• Wilson
    2'
Înaintea meciului

Newcastle United - Tottenham Hotspur

Barclays Premier League - Eurosport îți oferă live scorul meciului de baschet dintre Fotbal și Newcastle United. Partida începe la 19:30 pe 5 octombrie 2021. Acoperirea noastră live îți permite să prinzi toate momentele cheie pe măsură ce se întâmplă.
Cine va ieși triumfător în duelul antrenorilor Eddie Howe și Antonio Conte? Află răspunsul când începe transmiunea live pe Eurosport.ro

Votează și spune-ne cine va câștiga între Newcastle United și Tottenham Hotspur. Vezi câteva știri dedicate acestora înainte de meci. Bucură-te de câteva articole dedicate celor două echipe de Fotbal.
Vizitează profilurile noastre detaliate pentru Newcastle United și Tottenham Hotspur. Obține ultimele informații despre Fotbal: programe, rezultate și clasamente.

30
Highlights

Șterge
20:42

Dier trimite mingea în propria poartă, Newcastle e la un gol distanță de Tottenham.

Video - Newcastle – Tottenham 2-3. Dier a oferit cel mai caraghios autogol al anului în Premier League

00:41
19:36

GOOOOOOOOOOOL, Tottenham! Son marchează superb din pasa lui Kane!

Video - Newcastle – Totteham 1-3. Son înscrie superb din fața porții după o pasă primită de la Kane

01:02
19:30

Meciul a fost întrerupt minute bune după ce un fan a avut nevoie de resuscitare în tribune.

Video - Momente de panică la Newcastle – Tottenham! Jucătorii au părăsit terenul: un spectator, resuscitat

04:42
18:53

GOOOOOOOOOOOOOL, Tottenham! Kane marchează și el dintr-o fază în care a crezut că este în offside!

Video - Newcastle – Tottenham 1-2. Kane înscrie dintr-o fază în care a crezut că e în offside

01:24
18:47

GOOOOOOOOOL, Tottenham! Ndombele aduce egalarea pentru oaspeți!

Video - Newcastle – Tottenham 1-1. Ndombele aduce egalarea pentru oaspeți pe St. James Park

00:51
18:32

GOOOOOOOOOOL, Newcastle! Wilson deschide scorul încă din minutul 2 pe St. James Park!

Video - Newcastle – Tottenham 1-0. Wilson deschide scorul pe St. James Park încă din minutul 2