KHL 2021-2022 meciuri și rezultate

Calendar

Avangard Omsk - CSKA Moscow
Avangard Omsk
01.09
Ak Bars Kazan - Jokerit Helsinki
Ak Bars Kazan
02.09
Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga
Lokomotiv Yaroslavl
02.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - Kunlun Red Star Beijing
Neftekhimik Nizhnekamsk
02.09
Severstal Cherepovets - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
02.09
Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Moscow
Vityaz Moscow
02.09
Spartak Moscow - Admiral Vladivostok
Spartak Moscova
02.09
HC Sochi - Amur Khabarovsk
HC Sochi
02.09
Barys Nur-Sultan - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
03.09
Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
03.09
Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk
Traktor Chelyabinsk
03.09
Dynamo Moscow - Dinamo Minsk
Dinamo Moscova
03.09
CSKA Moscow - Dinamo Riga
ȚSKA Moscova
04.09
Avangard Omsk - Admiral Vladivostok
Avangard Omsk
04.09
Ak Bars Kazan - Kunlun Red Star Beijing
Kunlun Red Star Beijing
04.09
Lokomotiv Yaroslavl - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
04.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - Jokerit Helsinki
Neftekhimik Nizhnekamsk
04.09
Spartak Moscow - Amur Khabarovsk
Spartak Moscova
04.09
HC Sochi - Vityaz Moscow
HC Sochi
04.09
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
05.09
Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
05.09
Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod
Torpedo Nizhny Novgorod
05.09
Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
05.09
Dynamo Moscow - Sibir Novosibirsk
Dinamo Moscova
05.09
Jokerit Helsinki - Traktor Chelyabinsk
Jokerit Helsinki
06.09
Avangard Omsk - Amur Khabarovsk
Avangard Omsk
06.09
Kunlun Red Star Beijing - Dinamo Riga
*Dynamo Riga
06.09
SKA St. Petersburg - Admiral Vladivostok
SKA St. Petersburg
06.09
Spartak Moscow - Vityaz Moscow
Spartak Moscova
06.09
HC Sochi - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
06.09
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
07.09
Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
07.09
Torpedo Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
07.09
Barys Nur-Sultan - Amur Khabarovsk
Barys Astana
08.09
Ak Bars Kazan - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
08.09
Severstal Cherepovets - Admiral Vladivostok
Severstal Cherepovets
08.09
Dynamo Moscow - Avangard Omsk
Dinamo Moscova
08.09
SKA St. Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg
*Automobilist
08.09
Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
08.09
Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow
Salavat Yulaev Ufa
09.09
Kunlun Red Star Beijing - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
09.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
09.09
Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi
Torpedo Nizhny Novgorod
09.09
Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
Metallurg Magnitogorsk
10.09
Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
10.09
Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg
*Automobilist
10.09
Vityaz Moscow - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
10.09
CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
ȚSKA Moscova
10.09
Barys Nur-Sultan - Spartak Moscow
Spartak Moscova
11.09
Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk
Salavat Yulaev Ufa
11.09
Avangard Omsk - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
11.09
Kunlun Red Star Beijing - HC Sochi
Kunlun Red Star Beijing
11.09
Amur Khabarovsk - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
12.09
Torpedo Nizhny Novgorod - SKA St. Petersburg
Torpedo Nizhny Novgorod
12.09
Vityaz Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg
*Automobilist
12.09
Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
12.09
Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan
Dynamo Minsk
12.09
Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
13.09
Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
Metallurg Magnitogorsk
13.09
Admiral Vladivostok - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
14.09
Jokerit Helsinki - Lokomotiv Yaroslavl
Jokerit Helsinki
14.09
Kunlun Red Star Beijing - Avtomobilist Yekaterinburg
*Automobilist
14.09
Vityaz Moscow - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
14.09
Spartak Moscow - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
14.09
HC Sochi - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
14.09
CSKA Moscow - Barys Nur-Sultan
Barys Astana
14.09
Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod
*Dynamo Riga
14.09
Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets
Amur Khabarovsk
15.09
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
Metallurg Magnitogorsk
15.09
Sibir Novosibirsk - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
16.09
Salavat Yulaev Ufa - Kunlun Red Star Beijing
Salavat Yulaev Ufa
16.09
Jokerit Helsinki - Torpedo Nizhny Novgorod
Jokerit Helsinki
16.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
16.09
Spartak Moscow - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
16.09
HC Sochi - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
16.09
Dinamo Riga - Barys Nur-Sultan
*Dynamo Riga
16.09
Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets
Admiral Vladivostok
17.09
Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk
Avangard Omsk
17.09
Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
18.09
Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Minsk
Salavat Yulaev Ufa
18.09
Traktor Chelyabinsk - Kunlun Red Star Beijing
Traktor Chelyabinsk
18.09
Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan
Jokerit Helsinki
18.09
Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod
Lokomotiv Yaroslavl
18.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Moscow
Neftekhimik Nizhnekamsk
18.09
Ak Bars Kazan - HC Sochi
Ak Bars Kazan
18.09
Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
19.09
Spartak Moscow - Dinamo Riga
Spartak Moscova
19.09
Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
20.09
Sibir Novosibirsk - Kunlun Red Star Beijing
Sibir Novosibirsk
20.09
Traktor Chelyabinsk - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
20.09
Ak Bars Kazan - Vityaz Moscow
Ak Bars Kazan
20.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi
HC Sochi
20.09
Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
20.09
Barys Nur-Sultan - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
21.09
Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa
Severstal Cherepovets
21.09
Dynamo Moscow - Dinamo Riga
Dinamo Moscova
21.09
SKA St. Petersburg - Amur Khabarovsk
SKA St. Petersburg
21.09
Spartak Moscow - Avangard Omsk
Avangard Omsk
21.09
Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
22.09
Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk
*Automobilist
22.09
Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Moscow
Vityaz Moscow
22.09
Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
22.09
Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow
Traktor Chelyabinsk
23.09
Kunlun Red Star Beijing - Amur Khabarovsk
Amur Khabarovsk
23.09
Severstal Cherepovets - Dinamo Riga
Severstal Cherepovets
23.09
SKA St. Petersburg - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
23.09
HC Sochi - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
23.09
Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok
Ak Bars Kazan
24.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow
Spartak Moscova
24.09
Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk
Barys Astana
25.09
Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
25.09
Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow
Metallurg Magnitogorsk
25.09
Jokerit Helsinki - HC Sochi
Jokerit Helsinki
25.09
Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moscow
Torpedo Nizhny Novgorod
25.09
Vityaz Moscow - Amur Khabarovsk
Vityaz Moscow
25.09
Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
25.09
Dinamo Minsk - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
25.09
Ak Bars Kazan - Spartak Moscow
Ak Bars Kazan
26.09
Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok
Neftekhimik Nizhnekamsk
26.09
Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg
Barys Astana
27.09
Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
27.09
Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk
Severstal Cherepovets
27.09
Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk
Torpedo Nizhny Novgorod
27.09
Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk
Dynamo Minsk
27.09
Vityaz Moscow - SKA St. Petersburg
Vityaz Moscow
27.09
Dinamo Riga - HC Sochi
*Dynamo Riga
27.09
Kunlun Red Star Beijing - Admiral Vladivostok
Kunlun Red Star Beijing
28.09
Dynamo Moscow - Spartak Moscow
Dinamo Moscova
28.09
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
Metallurg Magnitogorsk
29.09
Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg
Salavat Yulaev Ufa
29.09
Jokerit Helsinki - Ak Bars Kazan
Jokerit Helsinki
29.09
Dinamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
Dynamo Minsk
29.09
Avangard Omsk - HC Sochi
Avangard Omsk
29.09
Vityaz Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
29.09
SKA St. Petersburg - Traktor Chelyabinsk
SKA St. Petersburg
29.09
CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk
ȚSKA Moscova
29.09
Dinamo Riga - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
29.09
Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod
Amur Khabarovsk
30.09
Kunlun Red Star Beijing - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
30.09
Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Metallurg Magnitogorsk
01.10
Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
01.10
CSKA Moscow - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
01.10
Dynamo Moscow - Barys Nur-Sultan
Dinamo Moscova
01.10
Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk
Spartak Moscova
01.10
Jokerit Helsinki - Severstal Cherepovets
Jokerit Helsinki
01.10
Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod
Admiral Vladivostok
02.10
Amur Khabarovsk - Dinamo Riga
Amur Khabarovsk
02.10
Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk
Traktor Chelyabinsk
02.10
Kunlun Red Star Beijing - Vityaz Moscow
Kunlun Red Star Beijing
02.10
Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa
Ak Bars Kazan
03.10
Lokomotiv Yaroslavl - Barys Nur-Sultan
Lokomotiv Yaroslavl
03.10
Dynamo Moscow - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
03.10
SKA St. Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
SKA St. Petersburg
03.10
Spartak Moscow - Severstal Cherepovets
Spartak Moscova
03.10
HC Sochi - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
03.10
Amur Khabarovsk - Vityaz Moscow
Amur Khabarovsk
04.10
Admiral Vladivostok - Dinamo Riga
*Dynamo Riga
04.10
Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod
Torpedo Nizhny Novgorod
04.10
Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk
*Automobilist
04.10
Traktor Chelyabinsk - Jokerit Helsinki
Traktor Chelyabinsk
04.10
CSKA Moscow - Kunlun Red Star Beijing
ȚSKA Moscova
04.10
Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
05.10
SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl
SKA St. Petersburg
05.10
Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
05.10
HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
05.10
Admiral Vladivostok - Vityaz Moscow
Admiral Vladivostok
06.10
Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga
Sibir Novosibirsk
06.10
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
Barys Astana
06.10
Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit Helsinki
*Automobilist
06.10
Dynamo Moscow - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
06.10
Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
07.10
Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
07.10
Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
07.10
Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
07.10
Sibir Novosibirsk - Vityaz Moscow
Sibir Novosibirsk
08.10
Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg
Barys Astana
08.10
Salavat Yulaev Ufa - Jokerit Helsinki
Salavat Yulaev Ufa
08.10
HC Sochi - Dinamo Riga
HC Sochi
08.10
Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
09.10
Avangard Omsk - Spartak Moscow
Avangard Omsk
09.10
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg
*Automobilist
09.10
Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
09.10
Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets
Dinamo Moscova
09.10
Kunlun Red Star Beijing - CSKA Moscow
Kunlun Red Star Beijing
09.10
Barys Nur-Sultan - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
10.10
Salavat Yulaev Ufa - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
10.10
Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
11.10
Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi
Metallurg Magnitogorsk
11.10
Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
11.10
CSKA Moscow - Spartak Moscow
ȚSKA Moscova
11.10
Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Avangard Omsk
11.10
Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
11.10
Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
12.10
Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
12.10
Jokerit Helsinki - Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
12.10
Dinamo Minsk - Kunlun Red Star Beijing
Dynamo Minsk
12.10
Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk
*Dynamo Riga
12.10
Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi
HC Sochi
13.10
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
Avangard Omsk
13.10
Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets
Lokomotiv Yaroslavl
13.10
Vityaz Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
Torpedo Nizhny Novgorod
13.10
SKA St. Petersburg - Dynamo Moscow
SKA St. Petersburg
13.10
CSKA Moscow - Amur Khabarovsk
Amur Khabarovsk
13.10
Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan
Metallurg Magnitogorsk
14.10
Jokerit Helsinki - Sibir Novosibirsk
Jokerit Helsinki
14.10
Dinamo Minsk - Spartak Moscow
Spartak Moscova
14.10
Dinamo Riga - Neftekhimik Nizhnekamsk
*Dynamo Riga
14.10
Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa
*Automobilist
15.10
Traktor Chelyabinsk - HC Sochi
Traktor Chelyabinsk
15.10
Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk
Torpedo Nizhny Novgorod
15.10
Kunlun Red Star Beijing - Barys Nur-Sultan
Barys Astana
15.10
CSKA Moscow - Admiral Vladivostok
ȚSKA Moscova
15.10
Jokerit Helsinki - SKA St. Petersburg
Jokerit Helsinki
15.10
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
Avangard Omsk
16.10
Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk
Severstal Cherepovets
16.10
Vityaz Moscow - Dinamo Riga
*Dynamo Riga
16.10
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
17.10
Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moscow
Traktor Chelyabinsk
17.10
Lokomotiv Yaroslavl - Kunlun Red Star Beijing
Lokomotiv Yaroslavl
17.10
Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok
Dynamo Minsk
17.10
Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk
Ak Bars Kazan
17.10
SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan
Barys Astana
17.10
Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg
Torpedo Nizhny Novgorod
18.10
Spartak Moscow - CSKA Moscow
Spartak Moscova
18.10
Vityaz Moscow - Sibir Novosibirsk
Vityaz Moscow
18.10
HC Sochi - Avangard Omsk
Avangard Omsk
18.10
Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
19.10
Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok
Admiral Vladivostok
19.10
Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
19.10
Severstal Cherepovets - Kunlun Red Star Beijing
Severstal Cherepovets
19.10
Dinamo Minsk - Barys Nur-Sultan
Dynamo Minsk
19.10
Ak Bars Kazan - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
19.10
SKA St. Petersburg - Jokerit Helsinki
SKA St. Petersburg
19.10
Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
19.10
Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk
Avangard Omsk
20.10
HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg
*Automobilist
20.10
Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok
Admiral Vladivostok
21.10
Jokerit Helsinki - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
21.10
Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
21.10
Vityaz Moscow - Spartak Moscow
Spartak Moscova
21.10
SKA St. Petersburg - Kunlun Red Star Beijing
SKA St. Petersburg
21.10
CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
21.10
Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk
Sibir Novosibirsk
22.10
Barys Nur-Sultan - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
22.10
Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Traktor Chelyabinsk
22.10
Ak Bars Kazan - Avangard Omsk
Ak Bars Kazan
22.10
Severstal Cherepovets - Dinamo Riga
Severstal Cherepovets
22.10
HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
23.10
Admiral Vladivostok - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
24.10
Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk
Amur Khabarovsk
24.10
Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk
Sibir Novosibirsk
24.10
Barys Nur-Sultan - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
24.10
Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl
Salavat Yulaev Ufa
24.10
Jokerit Helsinki - Dinamo Riga
Jokerit Helsinki
24.10
Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Nizhny Novgorod
24.10
Spartak Moscow - Kunlun Red Star Beijing
Spartak Moscova
24.10
Dynamo Moscow - Vityaz Moscow
Vityaz Moscow
24.10
Avangard Omsk - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
25.10
Amur Khabarovsk - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
26.10
Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
26.10
Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan
Sibir Novosibirsk
26.10
Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
26.10
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk
Metallurg Magnitogorsk
26.10
Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
26.10
Kunlun Red Star Beijing - Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
26.10
Vityaz Moscow - HC Sochi
HC Sochi
26.10
Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
Dinamo Moscova
26.10
Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
Spartak Moscova
26.10
Dinamo Riga - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
27.10
Amur Khabarovsk - Jokerit Helsinki
Amur Khabarovsk
28.10
Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan
Barys Astana
28.10
Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow
Sibir Novosibirsk
28.10
Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Moscow
*Automobilist
28.10
Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan
Metallurg Magnitogorsk
28.10
Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
28.10
Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod
Severstal Cherepovets
28.10
Spartak Moscow - HC Sochi
HC Sochi
28.10
Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa
Avangard Omsk
29.10
Dynamo Moscow - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
29.10
Admiral Vladivostok - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
30.10
Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan
Barys Astana
30.10
Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Moscow
Metallurg Magnitogorsk
30.10
Avtomobilist Yekaterinburg - Kunlun Red Star Beijing
*Automobilist
30.10
Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan
Traktor Chelyabinsk
30.10
HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod
HC Sochi
30.10
Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
31.10
Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
31.10
Dinamo Riga - Dynamo Moscow
*Dynamo Riga
31.10
Traktor Chelyabinsk - Vityaz Moscow
Vityaz Moscow
01.11
Sibir Novosibirsk - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
01.11
Ak Bars Kazan - Avangard Omsk
Ak Bars Kazan
01.11
Neftekhimik Nizhnekamsk - Kunlun Red Star Beijing
Kunlun Red Star Beijing
01.11
Severstal Cherepovets - Spartak Moscow
Severstal Cherepovets
02.11
Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl
Torpedo Nizhny Novgorod
02.11
Dinamo Minsk - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
02.11
SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
02.11
CSKA Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg
ȚSKA Moscova
02.11
Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok
Traktor Chelyabinsk
03.11
Barys Nur-Sultan - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
03.11
Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk
Salavat Yulaev Ufa
03.11
Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
03.11
HC Sochi - Kunlun Red Star Beijing
Kunlun Red Star Beijing
03.11
Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
04.11
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Yaroslavl
04.11
Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg
Severstal Cherepovets
04.11
Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Minsk
Torpedo Nizhny Novgorod
04.11
SKA St. Petersburg - Spartak Moscow
Spartak Moscova
04.11
Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk
Avangard Omsk
05.11
Barys Nur-Sultan - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
05.11
Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok
Neftekhimik Nizhnekamsk
05.11
Vityaz Moscow - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
05.11
Dynamo Moscow - Amur Khabarovsk
Amur Khabarovsk
05.11
Dinamo Riga - HC Sochi
HC Sochi
05.11
Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg
Ak Bars Kazan
06.11
Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk
Severstal Cherepovets
06.11
Spartak Moscow - Dinamo Minsk
Dynamo Minsk
06.11
Kunlun Red Star Beijing - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
06.11
Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk
07.11
Avangard Omsk - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
07.11
Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk
Amur Khabarovsk
07.11
Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi
Torpedo Nizhny Novgorod
07.11
Vityaz Moscow - Admiral Vladivostok
Admiral Vladivostok
07.11
CSKA Moscow - SKA St. Petersburg
ȚSKA Moscova
07.11
Dinamo Riga - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
07.11
Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
08.11
Avangard Omsk - Kunlun Red Star Beijing
Avangard Omsk
13.11
Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
Sibir Novosibirsk
15.11
Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk
Traktor Chelyabinsk
15.11
Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
15.11
Avangard Omsk - Vityaz Moscow
Avangard Omsk
15.11
Kunlun Red Star Beijing - Amur Khabarovsk
Amur Khabarovsk
15.11
Dynamo Moscow - Jokerit Helsinki
Dinamo Moscova
15.11
CSKA Moscow - Severstal Cherepovets
ȚSKA Moscova
15.11
Dinamo Riga - Admiral Vladivostok
*Dynamo Riga
15.11
Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
16.11
Spartak Moscow - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
16.11
HC Sochi - Barys Nur-Sultan
HC Sochi
16.11
Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
17.11
Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk
Metallurg Magnitogorsk
17.11
Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk
Traktor Chelyabinsk
17.11
Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
17.11
Kunlun Red Star Beijing - Avangard Omsk
Avangard Omsk
17.11
SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
17.11
CSKA Moscow - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
17.11
Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok
Jokerit Helsinki
17.11
Dinamo Riga - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
18.11
Vityaz Moscow - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
18.11
Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan
Spartak Moscova
18.11
Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk
*Automobilist
19.11
Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
19.11
Torpedo Nizhny Novgorod - Admiral Vladivostok
Torpedo Nizhny Novgorod
19.11
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk
Avangard Omsk
19.11
SKA St. Petersburg - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
19.11
HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
19.11
Dinamo Minsk - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
19.11
Severstal Cherepovets - Barys Nur-Sultan
Barys Astana
20.11
Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
20.11
Vityaz Moscow - Kunlun Red Star Beijing
Kunlun Red Star Beijing
20.11
Dynamo Moscow - Salavat Yulaev Ufa
Dinamo Moscova
20.11
Jokerit Helsinki - Spartak Moscow
Spartak Moscova
20.11
Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
21.11
Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok
Traktor Chelyabinsk
21.11
Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl
Neftekhimik Nizhnekamsk
21.11
HC Sochi - Dinamo Riga
HC Sochi
21.11
CSKA Moscow - SKA St. Petersburg
ȚSKA Moscova
21.11
Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
21.11
Amur Khabarovsk - Avangard Omsk
Avangard Omsk
22.11
Vityaz Moscow - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
22.11
Dynamo Moscow - Kunlun Red Star Beijing
Dinamo Moscova
22.11
Spartak Moscow - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
22.11
Barys Nur-Sultan - Dinamo Minsk
Barys Astana
23.11
Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod
Torpedo Nizhny Novgorod
23.11
Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
23.11
Ak Bars Kazan - Dinamo Riga
Ak Bars Kazan
23.11
Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Amur Khabarovsk
24.11
Admiral Vladivostok - Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
24.11
Sibir Novosibirsk - HC Sochi
HC Sochi
24.11
Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit Helsinki
Lokomotiv Yaroslavl
24.11
Severstal Cherepovets - CSKA Moscow
Severstal Cherepovets
24.11
Dynamo Moscow - Traktor Chelyabinsk
Dinamo Moscova
24.11
Barys Nur-Sultan - Torpedo Nizhny Novgorod
Barys Astana
25.11
Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Minsk
Metallurg Magnitogorsk
25.11
Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Moscow
Vityaz Moscow
25.11
Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga
Neftekhimik Nizhnekamsk
25.11
Ak Bars Kazan - SKA St. Petersburg
SKA St. Petersburg
25.11
Kunlun Red Star Beijing - Spartak Moscow
Spartak Moscova
25.11
Amur Khabarovsk - HC Sochi
HC Sochi
26.11
Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg
*Automobilist
26.11
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
26.11
Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk
Traktor Chelyabinsk
26.11
Jokerit Helsinki - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
26.11
Barys Nur-Sultan - Vityaz Moscow
Vityaz Moscow
27.11
Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod
Severstal Cherepovets
27.11
Admiral Vladivostok - HC Sochi
HC Sochi
28.11
Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa
Amur Khabarovsk
28.11
Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Sibir Novosibirsk
28.11
Spartak Moscow - Dynamo Moscow
Spartak Moscova
28.11
Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
Ak Bars Kazan
28.11
Jokerit Helsinki - Lokomotiv Yaroslavl
Jokerit Helsinki
28.11
Dinamo Minsk - Traktor Chelyabinsk
Dynamo Minsk
28.11
Dinamo Riga - CSKA Moscow
ȚSKA Moscova
28.11
Kunlun Red Star Beijing - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
28.11
Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Moscow
Torpedo Nizhny Novgorod
29.11
SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
29.11
Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa
Salavat Yulaev Ufa
30.11
Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
Avangard Omsk
30.11
Dynamo Moscow - Ak Bars Kazan
Dinamo Moscova
30.11
Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv Yaroslavl
30.11
CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk
ȚSKA Moscova
30.11
Vityaz Moscow - Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
01.12
SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk
SKA St. Petersburg
01.12
Dinamo Riga - Severstal Cherepovets
Severstal Cherepovets
01.12
Barys Nur-Sultan - Dynamo Moscow
Dinamo Moscova
02.12
Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moscow
*Automobilist
02.12
Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk
Amur Khabarovsk
02.12
Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk
Metallurg Magnitogorsk
02.12
Kunlun Red Star Beijing - Neftekhimik Nizhnekamsk
Kunlun Red Star Beijing
02.12
HC Sochi - Sibir Novosibirsk
Sibir Novosibirsk
02.12
CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
ȚSKA Moscova
02.12
Avangard Omsk - Ak Bars Kazan
03.12
Vityaz Moscow - Dinamo Minsk
03.12
SKA St. Petersburg - Jokerit Helsinki
03.12
Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moscow
04.12
Traktor Chelyabinsk - Spartak Moscow
04.12
Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok
04.12
Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Nur-Sultan
04.12
Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk
04.12
Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga
04.12
Kunlun Red Star Beijing - Sibir Novosibirsk
04.12
HC Sochi - Dinamo Minsk
05.12
Avtomobilist Yekaterinburg - SKA St. Petersburg
06.12
Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow
06.12
Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok
06.12
Traktor Chelyabinsk - Kunlun Red Star Beijing
06.12
Jokerit Helsinki - Amur Khabarovsk
06.12
Severstal Cherepovets - Vityaz Moscow
06.12
Avangard Omsk - Dinamo Riga
06.12
Ak Bars Kazan - Barys Nur-Sultan
06.12
Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk
06.12
Dynamo Moscow - CSKA Moscow
06.12
Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi
07.12
Metallurg Magnitogorsk - Kunlun Red Star Beijing
08.12
Traktor Chelyabinsk - SKA St. Petersburg
08.12
Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
08.12
Severstal Cherepovets - Jokerit Helsinki
08.12
Dinamo Minsk - Vityaz Moscow
08.12
Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk
08.12
Dynamo Moscow - Admiral Vladivostok
08.12
CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
08.12
Dinamo Riga - Amur Khabarovsk
08.12
Barys Nur-Sultan - HC Sochi
09.12
Barys Nur-Sultan - Kunlun Red Star Beijing
10.12
Metallurg Magnitogorsk - SKA St. Petersburg
10.12
Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk
10.12
Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg
10.12
Severstal Cherepovets - Avangard Omsk
10.12
Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod
10.12
Spartak Moscow - Jokerit Helsinki
10.12
Dinamo Riga - Vityaz Moscow
10.12
Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk
11.12
Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk
12.12
Sibir Novosibirsk - Kunlun Red Star Beijing
12.12
Barys Nur-Sultan - Neftekhimik Nizhnekamsk
12.12
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
12.12
Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow
12.12
SKA St. Petersburg - Dynamo Moscow
12.12
Spartak Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg
12.12
HC Sochi - Severstal Cherepovets
12.12
Dinamo Minsk - Jokerit Helsinki
12.12
Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa
12.12
Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod
12.12
Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok
20.12
Kunlun Red Star Beijing - Salavat Yulaev Ufa
20.12
SKA St. Petersburg - Spartak Moscow
20.12
Jokerit Helsinki - CSKA Moscow
20.12
Dinamo Riga - Dinamo Minsk
20.12
Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl
21.12
Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan
21.12
Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets
21.12
Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk
21.12
Avangard Omsk - Torpedo Nizhny Novgorod
21.12
Dynamo Moscow - HC Sochi
21.12
Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
22.12
Vityaz Moscow - Dinamo Riga
22.12
SKA St. Petersburg - CSKA Moscow
22.12
Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa
22.12
Jokerit Helsinki - Dinamo Minsk
22.12
Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
23.12
Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl
23.12
Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets
23.12
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk
23.12
Ak Bars Kazan - Barys Nur-Sultan
23.12
Kunlun Red Star Beijing - Torpedo Nizhny Novgorod
23.12
Vityaz Moscow - HC Sochi
23.12
Dynamo Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg
23.12
Kunlun Red Star Beijing - Dinamo Minsk
24.12
Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk
25.12
Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl
25.12
Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg
25.12
Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg
25.12
Traktor Chelyabinsk - Barys Nur-Sultan
25.12
Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets
25.12
Vityaz Moscow - Metallurg Magnitogorsk
25.12
Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
25.12
HC Sochi - Spartak Moscow
25.12
CSKA Moscow - Dinamo Minsk
26.12
Dinamo Riga - Kunlun Red Star Beijing
26.12
Jokerit Helsinki - Avangard Omsk
26.12
Amur Khabarovsk - SKA St. Petersburg
27.12
Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk
27.12
Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa
27.12
Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg
27.12
Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk
27.12
Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moscow
27.12
Severstal Cherepovets - Vityaz Moscow
28.12
HC Sochi - Traktor Chelyabinsk
28.12
CSKA Moscow - Dynamo Moscow
28.12
Jokerit Helsinki - Kunlun Red Star Beijing
28.12
Dinamo Riga - Avangard Omsk
28.12
Admiral Vladivostok - SKA St. Petersburg
29.12
Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
29.12
Barys Nur-Sultan - Salavat Yulaev Ufa
29.12
Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan
29.12
Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow
29.12
Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk
29.12
Severstal Cherepovets - Dynamo Moscow
30.12
Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga
30.12
Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk
30.12
HC Sochi - Vityaz Moscow
30.12
CSKA Moscow - Jokerit Helsinki
30.12
Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk
03.01
Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan
03.01
Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga
03.01
Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk
03.01
Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moscow
03.01
Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod
03.01
Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk
03.01
CSKA Moscow - Avangard Omsk
03.01
Kunlun Red Star Beijing - SKA St. Petersburg
03.01
Jokerit Helsinki - Avtomobilist Yekaterinburg
03.01
Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan
05.01
Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow
05.01
Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Riga
05.01
Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl
05.01
Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk
05.01
Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg
05.01
Vityaz Moscow - Dinamo Minsk
05.01
HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod
05.01
CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk
05.01
Jokerit Helsinki - Dynamo Moscow
05.01
Kunlun Red Star Beijing - Severstal Cherepovets
06.01
Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan
07.01
Amur Khabarovsk - Spartak Moscow
07.01
Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl
07.01
Avangard Omsk - Dinamo Minsk
07.01
SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod
07.01
HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk
07.01
CSKA Moscow - Vityaz Moscow
07.01
Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg
07.01
Jokerit Helsinki - Salavat Yulaev Ufa
08.01
Kunlun Red Star Beijing - Traktor Chelyabinsk
08.01
Admiral Vladivostok - Spartak Moscow
09.01
Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk
09.01
Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl
09.01
Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
09.01
Severstal Cherepovets - HC Sochi
09.01
Vityaz Moscow - Avangard Omsk
09.01
Dynamo Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk
09.01
SKA St. Petersburg - CSKA Moscow
09.01
Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk
10.01
Kunlun Red Star Beijing - Traktor Chelyabinsk
10.01
Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa
10.01
Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan
11.01
Vityaz Moscow - Severstal Cherepovets
11.01
Dynamo Moscow - Jokerit Helsinki
11.01
SKA St. Petersburg - Ak Bars Kazan
11.01
CSKA Moscow - HC Sochi
11.01
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk
12.01
Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk
12.01
Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa
12.01
Dinamo Riga - Dinamo Minsk
12.01
Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets
13.01
Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki
13.01
Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan
13.01
Torpedo Nizhny Novgorod - Kunlun Red Star Beijing
13.01
Vityaz Moscow - Barys Nur-Sultan
13.01
Dynamo Moscow - Spartak Moscow
13.01
SKA St. Petersburg - HC Sochi
13.01
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk
14.01
Barys Nur-Sultan - Ak Bars Kazan
17.01
Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga
17.01
Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod
17.01
Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow
17.01
Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets
17.01
Kunlun Red Star Beijing - Lokomotiv Yaroslavl
17.01
Vityaz Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk
17.01
SKA St. Petersburg - Avangard Omsk
17.01
Spartak Moscow - Dynamo Moscow
17.01
HC Sochi - Admiral Vladivostok
17.01
Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk
19.01
Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod
19.01
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moscow
19.01
Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan
19.01
Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga
19.01
Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
19.01
Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow
19.01
Dinamo Minsk - Vityaz Moscow
19.01
Kunlun Red Star Beijing - Admiral Vladivostok
19.01
Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
19.01
HC Sochi - Severstal Cherepovets
19.01
Jokerit Helsinki - SKA St. Petersburg
19.01
Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok
21.01
Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moscow
21.01
Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga
21.01
Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-Sultan
21.01
Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod
21.01
Avangard Omsk - Severstal Cherepovets
21.01
Lokomotiv Yaroslavl - SKA St. Petersburg
21.01
Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk
21.01
Dinamo Minsk - HC Sochi
21.01
Kunlun Red Star Beijing - Ak Bars Kazan
21.01
CSKA Moscow - Spartak Moscow
21.01
Jokerit Helsinki - Vityaz Moscow
21.01
Dinamo Minsk - Dinamo Riga
23.01
Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok
22.02
Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
22.02
Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg
22.02
Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl
22.02
Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa
22.02
Severstal Cherepovets - HC Sochi
22.02
Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod
22.02
Dynamo Moscow - SKA St. Petersburg
22.02
Spartak Moscow - Traktor Chelyabinsk
22.02
CSKA Moscow - Jokerit Helsinki
22.02
Dinamo Riga - Vityaz Moscow
22.02
Amur Khabarovsk - Kunlun Red Star Beijing
23.02
Barys Nur-Sultan - Admiral Vladivostok
24.02
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
24.02
Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk
24.02
Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg
24.02
Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets
24.02
Dinamo Minsk - Dinamo Riga
24.02
Vityaz Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
24.02
Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
24.02
Spartak Moscow - SKA St. Petersburg
24.02
HC Sochi - Jokerit Helsinki
24.02
CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk
24.02
Amur Khabarovsk - Kunlun Red Star Beijing
25.02
Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk
26.02
Avangard Omsk - Ak Bars Kazan
26.02
Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow
26.02
Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets
26.02
Vityaz Moscow - Dynamo Moscow
26.02
SKA St. Petersburg - Dinamo Riga
26.02
Admiral Vladivostok - Kunlun Red Star Beijing
27.02
Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-Sultan
27.02
Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk
27.02
Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk
27.02
Jokerit Helsinki - Spartak Moscow
27.02
Dinamo Minsk - HC Sochi
27.02
Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan
28.02
Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moscow
28.02
SKA St. Petersburg - Vityaz Moscow
28.02
Admiral Vladivostok - Kunlun Red Star Beijing
01.03
Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk
01.03
Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan
01.03
Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk
01.03
Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
01.03
Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi
01.03
Dinamo Minsk - Avangard Omsk
01.03
Jokerit Helsinki - Dynamo Moscow
01.03
Dinamo Riga - Spartak Moscow
01.03