Liga Asobal 2021-2022 meciuri și rezultate

Calendar

Bidasoa Irun - Helvetia Anaitasuna
Bidasoa Irun
07.09
Bada Huesca - Frigoríficos Morrazo
BM Huesca
07.09
Fraikin BM. Granollers - BM. Guadalajara
Fraikin BM Granollers
07.09
Liberbank Cuenca - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
08.09
Puente Genil - BM. Benidorm
Puente Genil
08.09
Condes de Albarei Teucro - DS Blendio Sinfín
SD Teucro
08.09
Secin Group Alcobendas - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
09.09
ABANCA Ademar León - BM Logroño La Rioja
Reale Ademar Leon
09.09
BM. Guadalajara - Condes de Albarei Teucro
*Quabit BM Guadalajara
14.09
BM. Benidorm - Bada Huesca
BM Benidorm
15.09
DS Blendio Sinfín - Puente Genil
Puente Genil
15.09
Helvetia Anaitasuna - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
15.09
Frigoríficos Morrazo - Secin Group Alcobendas
Frigoríficos Morrazo Cangas
15.09
BM Logroño La Rioja - Fraikin BM. Granollers
*Naturhouse La Rioja
15.09
Recoletas Atlético Valladolid - Bidasoa Irun
Cuatro Rayas BM Valladolid
16.09
FC Barcelona Lassa - Liberbank Cuenca
FC Barcelona Borges
16.09
Bidasoa Irun - ABANCA Ademar León
Bidasoa Irun
18.09
Recoletas Atlético Valladolid - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
19.09
Liberbank Cuenca - Frigoríficos Morrazo
*Cuenca 2016
22.09
Bada Huesca - DS Blendio Sinfín
BM Huesca
22.09
Puente Genil - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
22.09
Condes de Albarei Teucro - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
22.09
Secin Group Alcobendas - BM. Benidorm
BM Benidorm
23.09
Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna
Fraikin BM Granollers
23.09
FC Barcelona Lassa - Bidasoa Irun
FC Barcelona Borges
26.09
ABANCA Ademar León - Fraikin BM. Granollers
Reale Ademar Leon
26.09
BM. Guadalajara - Bada Huesca
BM Huesca
28.09
DS Blendio Sinfín - Secin Group Alcobendas
Go Fit Sinfin
29.09
Frigoríficos Morrazo - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
29.09
BM. Benidorm - Liberbank Cuenca
BM Benidorm
29.09
Helvetia Anaitasuna - Condes de Albarei Teucro
JD Arrate
29.09
BM Logroño La Rioja - Puente Genil
*Naturhouse La Rioja
29.09
FC Barcelona Lassa - Frigoríficos Morrazo
FC Barcelona Borges
02.10
Condes de Albarei Teucro - ABANCA Ademar León
SD Teucro
03.10
Liberbank Cuenca - DS Blendio Sinfín
*Cuenca 2016
06.10
Puente Genil - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
06.10
Recoletas Atlético Valladolid - BM. Benidorm
Cuatro Rayas BM Valladolid
06.10
Bada Huesca - BM Logroño La Rioja
BM Huesca
06.10
Secin Group Alcobendas - BM. Guadalajara
BM Alcobendas
07.10
Bidasoa Irun - Fraikin BM. Granollers
Bidasoa Irun
07.10
BM. Benidorm - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
09.10
ABANCA Ademar León - Puente Genil
Reale Ademar Leon
10.10
DS Blendio Sinfín - Recoletas Atlético Valladolid
Go Fit Sinfin
13.10
Fraikin BM. Granollers - Condes de Albarei Teucro
Fraikin BM Granollers
13.10
Frigoríficos Morrazo - Bidasoa Irun
Frigoríficos Morrazo Cangas
13.10
BM. Guadalajara - Liberbank Cuenca
*Quabit BM Guadalajara
13.10
Helvetia Anaitasuna - Bada Huesca
BM Huesca
13.10
BM Logroño La Rioja - Secin Group Alcobendas
*Naturhouse La Rioja
13.10
Bada Huesca - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
19.10
Bidasoa Irun - Condes de Albarei Teucro
Bidasoa Irun
20.10
Frigoríficos Morrazo - BM. Benidorm
BM Benidorm
20.10
Liberbank Cuenca - BM Logroño La Rioja
*Cuenca 2016
20.10
Recoletas Atlético Valladolid - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
20.10
Secin Group Alcobendas - Helvetia Anaitasuna
BM Alcobendas
21.10
Puente Genil - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
21.10
FC Barcelona Lassa - DS Blendio Sinfín
FC Barcelona Borges
21.10
ABANCA Ademar León - Secin Group Alcobendas
Reale Ademar Leon
30.10
BM. Guadalajara - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
31.10
BM. Benidorm - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
03.11
Fraikin BM. Granollers - Bada Huesca
Fraikin BM Granollers
03.11
DS Blendio Sinfín - Frigoríficos Morrazo
Go Fit Sinfin
03.11
Helvetia Anaitasuna - Liberbank Cuenca
JD Arrate
03.11
BM Logroño La Rioja - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
03.11
Condes de Albarei Teucro - Puente Genil
Puente Genil
03.11
FC Barcelona Lassa - BM Logroño La Rioja
FC Barcelona Borges
07.11
BM. Benidorm - DS Blendio Sinfín
BM Benidorm
09.11
Frigoríficos Morrazo - BM. Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
10.11
Bidasoa Irun - Puente Genil
Bidasoa Irun
10.11
Bada Huesca - Condes de Albarei Teucro
BM Huesca
10.11
Recoletas Atlético Valladolid - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
10.11
Secin Group Alcobendas - Fraikin BM. Granollers
BM Alcobendas
11.11
Liberbank Cuenca - ABANCA Ademar León
*Cuenca 2016
11.11
Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
13.11
BM Logroño La Rioja - Frigoríficos Morrazo
*Naturhouse La Rioja
13.11
ABANCA Ademar León - Recoletas Atlético Valladolid
Reale Ademar Leon
14.11
Fraikin BM. Granollers - Liberbank Cuenca
Fraikin BM Granollers
14.11
DS Blendio Sinfín - Bidasoa Irun
Go Fit Sinfin
17.11
BM. Guadalajara - BM. Benidorm
*Quabit BM Guadalajara
17.11
Puente Genil - Bada Huesca
Puente Genil
17.11
Condes de Albarei Teucro - Secin Group Alcobendas
SD Teucro
17.11
FC Barcelona Lassa - ABANCA Ademar León
FC Barcelona Borges
20.11
Recoletas Atlético Valladolid - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
21.11
Liberbank Cuenca - Condes de Albarei Teucro
SD Teucro
21.11
BM. Benidorm - BM Logroño La Rioja
BM Benidorm
21.11
Bidasoa Irun - Bada Huesca
Bidasoa Irun
24.11
DS Blendio Sinfín - BM. Guadalajara
Go Fit Sinfin
24.11
Frigoríficos Morrazo - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
24.11
Secin Group Alcobendas - Puente Genil
Puente Genil
25.11
Fraikin BM. Granollers - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
27.11
ABANCA Ademar León - Frigoríficos Morrazo
Reale Ademar Leon
28.11
Bada Huesca - Secin Group Alcobendas
BM Huesca
30.11
Puente Genil - Liberbank Cuenca
*Cuenca 2016
01.12
BM. Guadalajara - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
01.12
Helvetia Anaitasuna - BM. Benidorm
JD Arrate
01.12
BM Logroño La Rioja - DS Blendio Sinfín
*Naturhouse La Rioja
01.12
Condes de Albarei Teucro - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
01.12
BM. Benidorm - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
04.12
FC Barcelona Lassa - Condes de Albarei Teucro
FC Barcelona Borges
04.12
Frigoríficos Morrazo - Fraikin BM. Granollers
Frigoríficos Morrazo Cangas
05.12
Bidasoa Irun - Secin Group Alcobendas
Bidasoa Irun
05.12
BM. Guadalajara - BM Logroño La Rioja
*Quabit BM Guadalajara
05.12
DS Blendio Sinfín - Helvetia Anaitasuna
Go Fit Sinfin
05.12
Recoletas Atlético Valladolid - Puente Genil
Cuatro Rayas BM Valladolid
05.12
Liberbank Cuenca - Bada Huesca
BM Huesca
05.12
Bidasoa Irun - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
08.12
Helvetia Anaitasuna - BM. Guadalajara
JD Arrate
08.12
ABANCA Ademar León - DS Blendio Sinfín
Reale Ademar Leon
08.12
Condes de Albarei Teucro - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
08.12
Bada Huesca - Recoletas Atlético Valladolid
BM Huesca
08.12
Puente Genil - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
09.12
Secin Group Alcobendas - Liberbank Cuenca
*Cuenca 2016
09.12
Fraikin BM. Granollers - BM. Benidorm
Fraikin BM Granollers
09.12
Liberbank Cuenca - Bidasoa Irun
*Cuenca 2016
11.12
FC Barcelona Lassa - Bada Huesca
FC Barcelona Borges
12.12
Recoletas Atlético Valladolid - Secin Group Alcobendas
Cuatro Rayas BM Valladolid
12.12
BM Logroño La Rioja - Helvetia Anaitasuna
*Naturhouse La Rioja
12.12
BM. Benidorm - Condes de Albarei Teucro
BM Benidorm
12.12
DS Blendio Sinfín - Fraikin BM. Granollers
Go Fit Sinfin
12.12
Frigoríficos Morrazo - Puente Genil
Puente Genil
12.12
BM. Guadalajara - ABANCA Ademar León
*Quabit BM Guadalajara
12.12
FC Barcelona Lassa - Secin Group Alcobendas
FC Barcelona Borges
01.02
Helvetia Anaitasuna - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
02.02
BM. Benidorm - Puente Genil
BM Benidorm
02.02
DS Blendio Sinfín - Condes de Albarei Teucro
Go Fit Sinfin
02.02
BM. Guadalajara - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
02.02
Recoletas Atlético Valladolid - Liberbank Cuenca
*Cuenca 2016
02.02
BM Logroño La Rioja - ABANCA Ademar León
*Naturhouse La Rioja
02.02
Frigoríficos Morrazo - Bada Huesca
Frigoríficos Morrazo Cangas
03.02
Liberbank Cuenca - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
05.02
Fraikin BM. Granollers - BM Logroño La Rioja
Fraikin BM Granollers
06.02
Bidasoa Irun - Recoletas Atlético Valladolid
Bidasoa Irun
08.02
ABANCA Ademar León - Helvetia Anaitasuna
Reale Ademar Leon
09.02
Puente Genil - DS Blendio Sinfín
Go Fit Sinfin
09.02
Condes de Albarei Teucro - BM. Guadalajara
SD Teucro
09.02
Bada Huesca - BM. Benidorm
BM Huesca
09.02
Secin Group Alcobendas - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
10.02
FC Barcelona Lassa - Recoletas Atlético Valladolid
FC Barcelona Borges
12.02
BM Logroño La Rioja - Condes de Albarei Teucro
*Naturhouse La Rioja
12.02
Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
13.02
Frigoríficos Morrazo - Liberbank Cuenca
*Cuenca 2016
13.02
ABANCA Ademar León - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
15.02
BM. Guadalajara - Puente Genil
Puente Genil
16.02
BM. Benidorm - Secin Group Alcobendas
BM Benidorm
16.02
DS Blendio Sinfín - Bada Huesca
Go Fit Sinfin
16.02
Bidasoa Irun - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
19.02
Fraikin BM. Granollers - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
20.02
Puente Genil - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
20.02
Liberbank Cuenca - BM. Benidorm
*Cuenca 2016
21.02
Bada Huesca - BM. Guadalajara
BM Huesca
22.02
Recoletas Atlético Valladolid - Frigoríficos Morrazo
Cuatro Rayas BM Valladolid
23.02
Condes de Albarei Teucro - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
23.02
Secin Group Alcobendas - DS Blendio Sinfín
Go Fit Sinfin
24.02
Frigoríficos Morrazo - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
26.02
Fraikin BM. Granollers - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
26.02
BM Logroño La Rioja - Bada Huesca
*Naturhouse La Rioja
27.02
DS Blendio Sinfín - Liberbank Cuenca
*Cuenca 2016
28.02
ABANCA Ademar León - Condes de Albarei Teucro
Reale Ademar Leon
01.03
BM. Benidorm - Recoletas Atlético Valladolid
BM Benidorm
02.03
BM. Guadalajara - Secin Group Alcobendas
*Quabit BM Guadalajara
02.03
Helvetia Anaitasuna - Puente Genil
JD Arrate
02.03
FC Barcelona Lassa - BM. Benidorm
FC Barcelona Borges
08.03
Bada Huesca - Helvetia Anaitasuna
BM Huesca
09.03
Bidasoa Irun - Frigoríficos Morrazo
Bidasoa Irun
09.03
Condes de Albarei Teucro - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
09.03
Recoletas Atlético Valladolid - DS Blendio Sinfín
Cuatro Rayas BM Valladolid
09.03
Liberbank Cuenca - BM. Guadalajara
*Cuenca 2016
09.03
Puente Genil - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
09.03
Secin Group Alcobendas - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
10.03
DS Blendio Sinfín - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
15.03
BM. Benidorm - Frigoríficos Morrazo
BM Benidorm
16.03
BM. Guadalajara - Recoletas Atlético Valladolid
*Quabit BM Guadalajara
16.03
ABANCA Ademar León - Bada Huesca
Reale Ademar Leon
16.03
Fraikin BM. Granollers - Puente Genil
Fraikin BM Granollers
16.03
Condes de Albarei Teucro - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
16.03
BM Logroño La Rioja - Liberbank Cuenca
*Naturhouse La Rioja
16.03
Helvetia Anaitasuna - Secin Group Alcobendas
JD Arrate
17.03
Liberbank Cuenca - Helvetia Anaitasuna
*Cuenca 2016
19.03
Recoletas Atlético Valladolid - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
20.03
Bada Huesca - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
20.03
FC Barcelona Lassa - BM. Guadalajara
FC Barcelona Borges
22.03
Bidasoa Irun - BM. Benidorm
Bidasoa Irun
23.03
Frigoríficos Morrazo - DS Blendio Sinfín
Frigoríficos Morrazo Cangas
23.03
Puente Genil - Condes de Albarei Teucro
Puente Genil
23.03
Secin Group Alcobendas - ABANCA Ademar León
Reale Ademar Leon
24.03
ABANCA Ademar León - Liberbank Cuenca
Reale Ademar Leon
26.03
Fraikin BM. Granollers - Secin Group Alcobendas
Fraikin BM Granollers
27.03
BM Logroño La Rioja - FC Barcelona Lassa
*Naturhouse La Rioja
27.03
Puente Genil - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
29.03
DS Blendio Sinfín - BM. Benidorm
BM Benidorm
30.03
BM. Guadalajara - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
30.03
Helvetia Anaitasuna - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
30.03
Condes de Albarei Teucro - Bada Huesca
SD Teucro
30.03
FC Barcelona Lassa - Helvetia Anaitasuna
FC Barcelona Borges
18.04
Bidasoa Irun - DS Blendio Sinfín
Bidasoa Irun
19.04
Recoletas Atlético Valladolid - ABANCA Ademar León
Cuatro Rayas BM Valladolid
19.04
Liberbank Cuenca - Fraikin BM. Granollers
*Cuenca 2016
20.04
BM. Benidorm - BM. Guadalajara
BM Benidorm
20.04
Frigoríficos Morrazo - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
20.04
Bada Huesca - Puente Genil
BM Huesca
20.04
Secin Group Alcobendas - Condes de Albarei Teucro
BM Alcobendas
21.04
ABANCA Ademar León - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
26.04
Helvetia Anaitasuna - Frigoríficos Morrazo
JD Arrate
26.04
Fraikin BM. Granollers - Recoletas Atlético Valladolid
Fraikin BM Granollers
26.04
BM Logroño La Rioja - BM. Benidorm
*Naturhouse La Rioja
27.04
Puente Genil - Secin Group Alcobendas
Puente Genil
27.04
BM. Guadalajara - DS Blendio Sinfín
*Quabit BM Guadalajara
27.04
Condes de Albarei Teucro - Liberbank Cuenca
SD Teucro
27.04
Bada Huesca - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
28.04
BM. Benidorm - Helvetia Anaitasuna
BM Benidorm
04.05
Frigoríficos Morrazo - ABANCA Ademar León
Frigoríficos Morrazo Cangas
04.05
DS Blendio Sinfín - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
04.05
Secin Group Alcobendas - Bada Huesca
BM Huesca
04.05
Liberbank Cuenca - Puente Genil
*Cuenca 2016
04.05
Recoletas Atlético Valladolid - Condes de Albarei Teucro
Cuatro Rayas BM Valladolid
04.05
Bidasoa Irun - BM. Guadalajara
Bidasoa Irun
05.05
FC Barcelona Lassa - Fraikin BM. Granollers
FC Barcelona Borges
08.05
Condes de Albarei Teucro - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
10.05
ABANCA Ademar León - BM. Benidorm
Reale Ademar Leon
10.05
BM Logroño La Rioja - BM. Guadalajara
*Naturhouse La Rioja
11.05
Fraikin BM. Granollers - Frigoríficos Morrazo
Fraikin BM Granollers
11.05
Puente Genil - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
11.05
Helvetia Anaitasuna - DS Blendio Sinfín
JD Arrate
11.05
Secin Group Alcobendas - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
11.05
Bada Huesca - Liberbank Cuenca
BM Huesca
11.05
BM Logroño La Rioja - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
18.05
BM. Guadalajara - Helvetia Anaitasuna
*Quabit BM Guadalajara
18.05
DS Blendio Sinfín - ABANCA Ademar León
Go Fit Sinfin
18.05
BM. Benidorm - Fraikin BM. Granollers
BM Benidorm
18.05
FC Barcelona Lassa - Puente Genil
FC Barcelona Borges
18.05
Liberbank Cuenca - Secin Group Alcobendas
BM Alcobendas
18.05
Frigoríficos Morrazo - Condes de Albarei Teucro
Frigoríficos Morrazo Cangas
18.05
Recoletas Atlético Valladolid - Bada Huesca
Cuatro Rayas BM Valladolid
18.05
Helvetia Anaitasuna - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
24.05
ABANCA Ademar León - BM. Guadalajara
Reale Ademar Leon
25.05
Fraikin BM. Granollers - DS Blendio Sinfín
Fraikin BM Granollers
25.05
Condes de Albarei Teucro - BM. Benidorm
BM Benidorm
25.05
Puente Genil - Frigoríficos Morrazo
Puente Genil
25.05
Bada Huesca - FC Barcelona Lassa
FC Barcelona Borges
25.05
Secin Group Alcobendas - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
25.05
Bidasoa Irun - Liberbank Cuenca
Bidasoa Irun
25.05