meniu
Vizionare
Rezultate
Pentru Tine
Fotbal
Tenis
Snooker
Toate sporturile
Sporturi populare
Fotbal
Tenis
Snooker
Atletism
Baschet
Box
Jocurile Olimpice
Toate sporturile
As.ro
Atletism
Baschet
Box
Ciclism
Cycling - Track
F1
Fotbal
Gimnastică
Haltere
Handbal
Jocurile Olimpice
Jocurile Paralimpice
MMA
Natație
Rugby
Scrimă
Snooker
Speedway
Sporturi cu motor
Sporturi de iarnă
Tenis
Tenis de Masă
Volei
Mai multe
Change Version
România
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
About Us
Despre Eurosport
Alătură-te nouă
Informații juridice
Condiții de Utilizare
Politica privind confidențialitatea
Informații juridice
Politica privind modulele cookie
Informații despre Abonamentul Eurosport
Declarația privind Combaterea Sclaviei Moderne
Gestionare preferinţe
Follow us on
My Account
conectează-te
Acasă
Vizionare
Rezultate
Pentru Tine
Sporturi populare
Fotbal
Fotbal home
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Champions League
Toate ligile
Tenis
Tenis home
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Snooker
Snooker home
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Atletism
Atletism home
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet home
Calendar/Rezultate
Box
Box home
Calendar/Rezultate
Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice home
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Toate sporturile
Show All
As.ro
Atletism
Atletism home
Calendar/Rezultate
Baschet
Baschet home
Calendar/Rezultate
Box
Box home
Calendar/Rezultate
Ciclism
Ciclism home
Calendar/Rezultate
Calendar
Turul Franței
Toate competițiile
Cycling - Track
Cycling - Track home
UCI Track Champions League
F1
F1 home
Calendar/Rezultate
Calendar
Fotbal
Fotbal home
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Champions League
Toate ligile
Gimnastică
Gimnastică home
Calendar/Rezultate
Haltere
Haltere home
Calendar/Rezultate
Handbal
Handbal home
Calendar/Rezultate
Liga Campionilor
World Championships
Jocurile Olimpice
Jocurile Olimpice home
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Jocurile Paralimpice
MMA
MMA home
Calendar/Rezultate
Natație
Natație home
Calendar/Rezultate
Campionate Mondiale
Toate competițiile
Rugby
Rugby home
Calendar/Rezultate
Predicții
Cupa Mondială
6 nations
Scrimă
Scrimă home
Calendar/Rezultate
Snooker
Snooker home
Calendar/Rezultate
Irish Open
Masters
Toate campionatele
Speedway
Speedway home
Calendar/Rezultate
Calendar
Clasamente
Sporturi cu motor
Sporturi cu motor home
Calendar/Rezultate
MotoGP
F1
Raliuri
FIA ETCR
Speedway
Sporturi de iarnă
Sporturi de iarnă home
Calendar/Rezultate
Biatlon
Hochei pe Gheaţă
Sărituri cu Schiurile
Toate sporturile
Tenis
Tenis home
Calendar/Rezultate
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Toate competițiile
Tenis de Masă
Tenis de Masă home
Calendar/Rezultate
Volei
Volei home
Calendar/Rezultate
CEV Champions League
World League
Campionatul European
Toate ligile
Mai multe
Show All
Change Version
România
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Help Center
About Us
Despre Eurosport
Alătură-te nouă
Informații juridice
Condiții de Utilizare
Politica privind confidențialitatea
Informații juridice
Politica privind modulele cookie
Informații despre Abonamentul Eurosport
Declarația privind Combaterea Sclaviei Moderne
Gestionare preferinţe
Follow us on
Fotbal
Calendar/Rezultate
Superliga
Echipa națională
premier league
Champions League
Toate ligile
Urmărește Eurosport oriunde
Abonează-te acum
Află mai multe
Vysshaya Liga
Honors
2023
Dinamo Minsk
2022
Shakhter Soligorsk
2021
Shakhter Soligorsk
2020
Shakhter Soligorsk
2019
Dynamo Brest
2018
BATE Borisov
2017
BATE Borisov
2016
BATE Borisov
2015
BATE Borisov
2013
BATE Borisov
2013
Dinamo Minsk
2013
FK Gomel
2013
Belshina Bobruisk
2013
Naftan Novopolotsk
2013
MPKC Mozir
2013
Shakhter Soligorsk
2013
Dnepr Mogilev
2013
Torpedo Zhodino
2013
Neman Grodno
2013
FK Minsk
2013
Dynamo Brest
2012
BATE Borisov
2011
BATE Borisov
2010
BATE Borisov
2009
BATE Borisov
2008
BATE Borisov
2007
BATE Borisov
2006
BATE Borisov
2005
Shakhter Soligorsk
2004
Dinamo Minsk
2003
FK Gomel
2002
BATE Borisov
2001
Belshina Bobruisk
2000
MPKC Mozir
1999
BATE Borisov