Liga Asobal 2021-2022 meciuri și rezultate

Calendar

Fraikin BM. Granollers - Naturhouse La Rioja
Fraikin BM Granollers
06.09
MMT Seguros Zamora - S.D. Teucro
MMT Seguros Zamora
09.09
FC Barcelona Lassa - Fertiberia Puerto Sagunto
FC Barcelona Borges
09.09
Frigoríficos Morrazo - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
09.09
Liberbank Ciudad Encantada - Puente Genil
*Cuenca 2016
09.09
Bidasoa Irun - Bada Huesca
BM Huesca
09.09
BM. Guadalajara - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
09.09
Recoletas Atlético Valladolid - BM. Benidorm
Cuatro Rayas BM Valladolid
09.09
Bada Huesca - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
13.09
ABANCA Ademar León - Liberbank Ciudad Encantada
Reale Ademar Leon
13.09
Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers
JD Arrate
16.09
Puente Genil - Bidasoa Irun
Puente Genil
16.09
Naturhouse La Rioja - Recoletas Atlético Valladolid
*Naturhouse La Rioja
16.09
Fertiberia Puerto Sagunto - MMT Seguros Zamora
*Alser BM Puerto Sagunto
16.09
BM. Benidorm - Frigoríficos Morrazo
BM Benidorm
16.09
S.D. Teucro - BM. Guadalajara
Condes de Albarei Teucro
16.09
BM. Guadalajara - Fertiberia Puerto Sagunto
*Quabit BM Guadalajara
20.09
FC Barcelona Lassa - Puente Genil
FC Barcelona Borges
20.09
Bidasoa Irun - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
20.09
Frigoríficos Morrazo - Naturhouse La Rioja
Frigoríficos Morrazo Cangas
23.09
Fraikin BM. Granollers - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
23.09
Liberbank Ciudad Encantada - BM. Benidorm
*Cuenca 2016
23.09
MMT Seguros Zamora - Bada Huesca
BM Huesca
23.09
Helvetia Anaitasuna - S.D. Teucro
JD Arrate
23.09
ABANCA Ademar León - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
27.09
S.D. Teucro - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
30.09
Fertiberia Puerto Sagunto - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
30.09
Naturhouse La Rioja - Liberbank Ciudad Encantada
*Cuenca 2016
30.09
Puente Genil - MMT Seguros Zamora
Puente Genil
30.09
BM. Benidorm - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
30.09
Bada Huesca - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
30.09
Recoletas Atlético Valladolid - Frigoríficos Morrazo
Cuatro Rayas BM Valladolid
30.09
Helvetia Anaitasuna - Bada Huesca
JD Arrate
04.10
MMT Seguros Zamora - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
04.10
FC Barcelona Lassa - BM. Benidorm
FC Barcelona Borges
04.10
Liberbank Ciudad Encantada - Recoletas Atlético Valladolid
*Cuenca 2016
04.10
BM. Guadalajara - Puente Genil
*Quabit BM Guadalajara
06.10
Fraikin BM. Granollers - Frigoríficos Morrazo
Fraikin BM Granollers
06.10
Bidasoa Irun - Naturhouse La Rioja
Bidasoa Irun
07.10
S.D. Teucro - Fertiberia Puerto Sagunto
Condes de Albarei Teucro
07.10
Puente Genil - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
11.10
ABANCA Ademar León - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
11.10
Naturhouse La Rioja - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
11.10
Fertiberia Puerto Sagunto - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
14.10
BM. Benidorm - MMT Seguros Zamora
BM Benidorm
14.10
Frigoríficos Morrazo - Liberbank Ciudad Encantada
Frigoríficos Morrazo Cangas
14.10
Bada Huesca - S.D. Teucro
BM Huesca
14.10
Recoletas Atlético Valladolid - Bidasoa Irun
Cuatro Rayas BM Valladolid
14.10
FC Barcelona Lassa - Recoletas Atlético Valladolid
FC Barcelona Borges
18.10
Helvetia Anaitasuna - ABANCA Ademar León
JD Arrate
21.10
BM. Guadalajara - BM. Benidorm
*Quabit BM Guadalajara
21.10
Fraikin BM. Granollers - Liberbank Ciudad Encantada
Fraikin BM Granollers
21.10
Fertiberia Puerto Sagunto - Bada Huesca
*Alser BM Puerto Sagunto
21.10
Bidasoa Irun - Frigoríficos Morrazo
Bidasoa Irun
21.10
MMT Seguros Zamora - Naturhouse La Rioja
*Naturhouse La Rioja
21.10
S.D. Teucro - Puente Genil
Puente Genil
22.10
Frigoríficos Morrazo - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
01.11
ABANCA Ademar León - S.D. Teucro
Reale Ademar Leon
01.11
Bada Huesca - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
04.11
Recoletas Atlético Valladolid - MMT Seguros Zamora
Cuatro Rayas BM Valladolid
04.11
Liberbank Ciudad Encantada - Bidasoa Irun
*Cuenca 2016
04.11
Puente Genil - Fertiberia Puerto Sagunto
Puente Genil
04.11
BM. Benidorm - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
04.11
CBM Logroño La Rioja - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
04.11
FC Barcelona Lassa - Liberbank Ciudad Encantada
FC Barcelona Borges
07.11
Fertiberia Puerto Sagunto - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
08.11
Helvetia Anaitasuna - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
08.11
Bada Huesca - Puente Genil
BM Huesca
10.11
Fraikin BM. Granollers - Bidasoa Irun
Fraikin BM Granollers
10.11
BM. Guadalajara - Recoletas Atlético Valladolid
*Quabit BM Guadalajara
11.11
MMT Seguros Zamora - Frigoríficos Morrazo
MMT Seguros Zamora
11.11
S.D. Teucro - BM. Benidorm
Condes de Albarei Teucro
11.11
CBM Logroño La Rioja - S.D. Teucro
*Naturhouse La Rioja
14.11
Puente Genil - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
15.11
Recoletas Atlético Valladolid - Helvetia Anaitasuna
Cuatro Rayas BM Valladolid
15.11
Bidasoa Irun - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
15.11
BM. Benidorm - Fertiberia Puerto Sagunto
BM Benidorm
18.11
Frigoríficos Morrazo - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
18.11
Liberbank Ciudad Encantada - MMT Seguros Zamora
*Cuenca 2016
18.11
ABANCA Ademar León - Bada Huesca
Reale Ademar Leon
19.11
Fraikin BM. Granollers - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
21.11
Helvetia Anaitasuna - Frigoríficos Morrazo
JD Arrate
22.11
Puente Genil - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
22.11
Fertiberia Puerto Sagunto - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
22.11
BM. Guadalajara - Liberbank Ciudad Encantada
*Quabit BM Guadalajara
22.11
Bada Huesca - BM. Benidorm
BM Huesca
24.11
S.D. Teucro - Recoletas Atlético Valladolid
Condes de Albarei Teucro
25.11
MMT Seguros Zamora - Bidasoa Irun
MMT Seguros Zamora
25.11
ABANCA Ademar León - Fraikin BM. Granollers
Reale Ademar Leon
29.11
Liberbank Ciudad Encantada - Helvetia Anaitasuna
*Cuenca 2016
29.11
FC Barcelona Lassa - MMT Seguros Zamora
FC Barcelona Borges
29.11
Frigoríficos Morrazo - S.D. Teucro
Frigoríficos Morrazo Cangas
02.12
BM. Benidorm - Puente Genil
BM Benidorm
02.12
Bidasoa Irun - BM. Guadalajara
Bidasoa Irun
02.12
CBM Logroño La Rioja - Bada Huesca
*Naturhouse La Rioja
02.12
Recoletas Atlético Valladolid - Fertiberia Puerto Sagunto
Cuatro Rayas BM Valladolid
02.12
Fertiberia Puerto Sagunto - Frigoríficos Morrazo
*Alser BM Puerto Sagunto
06.12
Helvetia Anaitasuna - Bidasoa Irun
JD Arrate
06.12
Fraikin BM. Granollers - MMT Seguros Zamora
Fraikin BM Granollers
06.12
Puente Genil - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
06.12
Bada Huesca - Recoletas Atlético Valladolid
BM Huesca
06.12
BM. Guadalajara - FC Barcelona Lassa
*Quabit BM Guadalajara
06.12
ABANCA Ademar León - BM. Benidorm
BM Benidorm
06.12
S.D. Teucro - Liberbank Cuenca
Condes de Albarei Teucro
06.12
CBM Logroño La Rioja - ABANCA Ademar León
*Naturhouse La Rioja
09.12
Recoletas Atlético Valladolid - Puente Genil
Cuatro Rayas BM Valladolid
09.12
FC Barcelona Lassa - Helvetia Anaitasuna
FC Barcelona Borges
09.12
Fraikin BM. Granollers - BM. Benidorm
Fraikin BM Granollers
09.12
Frigoríficos Morrazo - Bada Huesca
BM Huesca
09.12
Liberbank Ciudad Encantada - Fertiberia Puerto Sagunto
*Cuenca 2016
09.12
Bidasoa Irun - S.D. Teucro
Bidasoa Irun
09.12
MMT Seguros Zamora - BM. Guadalajara
MMT Seguros Zamora
09.12
Fertiberia Puerto Sagunto - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
13.12
Puente Genil - Frigoríficos Morrazo
Puente Genil
13.12
Bada Huesca - Liberbank Ciudad Encantada
BM Huesca
13.12
S.D. Teucro - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
13.12
Helvetia Anaitasuna - MMT Seguros Zamora
MMT Seguros Zamora
13.12
BM. Guadalajara - Fraikin BM. Granollers
*Quabit BM Guadalajara
13.12
BM. Benidorm - CBM Logroño La Rioja
BM Benidorm
13.12
ABANCA Ademar León - Recoletas Atlético Valladolid
Reale Ademar Leon
13.12
Bada Huesca - Bidasoa Irun
BM Huesca
02.02
CBM Logroño La Rioja - Fraikin BM. Granollers
*Naturhouse La Rioja
02.02
Helvetia Anaitasuna - BM. Guadalajara
JD Arrate
03.02
Fertiberia Puerto Sagunto - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
03.02
Puente Genil - Liberbank Ciudad Encantada
Puente Genil
03.02
ABANCA Ademar León - Frigoríficos Morrazo
Reale Ademar Leon
03.02
BM. Benidorm - Recoletas Atlético Valladolid
BM Benidorm
03.02
S.D. Teucro - MMT Seguros Zamora
Condes de Albarei Teucro
03.02
Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna
Fraikin BM Granollers
07.02
FC Barcelona Lassa - Bada Huesca
FC Barcelona Borges
07.02
Recoletas Atlético Valladolid - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
07.02
Liberbank Ciudad Encantada - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
10.02
BM. Guadalajara - S.D. Teucro
*Quabit BM Guadalajara
10.02
Frigoríficos Morrazo - BM. Benidorm
BM Benidorm
10.02
MMT Seguros Zamora - Fertiberia Puerto Sagunto
MMT Seguros Zamora
10.02
Bidasoa Irun - Puente Genil
Bidasoa Irun
10.02
S.D. Teucro - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
14.02
Puente Genil - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
14.02
Recoletas Atlético Valladolid - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
14.02
Bada Huesca - MMT Seguros Zamora
BM Huesca
16.02
ABANCA Ademar León - Bidasoa Irun
Reale Ademar Leon
17.02
Fertiberia Puerto Sagunto - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
17.02
BM. Benidorm - Liberbank Ciudad Encantada
*Cuenca 2016
17.02
CBM Logroño La Rioja - Frigoríficos Morrazo
*Naturhouse La Rioja
17.02
Helvetia Anaitasuna - Fertiberia Puerto Sagunto
JD Arrate
21.02
Fraikin BM. Granollers - S.D. Teucro
Condes de Albarei Teucro
21.02
FC Barcelona Lassa - ABANCA Ademar León
FC Barcelona Borges
21.02
BM. Guadalajara - Bada Huesca
*Quabit BM Guadalajara
24.02
Bidasoa Irun - BM. Benidorm
BM Benidorm
24.02
Liberbank Ciudad Encantada - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
24.02
Frigoríficos Morrazo - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
24.02
MMT Seguros Zamora - Puente Genil
MMT Seguros Zamora
24.02
Bada Huesca - Helvetia Anaitasuna
BM Huesca
28.02
BM. Benidorm - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
28.02
Frigoríficos Morrazo - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
28.02
ABANCA Ademar León - MMT Seguros Zamora
Reale Ademar Leon
28.02
Recoletas Atlético Valladolid - Liberbank Ciudad Encantada
*Cuenca 2016
03.03
Fertiberia Puerto Sagunto - S.D. Teucro
*Alser BM Puerto Sagunto
03.03
Puente Genil - BM. Guadalajara
Puente Genil
03.03
CBM Logroño La Rioja - Bidasoa Irun
*Naturhouse La Rioja
03.03
FC Barcelona Lassa - CBM Logroño La Rioja
FC Barcelona Borges
07.03
Fraikin BM. Granollers - Fertiberia Puerto Sagunto
Fraikin BM Granollers
09.03
S.D. Teucro - Bada Huesca
BM Huesca
10.03
BM. Guadalajara - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
10.03
Bidasoa Irun - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
10.03
Liberbank Ciudad Encantada - Frigoríficos Morrazo
*Cuenca 2016
10.03
Helvetia Anaitasuna - Puente Genil
JD Arrate
10.03
MMT Seguros Zamora - BM. Benidorm
BM Benidorm
10.03
ABANCA Ademar León - Helvetia Anaitasuna
Reale Ademar Leon
17.03
BM. Benidorm - BM. Guadalajara
BM Benidorm
17.03
Recoletas Atlético Valladolid - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
17.03
Puente Genil - S.D. Teucro
Puente Genil
17.03
Frigoríficos Morrazo - Bidasoa Irun
Frigoríficos Morrazo Cangas
17.03
Liberbank Ciudad Encantada - Fraikin BM. Granollers
*Cuenca 2016
17.03
Bada Huesca - Fertiberia Puerto Sagunto
BM Huesca
17.03
CBM Logroño La Rioja - MMT Seguros Zamora
*Naturhouse La Rioja
17.03
Helvetia Anaitasuna - BM. Benidorm
JD Arrate
21.03
FC Barcelona Lassa - Frigoríficos Morrazo
FC Barcelona Borges
21.03
Fraikin BM. Granollers - Bada Huesca
Fraikin BM Granollers
21.03
S.D. Teucro - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
21.03
Bidasoa Irun - Liberbank Ciudad Encantada
Bidasoa Irun
23.03
MMT Seguros Zamora - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
24.03
BM. Guadalajara - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
24.03
Fertiberia Puerto Sagunto - Puente Genil
Puente Genil
24.03
ABANCA Ademar León - Fertiberia Puerto Sagunto
Reale Ademar Leon
28.03
Liberbank Ciudad Encantada - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
28.03
Bidasoa Irun - Fraikin BM. Granollers
Bidasoa Irun
28.03
CBM Logroño La Rioja - Helvetia Anaitasuna
*Naturhouse La Rioja
28.03
BM. Benidorm - S.D. Teucro
Condes de Albarei Teucro
30.03
Puente Genil - Bada Huesca
BM Huesca
31.03
Frigoríficos Morrazo - MMT Seguros Zamora
Frigoríficos Morrazo Cangas
31.03
Recoletas Atlético Valladolid - BM. Guadalajara
Cuatro Rayas BM Valladolid
31.03
FC Barcelona Lassa - Bidasoa Irun
FC Barcelona Borges
10.04
Helvetia Anaitasuna - Recoletas Atlético Valladolid
JD Arrate
11.04
Fraikin BM. Granollers - Puente Genil
Fraikin BM Granollers
11.04
Bada Huesca - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
11.04
Fertiberia Puerto Sagunto - BM. Benidorm
BM Benidorm
11.04
BM. Guadalajara - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
11.04
MMT Seguros Zamora - Liberbank Ciudad Encantada
*Cuenca 2016
11.04
S.D. Teucro - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
11.04
FC Barcelona Lassa - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
13.04
ABANCA Ademar León - Puente Genil
Reale Ademar Leon
14.04
Frigoríficos Morrazo - Helvetia Anaitasuna
Frigoríficos Morrazo Cangas
14.04
Liberbank Ciudad Encantada - BM. Guadalajara
*Cuenca 2016
14.04
BM. Benidorm - Bada Huesca
BM Huesca
14.04
Bidasoa Irun - MMT Seguros Zamora
Bidasoa Irun
14.04
CBM Logroño La Rioja - Fertiberia Puerto Sagunto
*Naturhouse La Rioja
14.04
Recoletas Atlético Valladolid - S.D. Teucro
Cuatro Rayas BM Valladolid
14.04
Fertiberia Puerto Sagunto - Recoletas Atlético Valladolid
*Alser BM Puerto Sagunto
19.04
MMT Seguros Zamora - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
19.04
S.D. Teucro - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
17.05
BM. Guadalajara - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
24.05
Helvetia Anaitasuna - Liberbank Ciudad Encantada
JD Arrate
06.06
Fraikin BM. Granollers - ABANCA Ademar León
Fraikin BM Granollers
18.04
Bada Huesca - CBM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
21.04
Puente Genil - BM. Benidorm
Puente Genil
21.04
CBM Logroño La Rioja - Puente Genil
*Naturhouse La Rioja
12.04
Frigoríficos Morrazo - Fertiberia Puerto Sagunto
Frigoríficos Morrazo Cangas
03.05
BM. Benidorm - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
10.05
MMT Seguros Zamora - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
10.05
FC Barcelona Lassa - BM. Guadalajara
FC Barcelona Borges
24.05
Recoletas Atlético Valladolid - Bada Huesca
Cuatro Rayas BM Valladolid
30.05
Liberbank Cuenca - S.D. Teucro
*Cuenca 2016
21.06
Bidasoa Irun - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
21.06
BM. Guadalajara - MMT Seguros Zamora
*Quabit BM Guadalajara
12.04
Bada Huesca - Frigoríficos Morrazo
BM Huesca
19.04
S.D. Teucro - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
16.05
Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
24.05
ABANCA Ademar León - CBM Logroño La Rioja
Reale Ademar Leon
07.06
BM. Benidorm - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
14.06
Puente Genil - Recoletas Atlético Valladolid
Puente Genil
14.06
Fertiberia Puerto Sagunto - Liberbank Ciudad Encantada
*Cuenca 2016
14.06
Fraikin BM. Granollers - BM. Guadalajara
Fraikin BM Granollers
12.04
MMT Seguros Zamora - Helvetia Anaitasuna
MMT Seguros Zamora
03.05
Liberbank Ciudad Encantada - Bada Huesca
*Cuenca 2016
10.05
FC Barcelona Lassa - S.D. Teucro
FC Barcelona Borges
17.05
Recoletas Atlético Valladolid - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
31.05
Bidasoa Irun - Fertiberia Puerto Sagunto
Bidasoa Irun
31.05
CBM Logroño La Rioja - BM. Benidorm
*Naturhouse La Rioja
06.06
Frigoríficos Morrazo - Puente Genil
Frigoríficos Morrazo Cangas
21.06