• SidneiZou
    45'
Înaintea meciului

Sevilla FC - Real Betis

Primera División - Eurosport îți oferă live scorul meciului de baschet dintre Fotbal și Sevilla FC. Partida începe la 19:30 pe 5 octombrie 2021. Acoperirea noastră live îți permite să prinzi toate momentele cheie pe măsură ce se întâmplă.
Cine va ieși triumfător în duelul antrenorilor Julen Lopetegui și Manuel Pellegrini? Află răspunsul când începe transmiunea live pe Eurosport.ro

Votează și spune-ne cine va câștiga între Sevilla FC și Real Betis. Vezi câteva știri dedicate acestora înainte de meci. Bucură-te de câteva articole dedicate celor două echipe de Fotbal.
Vizitează profilurile noastre detaliate pentru Sevilla FC și Real Betis. Obține ultimele informații despre Fotbal: programe, rezultate și clasamente.

30
Highlights

Șterge
  • Final de 2nd Half
95

FINAL! Sevilla se impune cu 2-0 și își consolidează poziția a 3-a în clasament. Betis rămâne momentan pe locul 13.

• Fernando
    GoalFernandoSevilla FCGol Sevilla! O nouă fază fixă executată excelent de gazde iar Fernando înscrie cu o lovitură de cap
    Dans ce match*Goals1On target1*Fouls2Free Kicks1
62

• Lucas Ocampos
    Goal by penaltyLucas OcamposSevilla FCGol Sevilla! Ocampos transformă fără emoții
    Dans ce match*Goals1On target2Blocked Shots1Fouls against1
56

Gol Sevilla! Ocampos transformă fără emoții

54

Penalty obținut de Sevilla după o fază fixă la care Bartra sare cu brațul sus iar arbitrul consideră că a faultat!