Liga Asobal 2021-2022 meciuri și rezultate

Calendar

BM Logroño La Rioja - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
11.09
Bathco BM. Torrelavega - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
11.09
Incarlopsa Cuenca - BM. Benidorm
*Cuenca 2016
11.09
Viveros Herol BM. Nava - Frigoríficos Morrazo
Viveros Herol BM. Nava
11.09
Abanca Ademar León - BM Antequera
Reale Ademar Leon
11.09
Puente Genil - Liberbank Cantabria Sinfín
Puente Genil
11.09
Bidasoa Irun - Helvetia Anaitasuna
Bidasoa Irun
11.09
Fraikin BM. Granollers - Bada Huesca
Fraikin BM Granollers
12.09
Liberbank Cantabria Sinfín - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
17.09
FC Barcelona - Viveros Herol BM. Nava
FC Barcelona Borges
18.09
BM Antequera - BM Logroño La Rioja
Antequera 2010
18.09
Helvetia Anaitasuna - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
18.09
Recoletas Atlético Valladolid - Puente Genil
Puente Genil
18.09
Bada Huesca - Bathco BM. Torrelavega
BM Huesca
18.09
Frigoríficos Morrazo - Bidasoa Irun
Frigoríficos Morrazo Cangas
19.09
BM. Benidorm - Fraikin BM. Granollers
BM Benidorm
01.12
Puente Genil - Abanca Ademar León
Puente Genil
24.09
Bidasoa Irun - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
25.09
Recoletas Atlético Valladolid - Bada Huesca
Cuatro Rayas BM Valladolid
25.09
Viveros Herol BM. Nava - BM Antequera
Viveros Herol BM. Nava
25.09
Incarlopsa Cuenca - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
25.09
Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna
Fraikin BM Granollers
25.09
BM Logroño La Rioja - Liberbank Cantabria Sinfín
*Naturhouse La Rioja
25.09
Bathco BM. Torrelavega - BM. Benidorm
18.12
FC Barcelona - Incarlopsa Cuenca
FC Barcelona Borges
02.10
Abanca Ademar León - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
02.10
Liberbank Cantabria Sinfín - Viveros Herol BM. Nava
Go Fit Sinfin
02.10
BM. Benidorm - Recoletas Atlético Valladolid
BM Benidorm
02.10
Frigoríficos Morrazo - Fraikin BM. Granollers
Frigoríficos Morrazo Cangas
02.10
Bada Huesca - Puente Genil
BM Huesca
02.10
Helvetia Anaitasuna - Bathco BM. Torrelavega
JD Arrate
02.10
BM Antequera - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
03.10
Viveros Herol BM. Nava - Abanca Ademar León
Viveros Herol BM. Nava
05.10
Recoletas Atlético Valladolid - Helvetia Anaitasuna
JD Arrate
06.10
Bidasoa Irun - Liberbank Cantabria Sinfín
Bidasoa Irun
06.10
Puente Genil - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
06.10
Bada Huesca - BM. Benidorm
BM Benidorm
06.10
Incarlopsa Cuenca - BM Antequera
*Cuenca 2016
06.10
Bathco BM. Torrelavega - Frigoríficos Morrazo
Bathco BM. Torrelavega
06.10
Fraikin BM. Granollers - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
12.10
Frigoríficos Morrazo - Recoletas Atlético Valladolid
Frigoríficos Morrazo Cangas
09.10
BM. Benidorm - Puente Genil
Puente Genil
09.10
Abanca Ademar León - Bidasoa Irun
Reale Ademar Leon
09.10
BM Antequera - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
09.10
BM Logroño La Rioja - Viveros Herol BM. Nava
*Naturhouse La Rioja
09.10
Helvetia Anaitasuna - Bada Huesca
JD Arrate
09.10
Liberbank Cantabria Sinfín - Incarlopsa Cuenca
Go Fit Sinfin
10.10
FC Barcelona - Bathco BM. Torrelavega
FC Barcelona Borges
30.11
Bidasoa Irun - BM Logroño La Rioja
Bidasoa Irun
15.10
Recoletas Atlético Valladolid - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
16.10
Bathco BM. Torrelavega - BM Antequera
Bathco BM. Torrelavega
16.10
BM. Benidorm - Helvetia Anaitasuna
BM Benidorm
16.10
Fraikin BM. Granollers - Liberbank Cantabria Sinfín
Fraikin BM Granollers
16.10
Puente Genil - Viveros Herol BM. Nava
Viveros Herol BM. Nava
16.10
Bada Huesca - Frigoríficos Morrazo
BM Huesca
16.10
Incarlopsa Cuenca - Abanca Ademar León
*Cuenca 2016
17.10
Viveros Herol BM. Nava - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
22.10
Liberbank Cantabria Sinfín - Bathco BM. Torrelavega
Bathco BM. Torrelavega
23.10
BM Logroño La Rioja - Incarlopsa Cuenca
*Naturhouse La Rioja
23.10
BM Antequera - Recoletas Atlético Valladolid
Cuatro Rayas BM Valladolid
23.10
FC Barcelona - Bada Huesca
FC Barcelona Borges
23.10
Frigoríficos Morrazo - BM. Benidorm
Frigoríficos Morrazo Cangas
23.10
Helvetia Anaitasuna - Puente Genil
JD Arrate
23.10
Abanca Ademar León - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
24.10
Fraikin BM. Granollers - BM Logroño La Rioja
Fraikin BM Granollers
29.10
BM. Benidorm - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
30.10
Puente Genil - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
30.10
Bathco BM. Torrelavega - Abanca Ademar León
Reale Ademar Leon
30.10
Helvetia Anaitasuna - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
30.10
Bada Huesca - BM Antequera
BM Huesca
30.10
Recoletas Atlético Valladolid - Liberbank Cantabria Sinfín
Cuatro Rayas BM Valladolid
30.10
Incarlopsa Cuenca - Viveros Herol BM. Nava
Viveros Herol BM. Nava
31.10
FC Barcelona - Helvetia Anaitasuna
FC Barcelona Borges
10.11
Viveros Herol BM. Nava - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
10.11
Bidasoa Irun - Incarlopsa Cuenca
Bidasoa Irun
10.11
Liberbank Cantabria Sinfín - Bada Huesca
Go Fit Sinfin
10.11
BM Antequera - BM. Benidorm
BM Benidorm
10.11
BM Logroño La Rioja - Bathco BM. Torrelavega
*Naturhouse La Rioja
10.11
Frigoríficos Morrazo - Puente Genil
Puente Genil
10.11
Abanca Ademar León - Recoletas Atlético Valladolid
Reale Ademar Leon
10.11
Fraikin BM. Granollers - Bidasoa Irun
Bidasoa Irun
13.11
BM. Benidorm - Liberbank Cantabria Sinfín
BM Benidorm
13.11
Bathco BM. Torrelavega - Viveros Herol BM. Nava
Viveros Herol BM. Nava
13.11
Frigoríficos Morrazo - FC Barcelona
FC Barcelona Borges
13.11
Recoletas Atlético Valladolid - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
13.11
Bada Huesca - Abanca Ademar León
BM Huesca
14.11
Puente Genil - Incarlopsa Cuenca
*Cuenca 2016
14.11
Helvetia Anaitasuna - BM Antequera
08.12
Incarlopsa Cuenca - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
19.11
FC Barcelona - Puente Genil
FC Barcelona Borges
20.11
Viveros Herol BM. Nava - Recoletas Atlético Valladolid
Viveros Herol BM. Nava
20.11
Bidasoa Irun - Bathco BM. Torrelavega
Bidasoa Irun
20.11
BM Antequera - Frigoríficos Morrazo
Frigoríficos Morrazo Cangas
20.11
BM Logroño La Rioja - Bada Huesca
*Naturhouse La Rioja
20.11
Liberbank Cantabria Sinfín - Helvetia Anaitasuna
Go Fit Sinfin
01.12
Abanca Ademar León - BM. Benidorm
08.12
Puente Genil - Fraikin BM. Granollers
Fraikin BM Granollers
27.11
FC Barcelona - BM Antequera
FC Barcelona Borges
27.11
Helvetia Anaitasuna - Abanca Ademar León
JD Arrate
27.11
Bada Huesca - Viveros Herol BM. Nava
BM Huesca
27.11
Bathco BM. Torrelavega - Incarlopsa Cuenca
Bathco BM. Torrelavega
27.11
BM. Benidorm - BM Logroño La Rioja
*Naturhouse La Rioja
28.11
Frigoríficos Morrazo - Liberbank Cantabria Sinfín
Frigoríficos Morrazo Cangas
28.11
Recoletas Atlético Valladolid - Bidasoa Irun
18.12
Incarlopsa Cuenca - Recoletas Atlético Valladolid
*Cuenca 2016
03.12
Bidasoa Irun - Bada Huesca
04.12
Viveros Herol BM. Nava - BM. Benidorm
04.12
Puente Genil - BM Antequera
04.12
BM Logroño La Rioja - Helvetia Anaitasuna
04.12
Abanca Ademar León - Frigoríficos Morrazo
04.12
Liberbank Cantabria Sinfín - FC Barcelona
05.12
Fraikin BM. Granollers - Bathco BM. Torrelavega
05.12
Recoletas Atlético Valladolid - Fraikin BM. Granollers
11.12
BM. Benidorm - Bidasoa Irun
11.12
Bathco BM. Torrelavega - Puente Genil
11.12
Frigoríficos Morrazo - BM Logroño La Rioja
11.12
Helvetia Anaitasuna - Viveros Herol BM. Nava
11.12
Bada Huesca - Incarlopsa Cuenca
11.12
FC Barcelona - Abanca Ademar León
12.12
BM Antequera - Liberbank Cantabria Sinfín
12.12
Liberbank Cantabria Sinfín - Puente Genil
05.02
BM. Benidorm - Incarlopsa Cuenca
05.02
BM Antequera - Abanca Ademar León
05.02
FC Barcelona - BM Logroño La Rioja
05.02
Frigoríficos Morrazo - Viveros Herol BM. Nava
05.02
Helvetia Anaitasuna - Bidasoa Irun
05.02
Bada Huesca - Fraikin BM. Granollers
05.02
Recoletas Atlético Valladolid - Bathco BM. Torrelavega
05.02
Bathco BM. Torrelavega - Bada Huesca
12.02
Viveros Herol BM. Nava - FC Barcelona
12.02
Bidasoa Irun - Frigoríficos Morrazo
12.02
Incarlopsa Cuenca - Helvetia Anaitasuna
12.02
Fraikin BM. Granollers - BM. Benidorm
12.02
Puente Genil - Recoletas Atlético Valladolid
12.02
BM Logroño La Rioja - BM Antequera
12.02
Abanca Ademar León - Liberbank Cantabria Sinfín
12.02
Liberbank Cantabria Sinfín - BM Logroño La Rioja
19.02
BM. Benidorm - Bathco BM. Torrelavega
19.02
BM Antequera - Viveros Herol BM. Nava
19.02
FC Barcelona - Bidasoa Irun
19.02
Frigoríficos Morrazo - Incarlopsa Cuenca
19.02
Helvetia Anaitasuna - Fraikin BM. Granollers
19.02
Abanca Ademar León - Puente Genil
19.02
Bada Huesca - Recoletas Atlético Valladolid
19.02
Bathco BM. Torrelavega - Helvetia Anaitasuna
26.02
Viveros Herol BM. Nava - Liberbank Cantabria Sinfín
26.02
Bidasoa Irun - BM Antequera
26.02
Incarlopsa Cuenca - FC Barcelona
26.02
Fraikin BM. Granollers - Frigoríficos Morrazo
26.02
Puente Genil - Bada Huesca
26.02
BM Logroño La Rioja - Abanca Ademar León
26.02
Recoletas Atlético Valladolid - BM. Benidorm
26.02
Liberbank Cantabria Sinfín - Bidasoa Irun
05.03
BM. Benidorm - Bada Huesca
05.03
BM Antequera - Incarlopsa Cuenca
05.03
FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers
05.03
Frigoríficos Morrazo - Bathco BM. Torrelavega
05.03
BM Logroño La Rioja - Puente Genil
05.03
Helvetia Anaitasuna - Recoletas Atlético Valladolid
05.03
Abanca Ademar León - Viveros Herol BM. Nava
05.03
Bathco BM. Torrelavega - FC Barcelona
12.03
Viveros Herol BM. Nava - BM Logroño La Rioja
12.03
Bidasoa Irun - Abanca Ademar León
12.03
Incarlopsa Cuenca - Liberbank Cantabria Sinfín
12.03
Fraikin BM. Granollers - BM Antequera
12.03
Puente Genil - BM. Benidorm
12.03
Bada Huesca - Helvetia Anaitasuna
12.03
Recoletas Atlético Valladolid - Frigoríficos Morrazo
12.03
Liberbank Cantabria Sinfín - Fraikin BM. Granollers
02.04
Viveros Herol BM. Nava - Puente Genil
02.04
BM Antequera - Bathco BM. Torrelavega
02.04
FC Barcelona - Recoletas Atlético Valladolid
02.04
Frigoríficos Morrazo - Bada Huesca
02.04
BM Logroño La Rioja - Bidasoa Irun
02.04
Helvetia Anaitasuna - BM. Benidorm
02.04
Abanca Ademar León - Incarlopsa Cuenca
02.04
BM. Benidorm - Frigoríficos Morrazo
09.04
Bathco BM. Torrelavega - Liberbank Cantabria Sinfín
09.04
Bidasoa Irun - Viveros Herol BM. Nava
09.04
Incarlopsa Cuenca - BM Logroño La Rioja
09.04
Fraikin BM. Granollers - Abanca Ademar León
09.04
Puente Genil - Helvetia Anaitasuna
09.04
Bada Huesca - FC Barcelona
09.04
Recoletas Atlético Valladolid - BM Antequera
09.04
Viveros Herol BM. Nava - Incarlopsa Cuenca
20.04
FC Barcelona - BM. Benidorm
20.04
Bidasoa Irun - Puente Genil
20.04
Liberbank Cantabria Sinfín - Recoletas Atlético Valladolid
20.04
BM Antequera - Bada Huesca
20.04
BM Logroño La Rioja - Fraikin BM. Granollers
20.04
Abanca Ademar León - Bathco BM. Torrelavega
20.04
Frigoríficos Morrazo - Helvetia Anaitasuna
20.04
BM. Benidorm - BM Antequera
23.04
Bathco BM. Torrelavega - BM Logroño La Rioja
23.04
Incarlopsa Cuenca - Bidasoa Irun
23.04
Fraikin BM. Granollers - Viveros Herol BM. Nava
23.04
Puente Genil - Frigoríficos Morrazo
23.04
Helvetia Anaitasuna - FC Barcelona
23.04
Bada Huesca - Liberbank Cantabria Sinfín
23.04
Recoletas Atlético Valladolid - Abanca Ademar León
23.04
Liberbank Cantabria Sinfín - BM. Benidorm
30.04
Incarlopsa Cuenca - Puente Genil
30.04
Bidasoa Irun - Fraikin BM. Granollers
30.04
Viveros Herol BM. Nava - Bathco BM. Torrelavega
30.04
BM Antequera - Helvetia Anaitasuna
30.04
FC Barcelona - Frigoríficos Morrazo
30.04
BM Logroño La Rioja - Recoletas Atlético Valladolid
30.04
Abanca Ademar León - Bada Huesca
30.04
BM. Benidorm - Abanca Ademar León
07.05
Bathco BM. Torrelavega - Bidasoa Irun
07.05
Frigoríficos Morrazo - BM Antequera
07.05
Puente Genil - FC Barcelona
07.05
Fraikin BM. Granollers - Incarlopsa Cuenca
07.05
Helvetia Anaitasuna - Liberbank Cantabria Sinfín
07.05
Bada Huesca - BM Logroño La Rioja
07.05
Recoletas Atlético Valladolid - Viveros Herol BM. Nava
07.05
Liberbank Cantabria Sinfín - Frigoríficos Morrazo
14.05
BM Antequera - FC Barcelona
14.05
Viveros Herol BM. Nava - Bada Huesca
14.05
Bidasoa Irun - Recoletas Atlético Valladolid
14.05
Incarlopsa Cuenca - Bathco BM. Torrelavega
14.05
Fraikin BM. Granollers - Puente Genil
14.05
BM Logroño La Rioja - BM. Benidorm
14.05
Abanca Ademar León - Helvetia Anaitasuna
14.05
BM. Benidorm - Viveros Herol BM. Nava
21.05
Bathco BM. Torrelavega - Fraikin BM. Granollers
21.05
BM Antequera - Puente Genil
21.05
FC Barcelona - Liberbank Cantabria Sinfín
21.05
Frigoríficos Morrazo - Abanca Ademar León
21.05
Helvetia Anaitasuna - BM Logroño La Rioja
21.05
Bada Huesca - Bidasoa Irun
21.05
Recoletas Atlético Valladolid - Incarlopsa Cuenca
21.05
Liberbank Cantabria Sinfín - BM Antequera
28.05
Viveros Herol BM. Nava - Helvetia Anaitasuna
28.05
Bidasoa Irun - BM. Benidorm
28.05
Incarlopsa Cuenca - Bada Huesca
28.05
Fraikin BM. Granollers - Recoletas Atlético Valladolid
28.05
Puente Genil - Bathco BM. Torrelavega
28.05
BM Logroño La Rioja - Frigoríficos Morrazo
28.05
Abanca Ademar León - FC Barcelona
28.05