Fakel Novyi Urengoy - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
29.09
Prikamye Perm - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
29.09
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
*Ural
29.09
Dynamo Moskva - Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Moscow
29.09
Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
29.09
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
*Zenit Kazan
29.09
Lokomotiv Kharkiv - Guberniya Nizhniy Novgorod
Lokomotiv Kharkiv
29.09
VC Grozny - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
29.09
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
03.10
Prikamye Perm - Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
03.10
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Kharkiv
Fakel
03.10
Yaroslavich Yaroslavl - Ural Ufa
*Ural
03.10
Zenit Kazan - VC Grozny
*Zenit Kazan
03.10
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
03.10
Guberniya Nizhniy Novgorod - Dynamo Krasnodar
Guberniya Nizhniy Novgorod
03.10
Iskra Odintsovo - Dynamo Moskva
*Iskra Odintsovo
03.10
Lokomotiv Novosibirsk - Iskra Odintsovo
Lokomotiv N
06.10
Kuzbass Kemerovo - Prikamye Perm
Kuzbass Kemerovo
06.10
Ural Ufa - Dynamo Krasnodar
*Ural
06.10
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Kharkiv
Gazprom-YGRA
06.10
VC Grozny - Shakhtyor Soligorsk
VC Grozny
06.10
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Moskva
*Neftanik
06.10
Zenit Kazan - Fakel Novyi Urengoy
*Zenit Kazan
06.10
Belogorie Belgorod - Guberniya Nizhniy Novgorod
Lokomotiv Belgorod
06.10
Prikamye Perm - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
09.10
Fakel Novyi Urengoy - Guberniya Nizhniy Novgorod
Fakel
09.10
Ural Ufa - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
09.10
VC Grozny - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
09.10
Dynamo Moskva - Lokomotiv Kharkiv
Dinamo Moscow
09.10
Dynamo Krasnodar - Shakhtyor Soligorsk
Dynamo Krasnodar
09.10
Kuzbass Kemerovo - Yaroslavich Yaroslavl
Kuzbass Kemerovo
10.10
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
10.10
Gazprom-Yugra Surgut - Yaroslavich Yaroslavl
Gazprom-YGRA
27.10
Belogorie Belgorod - Ural Ufa
*Ural
27.10
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
27.10
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
*Zenit Kazan
27.10
Iskra Odintsovo - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
27.10
Guberniya Nizhniy Novgorod - Shakhtyor Soligorsk
Guberniya Nizhniy Novgorod
27.10
Lokomotiv Kharkiv - Prikamye Perm
Lokomotiv Kharkiv
27.10
Lokomotiv Novosibirsk - VC Grozny
Lokomotiv N
28.10
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Krasnodar
Lokomotiv N
04.11
Ural Ufa - Dynamo Moskva
*Ural
04.11
Kuzbass Kemerovo - Fakel Novyi Urengoy
Kuzbass Kemerovo
04.11
Gazprom-Yugra Surgut - Iskra Odintsovo
Gazprom-YGRA
04.11
VC Grozny - Prikamye Perm
Prikamye Perm
04.11
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Kharkiv
04.11
Zenit Kazan - Guberniya Nizhniy Novgorod
*Zenit Kazan
04.11
Belogorie Belgorod - Shakhtyor Soligorsk
Lokomotiv Belgorod
04.11
Kuzbass Kemerovo - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
17.11
Prikamye Perm - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
17.11
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
17.11
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv Kharkiv
Dynamo Krasnodar
17.11
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
*Zenit Kazan
17.11
Dynamo Moskva - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
17.11
Iskra Odintsovo - Shakhtyor Soligorsk
*Iskra Odintsovo
17.11
VC Grozny - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
17.11
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
Gazprom-YGRA
25.11
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv N
25.11
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Krasnodar
Fakel
25.11
Belogorie Belgorod - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv Belgorod
25.11
VC Grozny - Ural Ufa
*Ural
25.11
Dynamo Moskva - Prikamye Perm
Dinamo Moscow
25.11
Guberniya Nizhniy Novgorod - Iskra Odintsovo
Guberniya Nizhniy Novgorod
25.11
Lokomotiv Kharkiv - Shakhtyor Soligorsk
Lokomotiv Kharkiv
25.11
Fakel Novyi Urengoy - Yaroslavich Yaroslavl
Fakel
01.12
Prikamye Perm - Ural Ufa
Prikamye Perm
01.12
Dynamo Krasnodar - VC Grozny
VC Grozny
01.12
Dynamo Moskva - Kuzbass Kemerovo
Dinamo Moscow
01.12
Iskra Odintsovo - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
01.12
Shakhtyor Soligorsk - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
01.12
Guberniya Nizhniy Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Guberniya Nizhniy Novgorod
01.12
Lokomotiv Kharkiv - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
01.12
Gazprom-Yugra Surgut - Ural Ufa
Gazprom-YGRA
08.12
Kuzbass Kemerovo - VC Grozny
VC Grozny
08.12
Prikamye Perm - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
08.12
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
08.12
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
*Zenit Kazan
08.12
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskva
Dynamo Krasnodar
08.12
Iskra Odintsovo - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Kharkiv
08.12
Shakhtyor Soligorsk - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
08.12
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
16.12
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
*Ural
16.12
Gazprom-Yugra Surgut - Belogorie Belgorod
Gazprom-YGRA
16.12
Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
16.12
Dynamo Krasnodar - Prikamye Perm
Dynamo Krasnodar
16.12
Yaroslavich Yaroslavl - VC Grozny
VC Grozny
16.12
Iskra Odintsovo - Fakel Novyi Urengoy
*Iskra Odintsovo
16.12
Guberniya Nizhniy Novgorod - Lokomotiv Kharkiv
Guberniya Nizhniy Novgorod
16.12
Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv N
09.01
Ural Ufa - Iskra Odintsovo
*Ural
09.01
Kuzbass Kemerovo - Shakhtyor Soligorsk
Kuzbass Kemerovo
09.01
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Moskva
Gazprom-YGRA
09.01
VC Grozny - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
09.01
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
09.01
Zenit Kazan - Prikamye Perm
*Zenit Kazan
09.01
Belogorie Belgorod - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv Belgorod
09.01
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
12.01
Zenit Kazan - Ural Ufa
*Zenit Kazan
12.01
Belogorie Belgorod - VC Grozny
Lokomotiv Belgorod
12.01
Yaroslavich Yaroslavl - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
12.01
Shakhtyor Soligorsk - Prikamye Perm
Shakhtyor Soligorsk
12.01
Dynamo Moskva - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
12.01
Lokomotiv Kharkiv - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv Kharkiv
12.01
Dynamo Krasnodar - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
12.01
Dynamo Krasnodar - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
19.01
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
*Ural
19.01
Prikamye Perm - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
19.01
Shakhtyor Soligorsk - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
19.01
Iskra Odintsovo - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
19.01
Dynamo Moskva - VC Grozny
Dinamo Moscow
19.01
Guberniya Nizhniy Novgorod - Yaroslavich Yaroslavl
Guberniya Nizhniy Novgorod
19.01
Lokomotiv Kharkiv - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
19.01
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
26.01
Kuzbass Kemerovo - Gazprom-Yugra Surgut
Kuzbass Kemerovo
26.01
Ural Ufa - Yaroslavich Yaroslavl
*Ural
26.01
VC Grozny - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
26.01
Iskra Odintsovo - Prikamye Perm
*Iskra Odintsovo
26.01
Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
26.01
Lokomotiv Kharkiv - Dynamo Moskva
Lokomotiv Kharkiv
26.01
Guberniya Nizhniy Novgorod - Fakel Novyi Urengoy
Guberniya Nizhniy Novgorod
26.01
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
30.01
Prikamye Perm - Lokomotiv Kharkiv
Prikamye Perm
30.01
Ural Ufa - VC Grozny
*Ural
30.01
Shakhtyor Soligorsk - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
30.01
Dynamo Moskva - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
30.01
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
*Zenit Kazan
30.01
Yaroslavich Yaroslavl - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
30.01
Dynamo Krasnodar - Iskra Odintsovo
Dynamo Krasnodar
30.01
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
Fakel
02.02
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
02.02
Prikamye Perm - Gazprom-Yugra Surgut
Prikamye Perm
02.02
Shakhtyor Soligorsk - Yaroslavich Yaroslavl
Shakhtyor Soligorsk
02.02
Iskra Odintsovo - Kuzbass Kemerovo
*Iskra Odintsovo
02.02
Guberniya Nizhniy Novgorod - Ural Ufa
Guberniya Nizhniy Novgorod
02.02
Lokomotiv Kharkiv - VC Grozny
Lokomotiv Kharkiv
02.02
Dynamo Krasnodar - Zenit Kazan
Dynamo Krasnodar
02.02
Yaroslavich Yaroslavl - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.02
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
*Ural
09.02
Gazprom-Yugra Surgut - VC Grozny
VC Grozny
09.02
Fakel Novyi Urengoy - Prikamye Perm
Fakel
09.02
Shakhtyor Soligorsk - Iskra Odintsovo
Shakhtyor Soligorsk
09.02
Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Belgorod
09.02
Lokomotiv Kharkiv - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
09.02
Guberniya Nizhniy Novgorod - Dynamo Moskva
Guberniya Nizhniy Novgorod
09.02
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moskva
Lokomotiv N
17.02
Kuzbass Kemerovo - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
17.02
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
17.02
Zenit Kazan - Shakhtyor Soligorsk
*Zenit Kazan
17.02
VC Grozny - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
17.02
Belogorie Belgorod - Prikamye Perm
Lokomotiv Belgorod
17.02
Yaroslavich Yaroslavl - Iskra Odintsovo
*Neftanik
17.02
Ural Ufa - Lokomotiv Kharkiv
*Ural
18.02
VC Grozny - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
05.03
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
06.03
Prikamye Perm - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
06.03
Ural Ufa - Belogorie Belgorod
*Ural
06.03
Yaroslavich Yaroslavl - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
06.03
Iskra Odintsovo - Guberniya Nizhniy Novgorod
*Iskra Odintsovo
06.03
Shakhtyor Soligorsk - Lokomotiv Kharkiv
Shakhtyor Soligorsk
06.03
Dynamo Krasnodar - Fakel Novyi Urengoy
Dynamo Krasnodar
06.03
Guberniya Nizhniy Novgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Guberniya Nizhniy Novgorod
09.03
Prikamye Perm - Yaroslavich Yaroslavl
Prikamye Perm
10.03
Fakel Novyi Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
Fakel
10.03
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Dynamo Krasnodar
10.03
Shakhtyor Soligorsk - Ural Ufa
*Ural
10.03
Iskra Odintsovo - VC Grozny
*Iskra Odintsovo
10.03
Lokomotiv Kharkiv - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
10.03
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
10.03
Lokomotiv Novosibirsk - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv N
27.03
Fakel Novyi Urengoy - Shakhtyor Soligorsk
Fakel
27.03
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
*Ural
27.03
VC Grozny - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
27.03
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
Lokomotiv Belgorod
27.03
Guberniya Nizhniy Novgorod - Prikamye Perm
Guberniya Nizhniy Novgorod
27.03
Dynamo Moskva - Dynamo Krasnodar
Dinamo Moscow
27.03
Lokomotiv Kharkiv - Iskra Odintsovo
*Iskra Odintsovo
27.03
Ural Ufa - Lokomotiv Kharkiv
*Ural
02.04
Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Lokomotiv Belgorod
02.04
Iskra Odintsovo - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
02.04
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
02.04
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Krasnodar
Kuzbass Kemerovo
05.04
Gazprom-Yugra Surgut - Iskra Odintsovo
Gazprom-YGRA
05.04
Lokomotiv Kharkiv - Ural Ufa
*Ural
05.04
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
05.04
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv N
13.04
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
Fakel
13.04
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
*Zenit Kazan
13.04
Guberniya Nizhniy Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Guberniya Nizhniy Novgorod
13.04
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv N
14.04
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
*Ural
14.04
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
*Zenit Kazan
14.04
Guberniya Nizhniy Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Guberniya Nizhniy Novgorod
14.04
Gazprom-Yugra Surgut - Guberniya Nizhniy Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
17.04
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
Kuzbass Kemerovo
17.04
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
*Ural
17.04
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Belgorod
17.04
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
18.04
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
*Ural
18.04
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Belgorod
18.04
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
21.04
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
25.04
Guberniya Nizhniy Novgorod - Ural Ufa
25.04
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
*Zenit Kazan
26.04
Guberniya Nizhniy Novgorod - Ural Ufa
26.04
Ural Ufa - Guberniya Nizhniy Novgorod
29.04
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
Lokomotiv Belgorod
29.04
Ural Ufa - Guberniya Nizhniy Novgorod
30.04
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
Lokomotiv Belgorod
30.04
Zenit Kazan - Guberniya Nizhniy Novgorod
*Zenit Kazan
07.05
Guberniya Nizhniy Novgorod - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
10.05
Ural Ufa - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
07.05
Ural Ufa - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
08.05
Belogorie Belgorod - Ural Ufa
Lokomotiv Belgorod
11.05