Acum pe canalele Eurosport
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
10:05
10:36
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
(58min)
10:36
11:33
Reluare
CURSE DE MAŞINI - Bahrain
Campionatul Mondial de anduranţă, la Sakhir, în Bahrain
(31min)
10:32
11:03
Program TVCaută pe TV
Ma
21 nov.
Astăzi
22 nov.
J
23 nov.
V
24 nov.
S
25 nov.
D
26 nov.
L
27 nov.
Ma
28 nov.
Mi
29 nov.
J
30 nov.
V
01 dec.
S
02 dec.
D
03 dec.
L
04 dec.
Ma
05 dec.
Mi
06 dec.
Date indisponibile
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa întâi (1h:17min)
0:00Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica (1h:46min)
1:17Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Galeria vedetelor - Beijing 2008
(46min)
3:02Ma
BASCHET - *
Galeria vedetelor - Finala de la Beijing
(47min)
3:49Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Galeria vedetelor - Londra 2012
(48min)
4:36Ma
VOLEI - *
Galeria vedetelor - Finala de la Londra
(46min)
5:25Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Galeria vedetelor - Soci 2014
(48min)
6:11Ma
HOCHEI PE GHEAŢĂ - *
Galeria vedetelor - Finala de la Torino
(51min)
6:59Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Galeria vedetelor - Vancouver 2010
(56min)
7:50Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa întâi (46min)
8:45Ma
Reluare
OMNISPORT - *
(21min)
9:32Ma
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Franţa
Mare Premiu (Grand Prix), la Grenoble, în Franţa
Masculin programul liber (1h:08min)
9:52Ma
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Macau
Etapa de la Macau
(28min)
11:00Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(31min)
11:29Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Cursa tehnologiei
(33min)
12:00Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Aproape de aurul olimpic
(32min)
12:33Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(33min)
13:05Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
13:37Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Destăinuiri olimpice
(2min)
14:07Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Sportivi de urmărit
(3min)
14:09Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Top 10 - Cele mai frumoase momente
(5min)
14:12Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Sportul explicat
(1min)
14:17Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Sportul explicat
(10min)
14:19Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (29min)
14:29Ma
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (2h:11min)
14:58Ma
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (2h:03min)
17:08Ma
CĂLĂRIE - Stuttgart
Cupa Mondială FEI, la Stuttgart, în Germania
(57min)
19:12Ma
Reluare
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(17min)
20:09Ma
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(7min)
20:26Ma
IAHTING - *
În spiritul iahtingului
(29min)
20:32Ma
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (1h:43min)
21:02Ma
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (2h:32min)
22:44Ma
Reluare
RUGBY - *
Meciurile test de toamnă, la Paris, în Franţa
Franţa - Africa de Sud Inclusiv avancronica (1h:50min)
0:29Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(6min)
2:20Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa întâi (1h:35min)
2:25Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (1h:30min)
4:01Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa întâi (1h:57min)
5:31Ma
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Franţa
(1h:31min)
7:29Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(29min)
8:59Ma
BADMINTON - Supercircuitul Premier - Openul Chinei
Supercircuitul Mondial Premier, la Fuzhou, în China
(1h:02min)
9:28Ma
SQUASH - Openul Hong Kong
Seria Mondială, la Hong Kong, în Hong Kong
Rezumat (1h:03min)
10:30Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa întâi (1h:27min)
11:33Ma
OMNISPORT - *
WATTS
Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (58min)
13:00Ma
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Macau
Etapa de la Macau
(29min)
13:58Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(33min)
14:27Ma
live
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Elveţia
Feminin, grupă Germania - Danemarca (2h:46min)
15:00Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica (1h:22min)
17:47Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (1h:13min)
19:09Ma
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Macau
Etapa de la Macau
(34min)
20:21Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(8min)
20:56Ma
Reluare
RUGBY - *
Meciurile test de toamnă, la Paris, în Franţa
Franţa - Africa de Sud Inclusiv avancronica (1h:32min)
21:03Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(30min)
22:36Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (1h:27min)
23:05Ma
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(7min)
1:17Mi
CURSE DE MAŞINI - Bahrain
Campionatul Mondial de anduranţă, la Sakhir, în Bahrain
Retrospectivă (31min)
1:24Mi
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
1:54Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(27min)
2:25Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica (1h:08min)
2:52Mi
CURSE DE MAŞINI - Cursa de 24 de ore de la Le Mans
Cursa de 24 de ore de la Le Mans, Franţa
(50min)
4:01Mi
CURSE DE MAŞINI - Cursa de 24 de ore de la Le Mans
Cursa de 24 de ore de la Le Mans, Franţa
(46min)
4:51Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(2min)
5:36Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(2min)
5:39Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(5min)
5:41Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(4min)
5:45Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(6min)
5:50Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(5min)
5:55Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(5min)
6:00Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(4min)
6:05Mi
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(5min)
6:10Mi
FOTBAL - *
Legendele fotbalului
(27min)
6:15Mi
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Franţa
Mare Premiu (Grand Prix), la Grenoble, în Franţa
Feminin programul liber (1h:04min)
6:42Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Urmărește acum
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (1h:49min)
7:46Mi
Reluare
CURSE DE MAŞINI - Bahrain
Campionatul Mondial de anduranţă, la Sakhir, în Bahrain
Retrospectivă (31min)
9:35Mi
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
10:05Mi
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 3 (58min)
10:36Mi
Reluare
IAHTING - *
În spiritul iahtingului
(35min)
11:33Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(32min)
12:09Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(32min)
12:40Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(33min)
13:13Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(33min)
13:46Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(26min)
14:18Mi
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - luna noiembrie (16min)
14:45Mi
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (4h:05min)
15:00Mi
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Franţa
Mare Premiu (Grand Prix), la Grenoble, în Franţa
Masculin programul liber (46min)
19:05Mi
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(9min)
19:51Mi
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 4 (1h:00min)
20:00Mi
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (3h:55min)
21:00Mi
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Elveţia
Feminin, grupă Germania - Danemarca (1h:25min)
0:32Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(6min)
1:57Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (2h:00min)
2:04Mi
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Elveţia
Feminin, grupă Germania - Danemarca (1h:26min)
4:05Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(28min)
5:30Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (1h:34min)
5:58Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (1h:29min)
7:32Mi
Reluare
CURLING - St Gall
Urmărește acum
Campionatul European, la St Gall, în Elveţia
Feminin, grupă Germania - Danemarca (1h:31min)
9:01Mi
Reluare
CURSE DE MAŞINI - Bahrain
Campionatul Mondial de anduranţă, la Sakhir, în Bahrain
Retrospectivă (31min)
10:32Mi
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
11:03Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a doua (1h:27min)
11:34Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (1h:31min)
13:00Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(33min)
14:31Mi
live
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin, grupă Norvegia - Suedia (3h:00min)
15:04Mi
FOTBAL - *
Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite
Finala Conferinţei: Columbus Crew (Statele Unite ale Americii) - Toronto FC (Canada) (1h:30min)
18:04Mi
FOTBAL - *
Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite
Finala Conferinţei: Houston Dynamo (Statele Unite ale Americii) - Seattle Sounders (Statele Unite ale Americii) (1h:26min)
19:34Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(33min)
21:01Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(34min)
21:34Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(32min)
22:07Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(28min)
22:40Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(8min)
23:08Mi
Reluare
RUGBY - *
Meciurile test de toamnă, la Paris, în Franţa
Franţa - Africa de Sud Inclusiv avancronica (1h:35min)
23:15Mi
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(9min)
0:55J
Reluare
FOTBAL - *
Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite
Finala Conferinţei: Houston Dynamo (Statele Unite ale Americii) - Seattle Sounders (Statele Unite ale Americii) (54min)
1:04J
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(28min)
1:59J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(25min)
2:26J
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - luna noiembrie (23min)
2:52J
Reluare
SCHI ALPIN - St Moritz
Campionatul Mondial, la St Moritz, în Elveţia
Cele mai frumoase momente (45min)
3:15J
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (2h:00min)
4:00J
Reluare
SCHI NORDIC - Lahti
Campionatul Mondial, la Lahti, în Finlanda
Cele mai frumoase faze (1h:00min)
6:00J
Reluare
SCHI ALPIN - St Moritz
Campionatul Mondial, la St Moritz, în Elveţia
Cele mai frumoase momente (1h:00min)
7:00J
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (1h:30min)
8:00J
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
9:30J
live
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin, grupă Suedia - Elveţia (3h:00min)
10:00J
FOTBAL - *
Liga Americană de fotbal MLS, la ,
: (30min)
13:00J
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
13:30J
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(30min)
14:00J
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
14:30J
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a patra (4h:00min)
15:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
19:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (1h:05min)
19:30J
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(10min)
20:35J
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a patra Inclusiv avancronica (4h:10min)
20:45J
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin, grupă Norvegia - Suedia (1h:05min)
0:51J
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(8min)
1:56J
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (1h:56min)
2:03J
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin, grupă Norvegia - Suedia (1h:30min)
4:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
5:30J
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (1h:30min)
6:00J
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
7:30J
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin, grupă Norvegia - Suedia (2h:00min)
8:00J
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (1h:30min)
10:00J
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
11:30J
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Franţa
Mare Premiu (Grand Prix), la Grenoble, în Franţa
Gală demonstrativă (1h:30min)
12:00J
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a treia (1h:30min)
13:30J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cursa tehnologiei
(30min)
15:00J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Aproape de aurul olimpic
(30min)
15:30J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
16:00J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
16:30J
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(30min)
17:00J
Reluare
RUGBY - *
Meciurile test de toamnă, la Paris, în Franţa
Franţa - Africa de Sud Inclusiv avancronica (1h:30min)
17:30J
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin, grupă Suedia - Elveţia (1h:00min)
19:00J
live
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin semifinale (3h:00min)
20:00J
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
23:00J
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - tenis (10min)
23:05J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
23:15J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
Echipe DT 134 Inclusiv avancronica (1h:30min)
23:45J
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:55V
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 4 (1h:00min)
1:00V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
2:00V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
2:30V
Reluare
SCHI NORDIC - Lahti
Campionatul Mondial, la Lahti, în Finlanda
Cele mai frumoase faze (1h:00min)
3:00V
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Etapa a patra Inclusiv avancronica (2h:00min)
4:00V
Reluare
SCHI ALPIN - St Moritz
Campionatul Mondial, la St Moritz, în Elveţia
Cele mai frumoase momente (1h:00min)
6:00V
Reluare
BIATLON - Hochfilzen
Campionatul Mondial, la Hochfilzen, în Austria
Cele mai frumoase momente (1h:00min)
7:00V
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Etapa a patra Inclusiv avancronica (1h:30min)
8:00V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Wisla
Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia
DT 134 Inclusiv avancronica (1h:15min)
9:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
10:45V
Reluare
BIATLON - Hochfilzen
Campionatul Mondial, la Hochfilzen, în Austria
Cele mai frumoase momente (1h:00min)
11:15V
Reluare
SCHI NORDIC - Lahti
Campionatul Mondial, la Lahti, în Finlanda
Cele mai frumoase faze (1h:00min)
12:15V
live
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic Inclusiv avancronica (2h:00min)
13:15V
live
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica (1h:15min)
15:15V
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - tenis (15min)
16:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
16:45V
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica (45min)
17:15V
live
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Gundersen, individual, 5 km Inclusiv avancronica (45min)
18:00V
live
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (1h:15min)
18:45V
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - tenis (15min)
20:00V
MOTOCICLISM - *
Campionatul Mondial - Retrospectiva sezonului
(55min)
20:15V
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:10V
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Lumea Premier League (30min)
21:15V
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 13-a West Ham (Anglia) - Leicester (Anglia) Inclusiv avancronica (2h:10min)
21:45V
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - tenis (5min)
23:55V
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(30min)
1:15V
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - tenis (10min)
1:45V
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:55V
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a patra Inclusiv avancronica (2h:00min)
2:00V
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin semifinale (1h:30min)
4:00V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
5:30V
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a patra Inclusiv avancronica (1h:30min)
6:00V
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin semifinale (1h:30min)
7:30V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
9:00V
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Franţa
Mare Premiu (Grand Prix), la Grenoble, în Franţa
Gală demonstrativă (1h:30min)
9:30V
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Etapa a patra Inclusiv avancronica (1h:45min)
11:00V
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(30min)
12:45V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
13:15V
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Sferturi de finală Inclusiv avancronica (6h:15min)
13:45V
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica (1h:00min)
20:00V
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Gundersen, individual, 5 km Inclusiv avancronica (25min)
21:00V
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:25V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
21:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (1h:00min)
22:00V
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 4 (1h:00min)
23:00V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (55min)
0:00S
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:55S
Reluare
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic Inclusiv avancronica (1h:00min)
1:00S
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Gundersen, individual, 5 km Inclusiv avancronica (30min)
2:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
2:30S
Reluare
BIATLON - Hochfilzen
Campionatul Mondial, la Hochfilzen, în Austria
Cele mai frumoase momente (1h:00min)
3:00S
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Sferturi de finală Inclusiv avancronica (2h:00min)
4:00S
Reluare
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic Inclusiv avancronica (1h:00min)
6:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (1h:00min)
7:00S
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Sferturi de finală Inclusiv avancronica (1h:30min)
8:00S
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica (30min)
9:30S
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Gundersen, individual, 5 km Inclusiv avancronica (30min)
10:00S
live
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica (1h:15min)
10:30S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (45min)
11:45S
live
SANIE - Winterberg
Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
Masculin manşa a doua (1h:15min)
12:30S
live
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin 15 km clasic (1h:15min)
13:45S
live
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (1h:00min)
15:00S
Reluare
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 13-a West Ham (Anglia) - Leicester (Anglia) Inclusiv avancronica (1h:00min)
16:00S
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 13-a Manchester United (Anglia) - Brighton and Hove Albion (Anglia) (2h:00min)
17:00S
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 13-a Liverpool (Anglia) - Chelsea (Anglia) (2h:25min)
19:00S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:25S
live
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin coborâre Inclusiv avancronica (1h:15min)
21:30S
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Semifinale (1h:40min)
22:45S
Reluare
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic Inclusiv avancronica (1h:00min)
0:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (55min)
1:00S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:55S
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Sferturi de finală Inclusiv avancronica (2h:00min)
2:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
5:00S
Reluare
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
5:30S
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Sferturi de finală Inclusiv avancronica (1h:30min)
6:00S
Reluare
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic Inclusiv avancronica (1h:00min)
7:30S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin, DT 142, calificări Inclusiv avancronica (1h:00min)
8:30S
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Sferturi de finală Inclusiv avancronica (1h:30min)
9:30S
live
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Feminin finala (3h:00min)
11:00S
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Sferturi de finală Inclusiv avancronica (30min)
14:00S
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Semifinale Inclusiv avancronica (4h:00min)
14:30S
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
18:30S
Reluare
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin 15 km clasic (45min)
19:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Echipe DT 142 Inclusiv avancronica (1h:00min)
19:45S
Reluare
RUGBY - *
Meciurile test de toamnă, la Paris, în Franţa
Franţa - Africa de Sud Inclusiv avancronica (55min)
20:45S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:40S
live
RUGBY - *
Meciurile test de toamnă, la Paris, în Franţa
Franţa - Japonia Inclusiv avancronica (2h:00min)
21:45S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Echipe DT 142 Inclusiv avancronica (1h:40min)
23:45S
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:25D
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
0:30D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 Inclusiv avancronica (30min)
1:00D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
1:30D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
2:00D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Echipe DT 142 Inclusiv avancronica (1h:30min)
2:30D
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Semifinale (1h:30min)
4:00D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
5:30D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
6:00D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Echipe DT 142 Inclusiv avancronica (1h:30min)
6:30D
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Semifinale (1h:30min)
8:00D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
9:30D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
10:00D
live
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Feminin, pursuit, 10 km Inclusiv avancronica (1h:15min)
10:30D
live
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
11:45D
live
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin pursuit 15 km Inclusiv avancronica (1h:15min)
12:45D
live
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (1h:00min)
14:00D
live
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (1h:00min)
15:00D
live
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (2h:00min)
16:00D
live
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:45min)
18:00D
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
19:45D
live
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (1h:10min)
19:50D
live
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:30min)
21:00D
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
22:30D
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:25D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
1:30D
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Semifinale (1h:30min)
2:00D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
3:30D
Reluare
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Feminin finala (1h:30min)
4:00D
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Semifinale (1h:30min)
5:30D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
7:00D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
7:30D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Echipe DT 142 Inclusiv avancronica (1h:00min)
8:00D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
9:00D
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Semifinale (1h:30min)
9:30D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
11:00D
Reluare
RUGBY - *
Franţa - Japonia Inclusiv avancronica (1h:00min)
11:30D
live
SANIE - Winterberg
Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
Feminin prima manşă (1h:00min)
12:30D
live
SANIE - Winterberg
Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
Feminin manşa a doua (1h:15min)
13:30D
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala Inclusiv avancronica (3h:15min)
14:45D
SANIE - Winterberg
Cupa Mondială, la Winterberg, în Germania
Sprint (1h:00min)
18:00D
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Masculin programul liber (1h:00min)
19:00D
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Perechi, programul liber (55min)
20:00D
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
20:55D
live
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
21:00D
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Franţa
Mare Premiu (Grand Prix), la Grenoble, în Franţa
Masculin programul liber (30min)
22:30D
live
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Feminin programul liber (2h:00min)
23:00D
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
0:00L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (25min)
0:30L
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:55L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
1:00L
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (45min)
2:30L
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (45min)
3:15L
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (2h:00min)
4:00L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
6:00L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
7:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
8:30L
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
9:00L
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:00min)
9:30L
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 4 (1h:00min)
10:30L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
11:30L
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Masculin finala (1h:30min)
12:00L
CURLING - St Gall
Campionatul European, la St Gall, în Swaziland
Feminin finala (1h:30min)
13:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (30min)
15:00L
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (2h:00min)
15:30L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
17:30L
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (45min)
18:00L
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
18:45L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (45min)
19:45L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(35min)
20:30L
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(10min)
21:05L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:15min)
21:15L
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:00min)
22:30L
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - sporturi cu motor (15min)
23:30L
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(15min)
23:45L
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:25min)
1:00L
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
2:30L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
3:00L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
4:00L
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
5:30L
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (2h:00min)
6:00L
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Feminin programul liber (1h:30min)
8:00L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
9:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
11:00L
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (2h:00min)
11:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
13:30L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
14:30L
Reluare
RUGBY - *
Franţa - Japonia Inclusiv avancronica (1h:30min)
15:00L
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (2h:00min)
16:30L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
18:30L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
20:00L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
20:30L
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (2h:00min)
21:00L
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
23:00L
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (55min)
23:05L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
0:00Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:55min)
0:30Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
2:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
5:00Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
5:30Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
6:00Ma
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (2h:05min)
7:30Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(25min)
9:35Ma
Reluare
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin pursuit 15 km Inclusiv avancronica (45min)
10:00Ma
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (45min)
10:45Ma
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (50min)
11:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (20min)
12:20Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Destăinuiri olimpice
(5min)
12:40Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Sportivi de urmărit
(5min)
12:45Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Top 10 - Cele mai frumoase momente
(5min)
12:50Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Sportul explicat
(5min)
12:55Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Aproape de aurul olimpic
(30min)
13:00Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
13:30Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Jocurile Olimpice în istorie
(30min)
14:00Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Jocurile Olimpice în istorie
(30min)
14:30Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(30min)
15:00Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(30min)
15:30Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(30min)
16:00Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Visând la Patagonia
(30min)
16:30Ma
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
17:00Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
17:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (1h:00min)
18:30Ma
Reluare
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 13-a Liverpool (Anglia) - Chelsea (Anglia) (1h:15min)
19:30Ma
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 30-a Rezumat (55min)
20:45Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:40Ma
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 14-a Watford (Anglia) - Manchester United (Anglia) Inclusiv avancronica (2h:10min)
21:45Ma
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
23:55Ma
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
0:00Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:25min)
0:30Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:55Ma
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (1h:55min)
2:00Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:55Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (2h:00min)
4:00Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
6:00Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
7:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
8:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
8:30Ma
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (2h:00min)
9:30Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
11:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
12:30Ma
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
13:30Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (2h:00min)
14:30Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
16:30Ma
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (2h:00min)
17:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
19:00Ma
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
20:00Ma
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:55min)
21:00Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
22:55Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
23:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
23:30Ma
Reluare
CĂLĂRIE - Madrid
Cupa Mondială FEI, la Madrid, în Spania
Sărituri peste obstacole (1h:00min)
0:00Mi
Reluare
CĂLĂRIE - *
Circuitul Campionilor Global
Retrospectiva sezonului (1h:00min)
1:00Mi
Reluare
CĂLĂRIE - *
Excelenţă ecvestră
(30min)
2:00Mi
Reluare
SPORTURI CU MOTOR - *
Victoria perfectă
(10min)
2:30Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:40Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:15min)
2:45Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
4:00Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
5:30Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
6:30Mi
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
7:00Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
7:30Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
8:00Mi
Reluare
SPORTURI CU MOTOR - *
Victoria perfectă
(15min)
9:30Mi
Reluare
FORMULA E - *
Campionatul FIA
Avancronica sezonului (1h:00min)
9:45Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (45min)
10:45Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
11:30Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
13:00Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
13:30Mi
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
15:00Mi
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (45min)
16:00Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
16:45Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (45min)
17:15Mi
live
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:55min)
18:00Mi
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(10min)
19:55Mi
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (55min)
20:05Mi
Reluare
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 14-a Watford (Anglia) - Manchester United (Anglia) Inclusiv avancronica (45min)
21:00Mi
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 14-a Manchester City (Anglia) - Southampton (Anglia) Inclusiv avancronica (2h:10min)
21:45Mi
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
23:55Mi
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (55min)
0:00Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:55Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
1:00Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:25min)
2:30Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:55Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
4:00Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Mixt ştafetă Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:30Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
5:30Mi
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
6:00Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Ştafetă mixt la simplu Inclusiv avancronica (30min)
7:00Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
7:30Mi
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
9:00Mi
Reluare
RALIURI - Retrospectiva sezonului
Campionatul European de raliuri
(1h:00min)
10:00Mi
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
11:00Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
12:00Mi
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (2h:00min)
13:30Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Aproape de aurul olimpic
(30min)
15:30Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
16:00Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
16:30Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
17:00Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
17:30Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
18:30Mi
Reluare
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(25min)
20:00Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
20:25Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:30min)
20:30Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
22:00Mi
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:25min)
23:00Mi
OMNISPORT - *
Colţul regizorului
(30min)
0:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (30min)
0:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:25min)
1:00J
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25J
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
2:30J
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
3:00J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:00J
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
5:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
5:30J
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
6:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
7:00J
Reluare
SCHI FOND - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Masculin pursuit 15 km Inclusiv avancronica (45min)
8:00J
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (45min)
8:45J
Reluare
OMNISPORT - *
Colţul regizorului
(30min)
9:30J
FOTBAL - *
Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite
Finala Conferinţei: Toronto FC (Canada) - Columbus Crew (Statele Unite ale Americii) (1h:30min)
10:00J
Reluare
FORMULA E - *
Campionatul FIA
Avancronica sezonului (1h:00min)
11:30J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
12:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:30min)
13:00J
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (1h:00min)
14:30J
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:30min)
15:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
17:00J
live
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (2h:00min)
18:00J
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(25min)
20:00J
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
20:25J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:30min)
20:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
22:00J
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
23:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(25min)
23:30J
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
23:55J
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:25J
Reluare
FORMULA E - *
Campionatul FIA
Avancronica sezonului (1h:00min)
0:30J
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
1:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:25min)
2:30J
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:55J
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
4:00J
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
4:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:30min)
5:30J
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
7:00J
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
8:00J
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
8:30J
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
9:30J
Reluare
FORMULA E - *
Campionatul FIA
Avancronica sezonului (1h:00min)
10:00J
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
11:00J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:30min)
11:30J
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
13:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:30min)
14:00J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:30min)
15:30J
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
17:00J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Aproape de aurul olimpic
(30min)
18:00J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
18:30J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
19:00J
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
19:30J
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
20:00J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:25min)
20:30J
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:55J
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
22:00J
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
22:30J
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:25min)
23:30J
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (1h:00min)
0:00V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
1:00V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (55min)
1:30V
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
2:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
3:30V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:00V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
5:00V
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
6:00V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
6:30V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:15min)
7:00V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:15min)
8:15V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
9:30V
FOTBAL - *
Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite
Finala Conferinţei: Seattle Sounders (Statele Unite ale Americii) - Houston Dynamo (Statele Unite ale Americii) (1h:30min)
10:00V
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (1h:00min)
11:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (1h:00min)
12:30V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:15min)
13:30V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
14:45V
live
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica (1h:15min)
15:45V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
17:00V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (55min)
17:30V
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
18:25V
live
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin, sprint Inclusiv avancronica (1h:30min)
18:30V
live
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin Super-G (1h:15min)
20:00V
live
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin coborâre Inclusiv avancronica (1h:45min)
21:15V
live
CĂLĂRIE - *
Mastersul de la Paris Longines , în Franţa
(1h:25min)
23:00V
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:55V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
1:00V
Reluare
SCHI ALPIN - Killington
Cupa Mondială, la Killington, în Statele Unite
Feminin slalom manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
1:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
2:00V
Reluare
SNOOKER - Openul Irlandei de Nord
Seria Home Nations, la Belfast, în Irlanda de Nord
Finala (1h:25min)
2:30V
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:55V
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Masculin Super-G (1h:00min)
4:00V
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
5:00V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
5:30V
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
6:00V
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
7:00V
Reluare
PATINAJ ARTISTIC - Skate America
Mare Premiu (Grand Prix), la Lake Placid, în Statele Unite
Rezumat (2h:00min)
7:30V
Reluare
FREE RIDE - *
Sesiunea albă
(15min)
9:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Ruka
Cupa Mondială, la Ruka, în Finlanda
DT 142 (45min)
9:45V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
10:30V
Reluare
RALIURI - Retrospectiva sezonului
Campionatul European de raliuri
(1h:00min)
11:00V
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
12:00V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
13:00V
live
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(1h:00min)
13:30V
live
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
14:30V
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - luna noiembrie (30min)
15:00V
Reluare
FORMULA E - *
Campionatul FIA
Avancronica sezonului (1h:00min)
15:30V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
16:30V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
17:00V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
17:30V
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(25min)
18:30V
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
18:55V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(45min)
19:00V
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
19:45V
live
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(1h:00min)
20:15V
live
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(1h:00min)
21:15V
Reluare
FORMULA E - *
Campionatul FIA
Avancronica sezonului (1h:00min)
22:15V
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (1h:00min)
23:15V
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(10min)
0:25S
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(25min)
0:35S
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
1:00S
FOTBAL - *
Liga Americană de fotbal MLS, la ,
: (30min)
1:30S
Reluare
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin Super-G (25min)
2:00S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25S
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin, sprint Inclusiv avancronica (45min)
2:30S
Reluare
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin Super-G (45min)
3:15S
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin, sprint Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
5:00S
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
6:00S
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
6:30S
Reluare
FORMULA E - *
Campionatul FIA
Avancronica sezonului (1h:00min)
7:00S
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Calificări (45min)
8:00S
live
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Etapa întâi Inclusiv avancronica (1h:20min)
8:45S
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(25min)
10:05S
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
10:30S
live
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
DT 98 Inclusiv avancronica (1h:15min)
11:00S
live
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic (1h:45min)
12:15S
Reluare
FREE RIDE - *
Sesiunea albă
(15min)
14:00S
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 15-a Chelsea (Anglia) - Newcastle (Anglia) Inclusiv avancronica (2h:15min)
14:15S
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Avancronică (30min)
16:30S
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 15-a Brighton and Hove Albion (Anglia) - Liverpool (Anglia) (2h:00min)
17:00S
live
FOTBAL - Anglia
Premier League, în
Etapa a 15-a Arsenal (Anglia) - Manchester United (Anglia) (2h:25min)
19:00S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:25S
live
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin coborâre (1h:30min)
21:30S
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic (30min)
23:00S
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
23:30S
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - luna noiembrie (15min)
0:15S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica (55min)
0:30S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:25S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - *
Kamil Stoch - Povestea nespusă
(30min)
1:30S
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(30min)
2:00S
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - Qatar
Etapa de la Qatar
(25min)
2:30S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:55S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
3:00S
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin coborâre Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:00S
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (1h:00min)
5:00S
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin, sprint Inclusiv avancronica (1h:00min)
6:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
7:00S
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin, sprint Inclusiv avancronica (1h:15min)
8:00S
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, individual Inclusiv avancronica (45min)
9:15S
live
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Dublu manşa întâi (1h:00min)
10:00S
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Calificări DT 134 Inclusiv avancronica (30min)
11:00S
live
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Dublu manşa a doua (1h:00min)
11:30S
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
DT 98 Inclusiv avancronica (30min)
12:30S
live
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Masculin prima manşă (1h:00min)
13:00S
Reluare
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Dublu manşa a doua (30min)
14:00S
live
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Masculin manşa a doua (1h:15min)
14:30S
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa întâi (2h:45min)
15:45S
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Echipe Inclusiv avancronica (30min)
18:30S
live
CICLISM - Glasgow
Seria Revolution (velodrom), la Glasgow, Regatul Unit
(2h:55min)
19:00S
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:55S
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa întâi (2h:30min)
22:00S
CĂLĂRIE - *
Cupa Masters, la Paris, în Franţa
(55min)
0:00D
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:55D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
1:00D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(25min)
2:00D
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, sprint Inclusiv avancronica (1h:00min)
2:30D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Echipe Inclusiv avancronica (30min)
3:30D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, sprint Inclusiv avancronica (1h:00min)
4:00D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
5:00D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, sprint Inclusiv avancronica (1h:00min)
6:00D
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin coborâre (1h:00min)
7:00D
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Calificări (45min)
8:00D
live
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Etapa a doua Inclusiv avancronica (1h:15min)
8:45D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
10:00D
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic (15min)
10:30D
live
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (1h:15min)
10:45D
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
DT 138 Inclusiv avancronica (30min)
12:00D
live
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (1h:30min)
12:30D
live
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (1h:00min)
14:00D
live
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
15:00D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
15:30D
live
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (1h:00min)
16:00D
live
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:45min)
17:00D
live
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa întâi (1h:00min)
18:45D
live
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin, Super-G Inclusiv avancronica (1h:45min)
19:45D
live
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica (1h:10min)
21:30D
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
22:40D
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
22:45D
CĂLĂRIE - *
Mastersul de la Paris Longines , în Franţa
(1h:15min)
23:15D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
0:30D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, sprint Inclusiv avancronica (55min)
1:00D
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:55D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
2:00D
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin coborâre (55min)
3:00D
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:55D
Reluare
CICLISM - Glasgow
Seria Revolution (velodrom), la Glasgow, Regatul Unit
(1h:30min)
4:00D
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa întâi (1h:30min)
5:30D
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
7:00D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 Inclusiv avancronica (1h:00min)
7:30D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin, sprint Inclusiv avancronica (45min)
8:30D
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin şi feminin, sprint, procedeul clasic (30min)
9:15D
live
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
DT 138 Inclusiv avancronica (1h:15min)
9:45D
live
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Feminin prima manşă (1h:00min)
11:00D
live
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Feminin manşa a doua (1h:15min)
12:00D
Reluare
SANIE - Altenberg
Masculin manşa a doua (45min)
13:15D
live
SANIE - Altenberg
Cupa Mondială, la Altenberg, în Germania
Ştafetă pe echipe (1h:15min)
14:00D
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a doua (3h:15min)
15:15D
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
18:30D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
19:00D
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
19:30D
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (45min)
20:00D
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a doua Inclusiv avancronica (3h:40min)
20:45D
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:30L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:25min)
0:35L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(25min)
2:00L
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
2:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
3:00L
Reluare
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica (30min)
3:30L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:30min)
4:00L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
5:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
6:00L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
6:30L
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
7:00L
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
7:45L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:15min)
8:15L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
9:30L
CICLISM - Canada
Cupa Mondială pe velodrom, la Canada
(1h:30min)
10:00L
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (1h:00min)
11:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
12:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
13:00L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:00min)
13:30L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
14:30L
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (3h:30min)
15:00L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
18:30L
SPORTURI DE IARNĂ - *
În urmărirea istoriei
(5min)
19:00L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (55min)
19:05L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
20:00L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (25min)
20:30L
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
20:55L
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (3h:25min)
21:00L
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:25L
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin, Super-G Inclusiv avancronica (1h:00min)
0:30L
Reluare
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica (25min)
1:30L
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:55L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:00min)
2:00L
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(25min)
3:00L
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:25L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
3:30L
Reluare
SCHI ALPIN - Lake Louise
Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Feminin, Super-G Inclusiv avancronica (45min)
4:00L
Reluare
SCHI ALPIN - Beaver Creek
Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica (45min)
4:45L
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a doua (2h:00min)
5:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
7:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
8:00L
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (1h:00min)
8:30L
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (1h:00min)
9:30L
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a doua (2h:00min)
10:30L
Reluare
CICLISM - Canada
Cupa Mondială pe velodrom, la Canada
(1h:30min)
12:30L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
14:00L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
14:30L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:30min)
15:00L
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
16:30L
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
17:15L
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
18:00L
Reluare
CICLISM - Canada
Cupa Mondială pe velodrom, la Canada
(1h:30min)
18:30L
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (1h:00min)
20:00L
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (55min)
21:00L
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:55L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
22:00L
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
22:30L
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
23:00L
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
23:45L
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:25Ma
OMNISPORT - *
WATTS
(15min)
0:30Ma
SCRIMĂ - Torino
Circuitul Grand Prix, la Torino, în Italia
(1h:05min)
0:45Ma
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
1:50Ma
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
(5min)
2:20Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25Ma
Reluare
CICLISM - Canada
Cupa Mondială pe velodrom, la Canada
(1h:30min)
2:30Ma
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (1h:30min)
4:00Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:30min)
5:30Ma
Reluare
CICLISM - Canada
Cupa Mondială pe velodrom, la Canada
(1h:00min)
7:00Ma
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (1h:30min)
8:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
9:30Ma
Reluare
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 5 (1h:00min)
10:00Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Jocurile Olimpice în istorie
(30min)
11:00Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Jocurile Olimpice în istorie
(30min)
11:30Ma
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cel mai ciudat moment
(30min)
12:00Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Eroii viitorului
(30min)
12:30Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Destăinuiri olimpice
(5min)
13:00Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Sportivi de urmărit
(5min)
13:05Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Top 10 - Cele mai frumoase momente
(5min)
13:10Ma
JOCURILE OLIMPICE - *
Sportul explicat
(5min)
13:15Ma
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
(10min)
13:20Ma
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - decembrie (1h:00min)
13:30Ma
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
14:30Ma
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (3h:30min)
15:00Ma
CĂLĂRIE - *
Excelenţă ecvestră
(35min)
18:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (25min)
19:05Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
19:30Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (55min)
20:00Ma
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
20:55Ma
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (3h:25min)
21:00Ma
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
0:30Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (55min)
1:00Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:55Ma
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (1h:55min)
2:00Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:55Ma
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
4:00Ma
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
4:45Ma
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (2h:00min)
5:30Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:00min)
7:30Ma
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (1h:00min)
8:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
9:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
10:00Ma
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a treia (2h:00min)
10:30Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:30min)
12:30Ma
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
14:00Ma
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
14:45Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
15:30Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
16:00Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:30min)
16:30Ma
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
18:00Ma
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
18:45Ma
Reluare
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
19:30Ma
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (1h:00min)
20:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
21:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (25min)
21:30Ma
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
21:55Ma
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:00min)
22:00Ma
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
23:00Ma
Reluare
SCRIMĂ - Torino
Circuitul Grand Prix, la Torino, în Italia
(1h:00min)
23:30Ma
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
0:25Mi
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Retrospectivă (1h:00min)
0:30Mi
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
1:30Mi
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (25min)
2:00Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
2:25Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:30min)
2:30Mi
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (1h:30min)
4:00Mi
Reluare
OMNISPORT - *
WATTS
Ediţie specială - decembrie (1h:00min)
5:30Mi
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
6:30Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
7:00Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
7:30Mi
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (1h:30min)
8:00Mi
Reluare
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Retrospectivă (1h:00min)
9:30Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
10:30Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Jocurile Olimpice în istorie
(30min)
11:00Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Jocurile Olimpice în istorie
(30min)
11:30Mi
Reluare
JOCURILE OLIMPICE - *
Cursa tehnologiei
(30min)
12:00Mi
JOCURILE OLIMPICE - *
Cursa tehnologiei
(30min)
12:30Mi
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(35min)
13:00Mi
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (1h:25min)
13:35Mi
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Optimi de finală (3h:30min)
15:00Mi
Reluare
COMBINATA NORDICĂ - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Individual Gundersen, 10 km Inclusiv avancronica (30min)
18:30Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
19:00Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(25min)
19:30Mi
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
19:55Mi
CURSE DE DRONE - *
Seria Campionilor DR1
Episodul 6 (1h:00min)
20:00Mi
live
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Optimi de finală (3h:25min)
21:00Mi
Reluare
CICLISM - Canada
Cupa Mondială pe velodrom, la Canada
(1h:25min)
0:30Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
1:55Mi
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (1h:55min)
2:00Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
3:55Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
4:00Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Masculin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
4:30Mi
Reluare
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
5:00Mi
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (2h:00min)
5:30Mi
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (1h:00min)
7:30Mi
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (1h:00min)
8:30Mi
Reluare
SPORTURI DE IARNĂ - *
Destinaţia Pyeongchang
(30min)
9:30Mi
Reluare
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
10:00Mi
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Etapa a patra (2h:00min)
10:30Mi
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
12:30Mi
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
13:30Mi
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Masculin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
14:00Mi
Reluare
SCHI FOND - Lillehammer
Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
Feminin, schiatlon Inclusiv avancronica (45min)
14:45Mi
Reluare
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Retrospectivă (1h:00min)
15:30Mi
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
16:30Mi
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(35min)
17:30Mi
Reluare
SĂRITURI CU SCHIURILE - Nijni Tagil
Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
Masculin, DT 134 (1h:25min)
18:05Mi
Reluare
BIATLON - Oestersund
Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Feminin pursuit Inclusiv avancronica (30min)
19:30Mi
Reluare
SNOOKER - York
Campionatul Britanic, la York, în Regatul Unit
Optimi de finală (55min)
20:00Mi
Reluare
ŞTIRI - *
Ştirile Eurosport
(5min)
20:55Mi
Reluare
FOTBAL - *
Fotbal FIFA
(30min)
21:00Mi
Reluare
CAMPIONATUL MONDIAL DE TURISME FIA by LG - *
Etapa de la *
(30min)
21:30Mi
Reluare
MOTOCROS ACROBATIC - Shenzhen
Noaptea săriturilor, la Shenzhen, în China
(1h:00min)
22:00Mi
Reluare
FORMULA E - Hong Kong
Campionatul FIA, la Hong Kong, în Hong Kong
Retrospectivă (1h:00min)
23:00Mi
Anterior
Următor