FC Botoșani

# 12
Romanian Liga IClasament
Farul Constanța a făcut scorul campionatului cu FC Botoșani! Elevii lui Gică Hagi, victorie cu 8-0
04/12/2022 la 15:12 | Eurosport
Leo Strizu a gafat după victoria cu FC Botoșani! Cum a explicat schimbările și ce a spus despre Pintilii
01/12/2022 la 22:40 | Eurosport
Un nou stadion modern pentru o echipă din SuperLigă! Anunțul făcut de club
19/11/2022 la 17:07 | Eurosport
Botoșani - Hermannstadt, 0-0, remiză albă în ultimul meci din SuperLiga înainte de pauza provocată de Mondial
14/11/2022 la 23:36 | Eurosport
LIVEBLOG Cupa României | FCSB, remiză albă la Galați, cu Oțelul! Toate rezultatele zilei
08/11/2022 la 10:45 | Eurosport
FCSB i-a găsit înlocuitor lui Nicolae Dică! Antrenorul favorit să îi ia locul pe bancă
14/10/2022 la 11:34 | Eurosport
Ce show în Giulești! Botoșani a marcat în minutul 38, Rapid în 83, iar punctele au fost împărțite
08/10/2022 la 23:36 | Eurosport
FCSB și CFR Cluj, doar în deplasare în Cupa României! Programul granzilor în grupele competiției
30/09/2022 la 19:53 | Eurosport
Andrei Miron s-a despărțit de Hapoel Haifa și e aproape de revenirea în Superligă! Cu cine negociază
30/09/2022 la 19:15 | Eurosport
Adailton din nou în fotbalul românesc? Patronul de la Botoșani, Valeriu Iftime, a făcut anunțul
21/09/2022 la 13:06 | Eurosport