CSM Bucureşti s-a impus în faţa celor de la Kristiansand, cu scorul 28-22, și s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor.
În prima repriză a partidei, CSM s-a impus cu 12-11. ”Tigroaicele” căpătaseră un avantaj de 3 goluri în prima parte a jocului. În a doua repriză, CSM Bucureşti a căpătat un avantaj de 8 puncte, însă partida s-a încheiat la diferenţă de 6 goluri.
În clasamentul Grupei 1 din Liga Campionilor, CSM Bucureşti se poziţionează pe locul 4, cu 11 puncte. Bucureştencele au avansat în sferturile Ligii Campionilor unde se vor duela cu campioana en-titre Gyor.
Handbal
Dinamo a făcut un super-transfer la handbal! Un fost jucător al Barcelonei vine în Ştefan cel Mare
ACUM 11 MINUTE
Canalele Eurosport nu sunt disponibile în rețelele Telekom și NextGen, însă ele se regăsesc în continuare la principalii operatori de pe piață. Pentru a le putea urmări din nou, vă rugăm să le solicitați operatorului Telekom, prin apel la Serviciul Relații Clienți (021.404.1234 / 0766.12.1234) sau pe canalele oficiale de comunicare ale acestuia.
Handbal
Cristina Neagu, show în Croația, iar CSM București a obținut prima victorie în Liga Campionilor
ACUM 20 ORE
Liga Campionilor
Dinamo, înfrângere drastică în Liga Campionilor! PSG a făcut instrucție cu trupa lui Xavi Pascual
23/09/2021 LA 20:10