Sancho a fost certat de mai multe ori de antrenorul de la Borussia Dortmund că nu se pregătește cum trebuie, iar lăsarea lui pe bancâ nu a surprins. Antrenorul elvețian a explicat situația chiar înaintea partidei de la Barcelona.
Am nevoie de jucători care să fie concentrați și gata de luptă
Decizia luată de șefii lui United, după ce Solskjaer a pierdut 3 din ultimele 4 meciuri
25/09/2021 LA 14:49
Sancho a intrat după pauză și a demonstrat pe Camp Nou de ce este în stare. Golul său superb din minutul 77 a rămas singurul al nemților în înfrângerea cu 1-3 de la Barcelona.

Borussia Dortmund la mână Barcelonei

După acest rezultat, echipa din Dortmund nu mai este la mâna ei pentru a trece de grupa din Champions League. În ultima etapă, echipa germană trebuie să facă mai multe puncte decât Inter Milano. Formația antrenată de Antonio Conte are meci cu Barcelona, echipă deja calificată, în timp ce Borussia joacă acasă cu Slavia Praga.
United a renunțat la Rice și pregătește transferul anului. Mutarea care o face cea mai bună din lume
25/09/2021 LA 08:29
Paul Ince îl face praf pe Jadon Sancho: "Nu te joci FIFA! Tu te-ai uitat la Giggs ce făcea?"
24/09/2021 LA 06:03