Kuzbass Kemerovo - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
15.02
Ural Ufa - Yaroslavich Yaroslavl
*Ural
15.02
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Belgorod
15.02
Lokomotiv Kharkiv - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv Kharkiv
15.02
Iskra Odintsovo - Dynamo Krasnodar
*Iskra Odintsovo
03.03
Dynamo Moskva - Lokomotiv Kharkiv
Dinamo Moscow
03.03
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
*Zenit Kazan
04.03
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
Lokomotiv N
05.03
Iskra Odintsovo - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
22.03
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
*Zenit Kazan
24.03
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
*Zenit Kazan
12.04
Iskra Odintsovo - Lokomotiv Novosibirsk
*Iskra Odintsovo
12.04
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
01.10
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
Fakel
01.10
Gazprom-Yugra Surgut - Ural Ufa
*Ural
01.10
Guberniya Nizhniy Novgorod - Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg
Guberniya Nizhniy Novgorod
01.10
Iskra Odintsovo - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
*Iskra Odintsovo
01.10
Dynamo Moskva - Dynamo Krasnodar
Dinamo Moscow
01.10
Stroitel Minsk - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Kharkiv
01.10
Yaroslavich Yaroslavl - Avtomobilist Sankt Peterburg
*Neftanik
01.10
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Gazprom-YGRA
18.02
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Kharkiv
Fakel
18.02
Yaroslavich Yaroslavl - Ural Ufa
*Ural
18.02
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Dynamo Krasnodar
18.02
Lokomotiv Kharkiv - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
07.03
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
08.03
Dynamo Krasnodar - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
08.03
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.03
Iskra Odintsovo - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
23.03
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
*Zenit Kazan
25.03
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
*Zenit Kazan
13.04
Lokomotiv Novosibirsk - Iskra Odintsovo
Lokomotiv N
16.04
Zenit Kazan - Guberniya Nizhniy Novgorod
*Zenit Kazan
04.10
Kuzbass Kemerovo - Gazprom-Yugra Surgut
Kuzbass Kemerovo
05.10
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
Fakel
05.10
Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
05.10
Iskra Odintsovo - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
05.10
Dynamo Krasnodar - Yaroslavich Yaroslavl
Dynamo Krasnodar
05.10
Stroitel Minsk - Avtomobilist Sankt Peterburg
Stroitel Minsk
05.10
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Belgorod
05.10
Dynamo Moskva - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
12.07
-
25.02
-
25.02
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
25.02
Lokomotiv Kharkiv - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv Kharkiv
25.02
-
10.03
-
10.03
-
10.03
-
10.03
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
01.04
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
17.04
Iskra Odintsovo - Lokomotiv Novosibirsk
*Iskra Odintsovo
19.04
Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
22.10
Zenit Kazan - Fakel Novyi Urengoy
*Zenit Kazan
22.10
Guberniya Nizhniy Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
22.10
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
*Ural
23.10
Dynamo Moskva - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
21.10
Yaroslavich Yaroslavl - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
22.10
Stroitel Minsk - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
22.10
Lokomotiv Kharkiv - Avtomobilist Sankt Peterburg
Lokomotiv Kharkiv
22.10
Saudi Arabia - Jordan
Dinamo Moscow
03.07
Saudi Arabia - Qatar
07.07
-
18.04
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
29.10
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
Kuzbass Kemerovo
29.10
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg
Gazprom-YGRA
29.10
Fakel Novyi Urengoy - Guberniya Nizhniy Novgorod
Fakel
29.10
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Kharkiv
29.10
Iskra Odintsovo - Stroitel Minsk
*Iskra Odintsovo
29.10
Dynamo Moskva - Yaroslavich Yaroslavl
Dinamo Moscow
29.10
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Avtomobilist Sankt Peterburg
Lokomotiv Belgorod
29.10
Qatar - Jordan
01.07
-
10.07
-
21.04
Lokomotiv Novosibirsk - Guberniya Nizhniy Novgorod
Lokomotiv N
01.11
Kuzbass Kemerovo - Fakel Novyi Urengoy
Kuzbass Kemerovo
01.11
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
01.11
Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg - Ural Ufa
Lokomotiv-Izumrud
01.11
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
01.11
Lokomotiv Kharkiv - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
01.11
Avtomobilist Sankt Peterburg - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
01.11
Stroitel Minsk - Dynamo Moskva
Stroitel Minsk
01.11
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
10.12
Fakel Novyi Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
Fakel
11.12
Zenit Kazan - Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg
*Zenit Kazan
11.12
Guberniya Nizhniy Novgorod - Ural Ufa
*Ural
11.12
Dynamo Moskva - Lokomotiv Kharkiv
Dinamo Moscow
10.12
Yaroslavich Yaroslavl - Stroitel Minsk
*Neftanik
11.12
Iskra Odintsovo - Avtomobilist Sankt Peterburg
*Iskra Odintsovo
11.12
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dynamo Krasnodar
Lokomotiv Belgorod
11.12
Kuzbass Kemerovo - Guberniya Nizhniy Novgorod
Kuzbass Kemerovo
17.12
Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
17.12
Ural Ufa - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
17.12
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
17.12
Dynamo Krasnodar - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
17.12
Stroitel Minsk - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
17.12
Avtomobilist Sankt Peterburg - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
17.12
Lokomotiv Kharkiv - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv Kharkiv
17.12
Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg
Lokomotiv N
04.01
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
*Ural
04.01
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
Gazprom-YGRA
04.01
Guberniya Nizhniy Novgorod - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
04.01
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Iskra Odintsovo
Lokomotiv Belgorod
04.01
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
04.01
Avtomobilist Sankt Peterburg - Yaroslavich Yaroslavl
Avtomobilist Sankt Peterburg
04.01
Lokomotiv Kharkiv - Stroitel Minsk
Stroitel Minsk
04.01
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
Lokomotiv N
07.01
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg
Kuzbass Kemerovo
07.01
Gazprom-Yugra Surgut - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
07.01
Fakel Novyi Urengoy - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
07.01
Lokomotiv Kharkiv - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Kharkiv
07.01
Avtomobilist Sankt Peterburg - Stroitel Minsk
Avtomobilist Sankt Peterburg
07.01
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Krasnodar
*Neftanik
07.01
Dynamo Moskva - Iskra Odintsovo
Dinamo Moscow
07.01
Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv-Izumrud
14.01
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
*Ural
14.01
Guberniya Nizhniy Novgorod - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
14.01
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
*Zenit Kazan
15.01
Dynamo Krasnodar - Stroitel Minsk
Stroitel Minsk
14.01
Avtomobilist Sankt Peterburg - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Kharkiv
14.01
Iskra Odintsovo - Yaroslavich Yaroslavl
*Iskra Odintsovo
14.01
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Lokomotiv Belgorod
14.01
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv N
21.01
Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
21.01
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
*Ural
21.01
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
*Zenit Kazan
21.01
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
21.01
Lokomotiv Kharkiv - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
21.01
Avtomobilist Sankt Peterburg - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
21.01
Stroitel Minsk - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
21.01
Fakel Novyi Urengoy - Kuzbass Kemerovo
Fakel
24.01
Ural Ufa - Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg
*Ural
24.01
Guberniya Nizhniy Novgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
24.01
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
*Zenit Kazan
24.01
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
24.01
Dynamo Moskva - Stroitel Minsk
Dinamo Moscow
24.01
Iskra Odintsovo - Lokomotiv Kharkiv
*Iskra Odintsovo
24.01
Dynamo Krasnodar - Avtomobilist Sankt Peterburg
Dynamo Krasnodar
24.01
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
04.02
Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg - Zenit Kazan
Lokomotiv-Izumrud
04.02
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novyi Urengoy
Gazprom-YGRA
04.02
Ural Ufa - Guberniya Nizhniy Novgorod
*Ural
04.02
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dynamo Krasnodar
04.02
Lokomotiv Kharkiv - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
04.02
Avtomobilist Sankt Peterburg - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
04.02
Stroitel Minsk - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
04.02
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv N
11.02
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg
Fakel
11.02
Zenit Kazan - Ural Ufa
*Zenit Kazan
11.02
Guberniya Nizhniy Novgorod - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
11.02
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Stroitel Minsk
Lokomotiv Belgorod
11.02
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv Kharkiv
*Neftanik
11.02
Dynamo Moskva - Avtomobilist Sankt Peterburg
Dinamo Moscow
11.02
Iskra Odintsovo - Dynamo Krasnodar
*Iskra Odintsovo
11.02