Liga Asobal 2021-2022 meciuri și rezultate

Calendar

FC Barcelona - Fertiberia Puerto Sagunto
FC Barcelona Borges
06.10
Recoletas Atlético Valladolid - Frigoríficos Morrazo
Cuatro Rayas BM Valladolid
06.10
Dicsa Modular Cisne - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
07.10
Quabit Guadalajara - Helvetia Anaitasuna
*Quabit BM Guadalajara
07.10
Liberbank Cantabria Sinfín - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
07.10
BM. Benidorm - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
28.10
Bidasoa Irun - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
19.11
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Puente Genil
Puente Genil
25.11
Viveros Herol BM. Nava - Bada Huesca
BM Huesca
25.11
Abanca Ademar León - BM. Benidorm
Reale Ademar Leon
08.09
Frigoríficos Morrazo - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
08.09
Fraikin BM. Granollers - Dicsa Modular Cisne
Fraikin BM Granollers
09.09
Fertiberia Puerto Sagunto - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
09.09
Puente Genil - Liberbank Cantabria Sinfín
Puente Genil
09.09
Incarlopsa Cuenca - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
*Cuenca 2016
09.09
Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
09.09
Bada Huesca - Quabit Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
09.09
BM Logroño La Rioja - Viveros Herol BM. Nava
*Naturhouse La Rioja
09.09
Bidasoa Irun - Fertiberia Puerto Sagunto
Bidasoa Irun
15.12
FC Barcelona - Bada Huesca
FC Barcelona Borges
15.12
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
16.12
Dicsa Modular Cisne - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
16.12
BM. Benidorm - Frigoríficos Morrazo
BM Benidorm
16.12
Recoletas Atlético Valladolid - Helvetia Anaitasuna
Cuatro Rayas BM Valladolid
16.12
Quabit Guadalajara - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
16.12
Liberbank Cantabria Sinfín - Viveros Herol BM. Nava
Viveros Herol BM. Nava
16.12
Puente Genil - Incarlopsa Cuenca
Puente Genil
10.02
BM Logroño La Rioja - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
11.09
Frigoríficos Morrazo - Dicsa Modular Cisne
Dicsa Modular Cisne
12.09
Incarlopsa Cuenca - Liberbank Cantabria Sinfín
*Cuenca 2016
12.09
Abanca Ademar León - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Reale Ademar Leon
12.09
Fertiberia Puerto Sagunto - BM. Benidorm
*Alser BM Puerto Sagunto
12.09
Viveros Herol BM. Nava - Quabit Guadalajara
Viveros Herol BM. Nava
12.09
Helvetia Anaitasuna - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
12.09
Bada Huesca - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
12.09
Fraikin BM. Granollers - Puente Genil
Fraikin BM Granollers
13.09
FC Barcelona - Viveros Herol BM. Nava
FC Barcelona Borges
19.09
Dicsa Modular Cisne - Fertiberia Puerto Sagunto
*Alser BM Puerto Sagunto
19.09
Liberbank Cantabria Sinfín - Quabit Guadalajara
Go Fit Sinfin
19.09
BM. Benidorm - Helvetia Anaitasuna
BM Benidorm
19.09
Puente Genil - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
19.09
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Frigoríficos Morrazo
BM Villa de Aranda
19.09
Incarlopsa Cuenca - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
19.09
Bidasoa Irun - Bada Huesca
Bidasoa Irun
20.09
Recoletas Atlético Valladolid - BM Logroño La Rioja
Cuatro Rayas BM Valladolid
14.10
Abanca Ademar León - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
25.09
Fraikin BM. Granollers - Liberbank Cantabria Sinfín
Fraikin BM Granollers
25.09
Viveros Herol BM. Nava - Recoletas Atlético Valladolid
Viveros Herol BM. Nava
26.09
Helvetia Anaitasuna - Dicsa Modular Cisne
JD Arrate
26.09
Quabit Guadalajara - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
26.09
Frigoríficos Morrazo - Puente Genil
Frigoríficos Morrazo Cangas
27.09
Bada Huesca - BM. Benidorm
BM Huesca
21.10
BM Logroño La Rioja - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
28.10
Fertiberia Puerto Sagunto - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
*Alser BM Puerto Sagunto
19.12
Liberbank Cantabria Sinfín - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
03.10
Incarlopsa Cuenca - Frigoríficos Morrazo
*Cuenca 2016
03.10
Puente Genil - Fertiberia Puerto Sagunto
Puente Genil
03.10
Recoletas Atlético Valladolid - Quabit Guadalajara
Cuatro Rayas BM Valladolid
03.10
Bidasoa Irun - Viveros Herol BM. Nava
Bidasoa Irun
04.10
Dicsa Modular Cisne - Bada Huesca
BM Huesca
04.10
Fraikin BM. Granollers - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
04.10
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
28.10
BM. Benidorm - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
25.11
FC Barcelona - Recoletas Atlético Valladolid
FC Barcelona Borges
10.10
Abanca Ademar León - Liberbank Cantabria Sinfín
Reale Ademar Leon
10.10
Frigoríficos Morrazo - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
10.10
Helvetia Anaitasuna - Puente Genil
Puente Genil
21.10
Quabit Guadalajara - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
24.10
BM Logroño La Rioja - Dicsa Modular Cisne
*Naturhouse La Rioja
18.11
Viveros Herol BM. Nava - BM. Benidorm
BM Benidorm
18.11
Fertiberia Puerto Sagunto - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
25.11
Bada Huesca - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
BM Huesca
02.12
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
17.10
BM. Benidorm - Quabit Guadalajara
BM Benidorm
17.10
Liberbank Cantabria Sinfín - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
17.10
Puente Genil - Bada Huesca
BM Huesca
28.10
Incarlopsa Cuenca - Helvetia Anaitasuna
*Cuenca 2016
18.11
Dicsa Modular Cisne - Viveros Herol BM. Nava
Dicsa Modular Cisne
02.12
Abanca Ademar León - Frigoríficos Morrazo
Reale Ademar Leon
10.12
Bidasoa Irun - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
19.12
Fraikin BM. Granollers - Fertiberia Puerto Sagunto
Fraikin BM Granollers
10.02
BM Logroño La Rioja - Puente Genil
*Naturhouse La Rioja
24.10
FC Barcelona - BM. Benidorm
FC Barcelona Borges
30.10
Recoletas Atlético Valladolid - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
24.11
Quabit Guadalajara - Dicsa Modular Cisne
*Quabit BM Guadalajara
25.11
Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers
JD Arrate
02.12
Frigoríficos Morrazo - Liberbank Cantabria Sinfín
Go Fit Sinfin
02.12
Fertiberia Puerto Sagunto - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
03.12
Bada Huesca - Incarlopsa Cuenca
BM Huesca
09.12
Viveros Herol BM. Nava - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
BM Villa de Aranda
09.12
Abanca Ademar León - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
31.10
Dicsa Modular Cisne - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
31.10
Liberbank Cantabria Sinfín - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
31.10
Puente Genil - Viveros Herol BM. Nava
Puente Genil
31.10
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Quabit Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
31.10
Incarlopsa Cuenca - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
31.10
Fraikin BM. Granollers - Bada Huesca
BM Huesca
01.11
BM. Benidorm - Recoletas Atlético Valladolid
BM Benidorm
19.12
Frigoríficos Morrazo - Fertiberia Puerto Sagunto
Frigoríficos Morrazo Cangas
17.02
FC Barcelona - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
FC Barcelona Borges
10.11
Recoletas Atlético Valladolid - Dicsa Modular Cisne
Cuatro Rayas BM Valladolid
10.11
Viveros Herol BM. Nava - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
11.11
Quabit Guadalajara - Puente Genil
Puente Genil
11.11
Helvetia Anaitasuna - Frigoríficos Morrazo
JD Arrate
11.11
Bidasoa Irun - BM. Benidorm
Bidasoa Irun
01.12
BM Logroño La Rioja - Fraikin BM. Granollers
*Naturhouse La Rioja
08.12
Fertiberia Puerto Sagunto - Liberbank Cantabria Sinfín
Go Fit Sinfin
09.12
Bada Huesca - Abanca Ademar León
BM Huesca
11.02
Abanca Ademar León - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
13.11
Puente Genil - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
14.11
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Recoletas Atlético Valladolid
BM Villa de Aranda
14.11
Fertiberia Puerto Sagunto - Helvetia Anaitasuna
*Alser BM Puerto Sagunto
14.11
Frigoríficos Morrazo - Bada Huesca
BM Huesca
14.11
Dicsa Modular Cisne - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
14.11
Incarlopsa Cuenca - Quabit Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
14.11
Fraikin BM. Granollers - Viveros Herol BM. Nava
Fraikin BM Granollers
22.12
Liberbank Cantabria Sinfín - BM. Benidorm
Go Fit Sinfin
10.02
Recoletas Atlético Valladolid - Puente Genil
Cuatro Rayas BM Valladolid
21.11
BM. Benidorm - Dicsa Modular Cisne
BM Benidorm
21.11
Bada Huesca - Fertiberia Puerto Sagunto
BM Huesca
21.11
BM Logroño La Rioja - Frigoríficos Morrazo
*Naturhouse La Rioja
21.11
FC Barcelona - Incarlopsa Cuenca
FC Barcelona Borges
21.11
Bidasoa Irun - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Bidasoa Irun
22.11
Viveros Herol BM. Nava - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
22.11
Quabit Guadalajara - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
19.12
Helvetia Anaitasuna - Liberbank Cantabria Sinfín
JD Arrate
20.12
Incarlopsa Cuenca - Recoletas Atlético Valladolid
*Cuenca 2016
27.11
Fraikin BM. Granollers - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
28.11
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - BM. Benidorm
BM Benidorm
28.11
Liberbank Cantabria Sinfín - Dicsa Modular Cisne
Go Fit Sinfin
28.11
Fertiberia Puerto Sagunto - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
28.11
Frigoríficos Morrazo - Viveros Herol BM. Nava
Frigoríficos Morrazo Cangas
28.11
Helvetia Anaitasuna - Bada Huesca
JD Arrate
28.11
Abanca Ademar León - Quabit Guadalajara
Reale Ademar Leon
28.11
Puente Genil - Bidasoa Irun
Puente Genil
28.11
FC Barcelona - Abanca Ademar León
FC Barcelona Borges
05.12
Recoletas Atlético Valladolid - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
05.12
Liberbank Cantabria Sinfín - Bada Huesca
BM Huesca
05.12
BM. Benidorm - Puente Genil
BM Benidorm
05.12
BM Logroño La Rioja - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
05.12
Bidasoa Irun - Incarlopsa Cuenca
Bidasoa Irun
05.12
Dicsa Modular Cisne - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Dicsa Modular Cisne
05.12
Viveros Herol BM. Nava - Fertiberia Puerto Sagunto
Viveros Herol BM. Nava
06.12
Quabit Guadalajara - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
06.12
Fraikin BM. Granollers - Bidasoa Irun
Fraikin BM Granollers
11.12
Incarlopsa Cuenca - BM. Benidorm
*Cuenca 2016
12.12
Frigoríficos Morrazo - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
12.12
Fertiberia Puerto Sagunto - Quabit Guadalajara
*Alser BM Puerto Sagunto
12.12
Abanca Ademar León - Recoletas Atlético Valladolid
Reale Ademar Leon
12.12
Puente Genil - Dicsa Modular Cisne
Puente Genil
12.12
Helvetia Anaitasuna - Viveros Herol BM. Nava
JD Arrate
12.12
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Liberbank Cantabria Sinfín
BM Villa de Aranda
12.12
Bada Huesca - BM Logroño La Rioja
BM Huesca
13.12
Fraikin BM. Granollers - BM. Benidorm
Fraikin BM Granollers
02.02
Incarlopsa Cuenca - Dicsa Modular Cisne
*Cuenca 2016
02.02
BM Logroño La Rioja - Liberbank Cantabria Sinfín
Go Fit Sinfin
03.02
Abanca Ademar León - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
03.02
Puente Genil - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Puente Genil
03.02
Bada Huesca - Viveros Herol BM. Nava
BM Huesca
03.02
Frigoríficos Morrazo - Recoletas Atlético Valladolid
Frigoríficos Morrazo Cangas
03.02
Helvetia Anaitasuna - Quabit Guadalajara
JD Arrate
04.03
Fertiberia Puerto Sagunto - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
07.04
FC Barcelona - Helvetia Anaitasuna
FC Barcelona Borges
06.02
Liberbank Cantabria Sinfín - Puente Genil
Go Fit Sinfin
06.02
BM. Benidorm - Abanca Ademar León
BM Benidorm
06.02
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
06.02
Viveros Herol BM. Nava - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
06.02
Bidasoa Irun - Frigoríficos Morrazo
Bidasoa Irun
07.02
Recoletas Atlético Valladolid - Fertiberia Puerto Sagunto
Cuatro Rayas BM Valladolid
07.02
Quabit Guadalajara - Bada Huesca
BM Huesca
24.02
Dicsa Modular Cisne - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
13.04
Bada Huesca - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
13.02
Fertiberia Puerto Sagunto - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
13.02
Incarlopsa Cuenca - Puente Genil
*Cuenca 2016
13.02
Frigoríficos Morrazo - BM. Benidorm
BM Benidorm
13.02
Viveros Herol BM. Nava - Liberbank Cantabria Sinfín
Viveros Herol BM. Nava
13.02
Helvetia Anaitasuna - Recoletas Atlético Valladolid
JD Arrate
13.02
Fraikin BM. Granollers - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Fraikin BM Granollers
14.02
BM Logroño La Rioja - Quabit Guadalajara
*Naturhouse La Rioja
31.03
Abanca Ademar León - Dicsa Modular Cisne
Reale Ademar Leon
07.04
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
17.02
Bidasoa Irun - Helvetia Anaitasuna
Bidasoa Irun
20.02
Liberbank Cantabria Sinfín - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
20.02
Puente Genil - Fraikin BM. Granollers
Puente Genil
20.02
Quabit Guadalajara - Viveros Herol BM. Nava
*Quabit BM Guadalajara
20.02
Recoletas Atlético Valladolid - Bada Huesca
Cuatro Rayas BM Valladolid
20.02
BM. Benidorm - Fertiberia Puerto Sagunto
BM Benidorm
21.02
FC Barcelona - BM Logroño La Rioja
FC Barcelona Borges
21.02
Dicsa Modular Cisne - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
31.03
Abanca Ademar León - Puente Genil
Puente Genil
25.02
Fraikin BM. Granollers - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
26.02
Viveros Herol BM. Nava - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
26.02
Bada Huesca - Bidasoa Irun
BM Huesca
27.02
Fertiberia Puerto Sagunto - Dicsa Modular Cisne
*Alser BM Puerto Sagunto
27.02
Quabit Guadalajara - Liberbank Cantabria Sinfín
*Quabit BM Guadalajara
27.02
Frigoríficos Morrazo - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
BM Villa de Aranda
27.02
BM Logroño La Rioja - Recoletas Atlético Valladolid
*Naturhouse La Rioja
27.02
Helvetia Anaitasuna - BM. Benidorm
JD Arrate
27.02
FC Barcelona - Quabit Guadalajara
FC Barcelona Borges
17.03
Bidasoa Irun - BM Logroño La Rioja
Bidasoa Irun
17.03
Puente Genil - Frigoríficos Morrazo
Puente Genil
17.03
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Fertiberia Puerto Sagunto
*Alser BM Puerto Sagunto
17.03
Liberbank Cantabria Sinfín - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
17.03
Dicsa Modular Cisne - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
17.03
BM. Benidorm - Bada Huesca
BM Huesca
17.03
Recoletas Atlético Valladolid - Viveros Herol BM. Nava
Viveros Herol BM. Nava
17.03
Incarlopsa Cuenca - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
17.03
Viveros Herol BM. Nava - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
20.03
Fertiberia Puerto Sagunto - Puente Genil
*Alser BM Puerto Sagunto
20.03
BM Logroño La Rioja - BM. Benidorm
*Naturhouse La Rioja
20.03
Bada Huesca - Dicsa Modular Cisne
BM Huesca
20.03
FC Barcelona - Liberbank Cantabria Sinfín
FC Barcelona Borges
20.03
Helvetia Anaitasuna - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
JD Arrate
20.03
Frigoríficos Morrazo - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
21.03
Quabit Guadalajara - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
14.04
Abanca Ademar León - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
05.06
Fraikin BM. Granollers - Frigoríficos Morrazo
Fraikin BM Granollers
26.03
Bidasoa Irun - Quabit Guadalajara
Bidasoa Irun
27.03
Dicsa Modular Cisne - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
27.03
BM. Benidorm - Viveros Herol BM. Nava
BM Benidorm
27.03
Puente Genil - Helvetia Anaitasuna
Puente Genil
27.03
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Bada Huesca
BM Huesca
27.03
Incarlopsa Cuenca - Fertiberia Puerto Sagunto
*Cuenca 2016
27.03
Liberbank Cantabria Sinfín - Abanca Ademar León
Go Fit Sinfin
14.04
Recoletas Atlético Valladolid - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
24.05
Bada Huesca - Puente Genil
BM Huesca
03.04
Frigoríficos Morrazo - Abanca Ademar León
Frigoríficos Morrazo Cangas
03.04
Fertiberia Puerto Sagunto - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
03.04
Quabit Guadalajara - BM. Benidorm
*Quabit BM Guadalajara
03.04
BM Logroño La Rioja - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
*Naturhouse La Rioja
03.04
Recoletas Atlético Valladolid - Liberbank Cantabria Sinfín
Cuatro Rayas BM Valladolid
03.04
Helvetia Anaitasuna - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
03.04
Viveros Herol BM. Nava - Dicsa Modular Cisne
Viveros Herol BM. Nava
04.04
FC Barcelona - Bidasoa Irun
FC Barcelona Borges
13.04
BM. Benidorm - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
09.04
Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna
Fraikin BM Granollers
09.04
Liberbank Cantabria Sinfín - Frigoríficos Morrazo
Go Fit Sinfin
10.04
Incarlopsa Cuenca - Bada Huesca
*Cuenca 2016
10.04
Puente Genil - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
10.04
Bidasoa Irun - Recoletas Atlético Valladolid
Bidasoa Irun
10.04
Dicsa Modular Cisne - Quabit Guadalajara
Dicsa Modular Cisne
10.04
Abanca Ademar León - Fertiberia Puerto Sagunto
Reale Ademar Leon
10.04
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Viveros Herol BM. Nava
Viveros Herol BM. Nava
11.04
FC Barcelona - Dicsa Modular Cisne
FC Barcelona Borges
16.04
Bada Huesca - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
17.04
Viveros Herol BM. Nava - Puente Genil
Viveros Herol BM. Nava
17.04
Quabit Guadalajara - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
BM Villa de Aranda
17.04
Recoletas Atlético Valladolid - BM. Benidorm
Cuatro Rayas BM Valladolid
17.04
Helvetia Anaitasuna - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
17.04
Bidasoa Irun - Liberbank Cantabria Sinfín
Bidasoa Irun
18.04
Fertiberia Puerto Sagunto - Frigoríficos Morrazo
*Alser BM Puerto Sagunto
12.05
BM Logroño La Rioja - Incarlopsa Cuenca
*Naturhouse La Rioja
12.05
Abanca Ademar León - Bada Huesca
BM Huesca
23.04
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
24.04
BM. Benidorm - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
24.04
Liberbank Cantabria Sinfín - Fertiberia Puerto Sagunto
Go Fit Sinfin
24.04
Incarlopsa Cuenca - Viveros Herol BM. Nava
*Cuenca 2016
24.04
Dicsa Modular Cisne - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
24.04
Puente Genil - Quabit Guadalajara
Puente Genil
25.04
Frigoríficos Morrazo - Helvetia Anaitasuna
Frigoríficos Morrazo Cangas
19.05
Fraikin BM. Granollers - BM Logroño La Rioja
Fraikin BM Granollers
19.05
FC Barcelona - Puente Genil
FC Barcelona Borges
19.04
BM Logroño La Rioja - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
05.05
Bidasoa Irun - Dicsa Modular Cisne
Bidasoa Irun
05.05
Bada Huesca - Frigoríficos Morrazo
BM Huesca
05.05
BM. Benidorm - Liberbank Cantabria Sinfín
BM Benidorm
05.05
Viveros Herol BM. Nava - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
05.05
Recoletas Atlético Valladolid - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Cuatro Rayas BM Valladolid
05.05
Helvetia Anaitasuna - Fertiberia Puerto Sagunto
JD Arrate
05.05
Quabit Guadalajara - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
19.05
Incarlopsa Cuenca - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
08.05
Liberbank Cantabria Sinfín - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
08.05
Puente Genil - Recoletas Atlético Valladolid
Puente Genil
08.05
Abanca Ademar León - Viveros Herol BM. Nava
Reale Ademar Leon
08.05
Dicsa Modular Cisne - BM. Benidorm
BM Benidorm
08.05
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
09.05
Fertiberia Puerto Sagunto - Bada Huesca
BM Huesca
09.05
Frigoríficos Morrazo - BM Logroño La Rioja
Frigoríficos Morrazo Cangas
09.05
Fraikin BM. Granollers - Quabit Guadalajara
*Quabit BM Guadalajara
02.06
Viveros Herol BM. Nava - Frigoríficos Morrazo
Viveros Herol BM. Nava
15.05
BM. Benidorm - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
BM Benidorm
15.05
Quabit Guadalajara - Abanca Ademar León
*Quabit BM Guadalajara
15.05
Bidasoa Irun - Puente Genil
Bidasoa Irun
15.05
BM Logroño La Rioja - Fertiberia Puerto Sagunto
*Naturhouse La Rioja
15.05
Bada Huesca - Helvetia Anaitasuna
BM Huesca
15.05
Recoletas Atlético Valladolid - Incarlopsa Cuenca
Cuatro Rayas BM Valladolid
15.05
Dicsa Modular Cisne - Liberbank Cantabria Sinfín
Go Fit Sinfin
15.05
FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers
FC Barcelona Borges
26.05
Abanca Ademar León - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
22.05
Bada Huesca - Liberbank Cantabria Sinfín
BM Huesca
22.05
Fertiberia Puerto Sagunto - Viveros Herol BM. Nava
*Alser BM Puerto Sagunto
22.05
Frigoríficos Morrazo - Quabit Guadalajara
Frigoríficos Morrazo Cangas
22.05
Fraikin BM. Granollers - Recoletas Atlético Valladolid
Fraikin BM Granollers
22.05
Incarlopsa Cuenca - Bidasoa Irun
*Cuenca 2016
22.05
Helvetia Anaitasuna - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
22.05
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda - Dicsa Modular Cisne
BM Villa de Aranda
22.05
Puente Genil - BM. Benidorm
Puente Genil
22.05
FC Barcelona - Frigoríficos Morrazo
FC Barcelona Borges
29.05
BM. Benidorm - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
29.05
Dicsa Modular Cisne - Puente Genil
Dicsa Modular Cisne
29.05
BM Logroño La Rioja - Bada Huesca
*Naturhouse La Rioja
30.05
Viveros Herol BM. Nava - Helvetia Anaitasuna
Viveros Herol BM. Nava
30.05
Quabit Guadalajara - Fertiberia Puerto Sagunto
*Quabit BM Guadalajara
30.05
Bidasoa Irun - Fraikin BM. Granollers
Bidasoa Irun
30.05
Liberbank Cantabria Sinfín - Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Go Fit Sinfin
30.05
Recoletas Atlético Valladolid - Abanca Ademar León
Cuatro Rayas BM Valladolid
30.05