Milsami Orhei
2
-
4
Slovan Bratislava
CSKA Sofia
1
-
0
Riga FC
Siroki Brijeg
2
-
2
BST Domzale
Racing Luxembourg
0
-
2
FC Viitorul Constanța
B36 Tórshavn
0
-
0
Mladost
Górnik Zabrze
1
-
0
Olimpia Balti
Engordany
0
-
3
Kairat Almaty
ÍBV
0
-
4
Sarpsborg 08
Shamrock Rovers
0
-
1
AIK
Rudar
0
-
3
Partizan Beograd
Buducnost
0
-
2
AS Trencín
Rangers
2
-
0
FK Shkupi
FK Spartak Subotica
1
-
1
Coleraine
Cliftonville
0
-
1
FC Nordsjælland
Lech Poznan
2
-
0
Gandzasar Kapan
Hibernian
6
-
1
NSÍ Runavík
DAC Dunajská Streda
1
-
1
Dinamo Tbilisi
FK Radnicki Niš
4
-
0
Gzira United
Stjarnan
3
-
0
*JK Nomme Kalju
*2nd Leg
17/07/2018
Levski Sofia
3
-
2
FC Vaduz
aggregate: 3 - 3
FK Shkupi
0
-
0
Rangers
aggregate: 0 - 2
Honvéd Budapesta
4
-
0
Rabotnicki Skopje
aggregate: 5 - 2
18/07/2018
Zeljeznicar Sarajevo
3
-
1
Trans Narva
aggregate: 5 - 1
19/07/2018
Tobol Kostanai
2
-
0
FC Samtredia
aggregate: 3 - 0
Kairat Almaty
7
-
1
Engordany
aggregate: 10 - 1
FC Viitorul Constanța
0
-
0
Racing Luxembourg
aggregate: 2 - 0
Dinamo Minsk
1
-
2
Derry City
aggregate: 3 - 2
Laçi
1
-
0
Anorthosis Famagusta
aggregate: 2 - 2
Gandzasar Kapan
2
-
1
Lech Poznan
aggregate: 2 - 3
Irtysh Pavlodar
0
-
1
Trakai
aggregate: 0 - 1
*JK Nomme Kalju
1
-
0
Stjarnan
aggregate: 1 - 3
Slavia Sofia
2
-
1
Tampere United
aggregate: 3 - 1
Molde FK
5
-
1
Glenavon
aggregate: 6 - 3
Gzira United
0
-
1
FK Radnicki Niš
aggregate: 0 - 5
Riga FC
1
-
0
CSKA Sofia
aggregate: 1 - 1
PSO:
(3 - 5)
Slovan Bratislava
5
-
0
Milsami Orhei
aggregate: 9 - 2
Zalgiris Vilnius
1
-
1
KÍ
aggregate: 3 - 2
FC Prishtina
0
-
0
CS Fola Esch
aggregate: 0 - 0
PSO:
(4 - 5)
Dinamo Tbilisi
1
-
2
DAC Dunajská Streda
aggregate: 2 - 3
Apollon Limassol
2
-
0
Stumbras Kaunas
aggregate: 2 - 1
Olimpia Balti
1
-
1
Górnik Zabrze
aggregate: 1 - 2
Vardar Skopje
0
-
2
Pyunik Yerevan
aggregate: 0 - 3
AIK
1
-
1
Shamrock Rovers
aggregate: 2 - 1
Shakhter Soligorsk
2
-
0
Gap Connah's Quay
aggregate: 5 - 1
Maccabi Tel Aviv
1
-
0
Ferencváros
aggregate: 2 - 1
Shamakhi FK
2
-
1
Balzan Youths FC
aggregate: 3 - 5
Sarpsborg 08
2
-
0
ÍBV
aggregate: 6 - 0
BK Häcken
1
-
2
FK Liepaja
aggregate: 4 - 2
Progrès Niedercorn
0
-
1
FK Qabala
aggregate: 2 - 1
FC Nordsjælland
2
-
1
Cliftonville
aggregate: 3 - 1
Beitar Jerusalem
1
-
2
Chikhura Sachkere
aggregate: 1 - 2
Luftëtari Gjirokastër
3
-
3
FK Ventspils
aggregate: 3 - 8
FC København
1
-
1
KuPS
aggregate: 2 - 1
NK Maribor
2
-
0
Partizani
aggregate: 3 - 0
FK Sarajevo
3
-
0
Banants Yerevan
aggregate: 5 - 1
AS Trencín
1
-
1
Buducnost
aggregate: 3 - 1
Mladost
1
-
2
B36 Tórshavn
aggregate: 1 - 2
Partizan Beograd
3
-
0
Rudar
aggregate: 6 - 0
Coleraine
0
-
2
FK Spartak Subotica
aggregate: 1 - 3
NK Osijek
2
-
1
Petrocub-Hîncești
aggregate: 3 - 2
NSÍ Runavík
4
-
6
Hibernian
aggregate: 5 - 12
*SP Tre Fiori
0
-
3
Rudar Velenje
aggregate: 0 - 10
Dundalk
2
-
1
FC Levadia Tallinn
aggregate: 3 - 1
BST Domzale
1
-
1
Siroki Brijeg
aggregate: 3 - 3
Újpest FC
4
-
0
Neftchi Baku
aggregate: 5 - 3
FH
0
-
0
FC Lahti
aggregate: 3 - 0