• Aubameyang
    8'
Înaintea meciului

Arsenal - Crystal Palace

Barclays Premier League - Eurosport îți oferă live scorul meciului de baschet dintre Fotbal și Arsenal. Partida începe la 19:30 pe 5 octombrie 2021. Acoperirea noastră live îți permite să prinzi toate momentele cheie pe măsură ce se întâmplă.
Cine va ieși triumfător în duelul antrenorilor Mikel Arteta și Patrick Vieira? Află răspunsul când începe transmiunea live pe Eurosport.ro

Votează și spune-ne cine va câștiga între Arsenal și Crystal Palace. Vezi câteva știri dedicate acestora înainte de meci. Bucură-te de câteva articole dedicate celor două echipe de Fotbal.
Vizitează profilurile noastre detaliate pentru Arsenal și Crystal Palace. Obține ultimele informații despre Fotbal: programe, rezultate și clasamente.

30
Highlights

Șterge
23:54

GOOOOOOOOOOOOOOOL, Arsenal! Lacazette aduce egalarea pentru tunari in-extremis!

Video - Arsenal – Crystal Palace 2-2. Lacazette îl salvează pe Arteta in-extremis pe Emirates

01:20
23:31

GOOOOOOOOOL, Crystal Palace! Edouard îi aduce pe oaspeți în avantaj pe Emirates!

Video - Arsenal – Crystal Palace 1-2. Edouard îi aduce pe oaspeți în avantaj pe Emirates

01:23
23:10

GOOOOOOOOOOOOOL, Crystal Palace! Benteke aduce egalarea pentru gazde pe Emirates.

Video - Arsenal – Crystal Palace 1-1. Benteke aduce egalarea pentru gazde pe Emirates

00:58
22:08

GOOOOOOOOOOOOOL, Arsenal! Aubameyang deschide scorul pe Emirates!

Video - Arsenal – Crystal Palace 1-0. Aubameyang deschide scorul pe Emirates pentru "tunari"