Marcus Rashford a intrat pe teren în minutul 64, la 0-0 cu Wolverhampton. Manchester United a dat golul victoriei și calificării după rejucare trei minute mai târziu prin Juan Mata. Solskjaer era fericit pentru o victorie importantă, dar seara de pe Old Trafford s-a stricat în minutul 80. Rashford s-a accidentat la spate și Solskjaer tremură pentru derby-ul de duminică.
Nu l-aș fi bagat, dar aveam nevoie de această calificare! Această schimbare s-a întors împotriva noastră. Nu putea să meargă
United a renunțat la Rice și pregătește transferul anului. Mutarea care o face cea mai bună din lume
ACUM 20 ORE

Solskjaer speră la o recuperare rapidă

De la începutul lui decembrie, Rashford a jucat în 13 meciuri, iar în 11 a fost titular și a marcat de 9 ori. Absența de la meciul de pe Anfield ar fi o lovitură grea pentru Manchester United. Solskjaer încă speră.
Știu că Marcus este un jucător care se vindecă repede și poate juca chiar și atunci când are dureri. Sunt sigur că este și obosit, dar în această perioadă avem mare nevoie de el
Liverpool - Manchester United este cel mai interesant meci al weekendului în Europa! Partida de pe Anfield va fi pe Eurosport 1 HD duminică de la ora 18.30.
Începând cu 1 ianuarie 2020, canalele Eurosport nu mai sunt disponibile în rețelele Telekom și NextGen. Pentru a le putea urmări din nou, vă rugăm să le solicitați operatorului Telekom, prin apel la Serviciul Relații Clienți (021.404.1234 / 0766.12.1234) sau pe canalele oficiale de comunicare ale acestuia. Rămânem deschiși negocierilor fair play cu Telekom, purtate cu bună credință.
Paul Ince îl face praf pe Jadon Sancho: "Nu te joci FIFA! Tu te-ai uitat la Giggs ce făcea?"