Claudiu Keșeru s-a dezlănțuit în meciul dintre Ludogorets și Etar, în etapa a 17-a din campionatul Bulgariei. Internaționalul nostru a înscris de 3 ori în prima repriză, într-un interval de 35 de minute.

Keșeru, show total la Ludogorets! Românul a reușit un hattrick în 35 de minute

Serie A
Cannavaro și-a reziliat contractul în China și a dezvăluit ce club din Serie A visează să antreneze
ACUM 34 MINUTE
Keșeru și-a început recitalul în minutul 6, după ce a fost servit de Nedyalkov. Oaspeții, aflați pe ultimul loc în Bulgaria, au rămas în inferioritate numerică în minutul 24, după ce portarul Ivanov a fost eliminat.
Keșeru a dublat avantajul lui Luodogorets în minutul 36, după o pasă expediată de Ikoko. Krachunov și-a trimis mingea în proprie poartă 3 minute mai târziu, iar liderul din Bulgaria conducea cu 3-0 pe tabelă.
Atacantul român și-a completat capodopera în minutul 41, după un nou assist asigurat de Nedyalkov. La pauză, Ludogorets conducea cu 4-0.
Grație reușitelor de astăzi, Keșeru a ajuns la 13 goluri înscrise pentru Ludogorets în actualul sezon, în toate competițiile.
Solskjaer, încolțit de probleme! Norvegianul a confirmat că Maguire va lipsi o perioadă importantă
Șoc în Liga 1: Primele cinci echipe din sezonul trecut și-au demis antrenorii! A plecat și Grozavu