• Son
    55'
Înaintea meciului

Tottenham Hotspur - Manchester City

Barclays Premier League - Eurosport îți oferă live scorul meciului de baschet dintre Fotbal și Tottenham Hotspur. Partida începe la 19:30 pe 5 octombrie 2021. Acoperirea noastră live îți permite să prinzi toate momentele cheie pe măsură ce se întâmplă.
Cine va ieși triumfător în duelul antrenorilor Nuno și Josep Guardiola? Află răspunsul când începe transmiunea live pe Eurosport.ro

Votează și spune-ne cine va câștiga între Tottenham Hotspur și Manchester City. Vezi câteva știri dedicate acestora înainte de meci. Bucură-te de câteva articole dedicate celor două echipe de Fotbal.
Vizitează profilurile noastre detaliate pentru Tottenham Hotspur și Manchester City. Obține ultimele informații despre Fotbal: programe, rezultate și clasamente.

30
Highlights

Șterge

Video - Premier League | Rezumatul meciului Tottenham – Manchester City 1-0. Son, eroul lui Spurs

02:53
20:22

Fluier final pe Tottenham Hotspur Arena! Nuno Espirito Santo începe acest sezon de Premier League cu dreptul, grație golului marcat de Son. Campioana Angliei, de partea cealaltă, debutează cu înfrângere.

19:41

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, Tottenham! Son deschide scorul dintr-un șut superb din afara careului în minutul 55.