CSM Bucureşti a învins Kristiansand, scor 28-22, în Liga Campionilor

Distribuie cu
Copiere
DeSebastian Ujica
07/03/2020 la 21:08

CSM București a terminat pe locul 4 în grupă și va da de Gyor în sferturile competiției.

CSM Bucureşti s-a impus în faţa celor de la Kristiansand, cu scorul 28-22, și s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor.

În prima repriză a partidei, CSM s-a impus cu 12-11. ”Tigroaicele” căpătaseră un avantaj de 3 goluri în prima parte a jocului. În a doua repriză, CSM Bucureşti a căpătat un avantaj de 8 puncte, însă partida s-a încheiat la diferenţă de 6 goluri.

Handbal

Andras Szasz revine la Dinamo, după un an petrecut în Ungaria! Prima reacție a pivotului

25/05/2020 LA 11:44

În clasamentul Grupei 1 din Liga Campionilor, CSM Bucureşti se poziţionează pe locul 4, cu 11 puncte. Bucureştencele au avansat în sferturile Ligii Campionilor unde se vor duela cu campioana en-titre Gyor.

Canalele Eurosport nu sunt disponibile în rețelele Telekom și NextGen, însă ele se regăsesc în continuare la principalii operatori de pe piață. Pentru a le putea urmări din nou, vă rugăm să le solicitați operatorului Telekom, prin apel la Serviciul Relații Clienți (021.404.1234 / 0766.12.1234) sau pe canalele oficiale de comunicare ale acestuia.

Handbal

Încă trei lovituri pe piața transferurilor date de Dinamo. Alouini, Kuduz si Mamdouh au semnat!

23/05/2020 LA 10:39
Handbal

Dinamo, lovitură uriașă pe piața transferurilor! Valentin Ghionea revine în Ștefan cel Mare

22/05/2020 LA 12:25