FC Petrolul

# 10
Romanian Liga IClasament
Amzăr a răbufnit după Dinamo – Petrolul 1-1! "Să ne lase să ne arbitrăm singuri. A fost penibil"
01/04/2024 la 23:51 | Eurosport
De ce a fost nevoie de 9 minute pentru decizia controversată din finalul partidei Dinamo - Petrolul
01/04/2024 la 23:25 | Eurosport
Dinamo cade pe loc retrogradabil, după egalul cu Petrolul! "Câinii", susținuți de 300 de copii
01/04/2024 la 22:34 | Eurosport
Petrolul și-a ales noul antrenor, după demiterea lui Pîrvu! Nu a mai activat de aproape un an
11/03/2024 la 16:02 | Eurosport
Acuzații foarte grave în miez de noapte și cereri de demisie după ultima etapă a sezonului regular din Superliga
09/03/2024 la 09:21 | Eurosport
Final nebun în partidele decisive din SuperLigă! Sepsi se califică în play-off, în prelungiri
08/03/2024 la 00:33 | Eurosport
11 concluzii după etapa a 29-a din Superliga
05/03/2024 la 06:11 | Eurosport
Florinel Coman, pregătit pentru derby-ul cu Rapid! Ce avantaj crede că va avea FCSB + Ce a spus despre un transfer
03/03/2024 la 23:13 | Eurosport
FCSB a ajuns la 3 victorii consecutive în SuperLigă! A câștigat la limită cu Petrolul și e la 13 puncte de Rapid
03/03/2024 la 22:30 | Eurosport
Când se joacă Rapid - FCSB! 5 meciuri sunt de la aceeași oră în lupta pentru play-off. Programul etapei 30
03/03/2024 la 16:37 | Eurosport