Dusan Vlahovic, pe lista marilor cluburi din Premier League! "Pot ajunge ca Haaland"
30/04/2021 la 12:48 | Eurosport
Zlatan Ibrahimovic și-a prelungit contractul cu Milan! Până când va mai juca suedezul pe San Siro
22/04/2021 la 17:37 | Eurosport
Man, dribling fantastic în fața lui Ibrahimovic. Ce au scris italienii după meci
11/04/2021 la 13:35 | Eurosport
Man, titular în Parma-Milan 1-3. Ibrahimovic, ridiculizat de român: "Băiatul ăsta știe ce a făcut?"
10/04/2021 la 20:37 | Eurosport
Balotelli: "Ibrahimovic mi-a zis că n-o să joc vreodată la Inter". Ce s-a întâmplat după câteva zile
07/04/2021 la 18:20 | Eurosport
Ibrahimovic: "Nu trebuie să înscriu goluri". Ce spune suedezul după assistul genial cu Kosovo
29/03/2021 la 15:32 | Eurosport
SAN SIRO, CU GHINION PENTRU MILAN. BILANŢ NEGATIV PE TEREN PROPRIU PENTRU ''ROSSONERI'' ÎN 2021
19/03/2021 la 13:38 | Eurosport
Stanciu, din nou decisiv pentru Slavia! Românul, gol superb cu Rangers și cehii sunt în sferturi
18/03/2021 la 19:04 | Eurosport
OFICIAL | Zlatan Ibrahimovic revine la națională la 39 de ani, după o pauză de 5 ani
16/03/2021 la 15:24 | Eurosport
Idolul surprinzător al lui Ibrahimovic Jr: "Nu, nici Messi, nici Ronaldo"
11/03/2021 la 09:38 | Eurosport