Ural Ufa - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
15.09
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv Belgorod
01.12
Lokomotiv Novosibirsk - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv N
08.12
Kuzbass Kemerovo - Gazprom-Yugra Surgut
Kuzbass Kemerovo
05.01
Iskra Odintsovo - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
16.02
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
16.03
Lokomotiv Novosibirsk - Iskra Odintsovo
Lokomotiv N
20.10
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
27.10
Yaroslavich Yaroslavl - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
19.01
Dynamo Moskva - Kuzbass Kemerovo
Dinamo Moscow
09.03
Gazprom-Yugra Surgut - Ural Ufa
Gazprom-YGRA
06.04
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
27.04
Iskra Odintsovo - Yaroslavich Yaroslavl
*Iskra Odintsovo
08.09
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Krasnodar
Fakel
15.12
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
29.12
Ural Ufa - Dynamo Moskva
*Ural
23.03
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
01.05
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
25.05
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Krasnodar
*Neftanik
28.09
Zenit Kazan - Fakel Novyi Urengoy
*Zenit Kazan
03.11
Iskra Odintsovo - Kuzbass Kemerovo
*Iskra Odintsovo
24.11
Dynamo Moskva - Dinamo-Yantar Kaliningrad
Dinamo Moscow
12.01
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
09.02
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
Lokomotiv N
20.04
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Lokomotiv Belgorod
08.12
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
05.01
Ural Ufa - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
23.02
Dynamo Krasnodar - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
09.03
Fakel Novyi Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
Fakel
06.04
Kuzbass Kemerovo - Yaroslavich Yaroslavl
Kuzbass Kemerovo
11.05
Yaroslavich Yaroslavl - Zenit Kazan
*Neftanik
15.09
Dynamo Moskva - Fakel Novyi Urengoy
Dinamo Moscow
20.10
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
22.12
Iskra Odintsovo - Dinamo-Yantar Kaliningrad
*Iskra Odintsovo
19.01
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Belgorod
26.01
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
*Ural
23.03
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
06.10
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Kuzbass Kemerovo
Dynamo-Yantar
03.11
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
Gazprom-YGRA
16.02
Ural Ufa - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
27.04
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskva
Dynamo Krasnodar
04.05
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
18.05
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Krasnodar
Lokomotiv N
07.09
Yaroslavich Yaroslavl - Gazprom-Yugra Surgut
*Neftanik
24.11
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
24.11
Iskra Odintsovo - Fakel Novyi Urengoy
*Iskra Odintsovo
12.01
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Kuzbass Kemerovo
23.03
Ural Ufa - Dinamo-Yantar Kaliningrad
*Ural
25.05
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Ural Ufa
Lokomotiv Belgorod
28.09
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Yaroslavich Yaroslavl
Dynamo-Yantar
20.10
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
22.12
Dynamo Krasnodar - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
05.01
Fakel Novyi Urengoy - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
09.03
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
27.04
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Krasnodar
Kuzbass Kemerovo
03.11
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv N
08.12
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
09.02
Iskra Odintsovo - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
23.02
Dynamo Moskva - Yaroslavich Yaroslavl
Dinamo Moscow
06.04
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
04.05
Dynamo Krasnodar - Ural Ufa
Dynamo Krasnodar
29.09
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
10.11
Gazprom-Yugra Surgut - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
15.12
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
*Zenit Kazan
12.01
Fakel Novyi Urengoy - Dinamo-Yantar Kaliningrad
Fakel
23.02
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
Dinamo Moscow
09.03
Dynamo Krasnodar - Dinamo-Yantar Kaliningrad
Dynamo Krasnodar
07.09
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Fakel
20.10
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
Gazprom-YGRA
01.12
Dynamo Moskva - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
20.04
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
10.05
Zenit Kazan - Ural Ufa
*Zenit Kazan
25.05
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
29.12
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
09.02
Zenit Kazan - Dinamo-Yantar Kaliningrad
*Zenit Kazan
16.03
Fakel Novyi Urengoy - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
30.03
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
*Ural
30.04
Iskra Odintsovo - Lokomotiv Novosibirsk
*Iskra Odintsovo
04.05
Dynamo Moskva - Ural Ufa
Dinamo Moscow
20.10
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv N
24.11
Gazprom-Yugra Surgut - Dinamo-Yantar Kaliningrad
Gazprom-YGRA
26.01
Dynamo Krasnodar - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
23.02
Yaroslavich Yaroslavl - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
06.04
RC Celta - Real Sporting
*Zenit Kazan
27.04
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Belgorod
03.11
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
08.12
Kuzbass Kemerovo - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
05.01
Dynamo Krasnodar - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
19.01
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
09.03
Fakel Novyi Urengoy - Zenit Kazan
Fakel
18.05
Iskra Odintsovo - Ural Ufa
*Iskra Odintsovo
15.09
Yaroslavich Yaroslavl - Kuzbass Kemerovo
*Neftanik
29.09
Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo-Yantar Kaliningrad
Lokomotiv N
22.12
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novyi Urengoy
Gazprom-YGRA
16.02
Dynamo Moskva - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
23.03
Zenit Kazan - Dynamo Krasnodar
*Zenit Kazan
18.05
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
27.10
Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv N
01.12
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
*Ural
05.01
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
Fakel
26.01
Dynamo Krasnodar - Gazprom-Yugra Surgut
Dynamo Krasnodar
16.03
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
*Zenit Kazan
20.04
Dynamo Moskva - Dynamo Krasnodar
Dinamo Moscow
06.10
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
15.12
Iskra Odintsovo - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
*Iskra Odintsovo
19.01
Yaroslavich Yaroslavl - Ural Ufa
*Ural
02.03
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
*Zenit Kazan
30.03
Kuzbass Kemerovo - Dinamo-Yantar Kaliningrad
Kuzbass Kemerovo
30.04
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
15.09
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
10.11
Gazprom-Yugra Surgut - Yaroslavich Yaroslavl
Gazprom-YGRA
29.12
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Ural Ufa
*Ural
19.10
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Belgorod
02.11
Fakel Novyi Urengoy - Iskra Odintsovo
Fakel
14.03
Kuzbass Kemerovo - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
23.11
Yaroslavich Yaroslavl - Dinamo-Yantar Kaliningrad
*Neftanik
18.01
Dynamo Moskva - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
01.02
Ural Ufa - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
15.02
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
28.03
Iskra Odintsovo - Dynamo Krasnodar
*Iskra Odintsovo
09.05
Zenit Kazan - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
07.12
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Dynamo Krasnodar
21.12
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
Fakel
28.12
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dinamo-Yantar Kaliningrad
Lokomotiv Belgorod
11.01
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
29.02
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
11.04
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
*Neftanik
14.09
Dinamo-Yantar Kaliningrad - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
28.09
Ural Ufa - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
09.11
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moskva
Lokomotiv N
14.12
Iskra Odintsovo - Gazprom-Yugra Surgut
*Iskra Odintsovo
18.01
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
Kuzbass Kemerovo
01.02
Iskra Odintsovo - Dynamo Krasnodar
*Iskra Odintsovo
11.08
Iskra Odintsovo - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
11.08
Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
22.09
Dynamo Krasnodar - Iskra Odintsovo
Dynamo Krasnodar
23.09
Dynamo Krasnodar - Iskra Odintsovo
Dynamo Krasnodar
23.09
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
30.03
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
*Zenit Kazan
30.03
Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
31.03
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
31.03
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
31.03
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Belgorod
04.04
Dynamo Moskva - Fakel Novyi Urengoy
Dinamo Moscow
04.04
Yaroslavich Yaroslavl - Zenit Kazan
*Neftanik
04.04
Yaroslavich Yaroslavl - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
05.04
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
*Zenit Kazan
08.04
Zenit Kazan - Dynamo Krasnodar
*Zenit Kazan
14.04
Zenit Kazan - Dynamo Krasnodar
*Zenit Kazan
15.04
Dynamo Moskva - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
15.04
Dynamo Moskva - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
16.04
Dynamo Krasnodar - Zenit Kazan
Dynamo Krasnodar
20.04
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Lokomotiv Belgorod
20.04
Dynamo Krasnodar - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
21.04
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Lokomotiv Belgorod
21.04
Dynamo Moskva - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
24.04
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dynamo Krasnodar
Lokomotiv Belgorod
29.04
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
02.05
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
*Zenit Kazan
01.05
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
02.05
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
06.05
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
07.05