VC Tyumen - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
26.10
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
26.10
Ural Ufa - Shakhtyor Soligorsk
*Ural
26.10
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
26.10
VC Grozny - Fakel Novyi Urengoy
VC Grozny
26.10
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Belgorod
26.10
Guberniya Nizhny Novgorod - Prikamye Perm
Prikamye Perm
26.10
Lokomotiv Novosibirsk - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv N
27.10
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
02.11
Prikamye Perm - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
02.11
Belogorie Belgorod - Shakhtyor Soligorsk
Lokomotiv Belgorod
02.11
Dynamo Moskva - Gazprom-Yugra Surgut
Dinamo Moscow
02.11
Yaroslavich Yaroslavl - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
02.11
Guberniya Nizhny Novgorod - VC Tyumen
Guberniya Nizhniy Novgorod
02.11
Lokomotiv Kharkiv - Ural Ufa
Lokomotiv Kharkiv
02.11
Lokomotiv Novosibirsk - VC Grozny
Lokomotiv N
02.11
Lokomotiv Novosibirsk - Prikamye Perm
Lokomotiv N
27.11
Ural Ufa - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
27.11
VC Grozny - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
27.11
Yaroslavich Yaroslavl - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
27.11
Lokomotiv Kharkiv - Dynamo Moskva
Lokomotiv Kharkiv
27.11
Belogorie Belgorod - Guberniya Nizhny Novgorod
Lokomotiv Belgorod
27.11
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
30.11
Zenit Kazan - Shakhtyor Soligorsk
*Zenit Kazan
30.11
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
Fakel
30.11
Gazprom-Yugra Surgut - VC Tyumen
*Tyumen
30.11
Kuzbass Kemerovo - Prikamye Perm
Kuzbass Kemerovo
30.11
Dynamo Krasnodar - VC Grozny
Dynamo Krasnodar
30.11
Dynamo Moskva - Yaroslavich Yaroslavl
Dinamo Moscow
30.11
Guberniya Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kharkiv
Guberniya Nizhniy Novgorod
30.11
VC Tyumen - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
03.12
Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
03.12
Lokomotiv Novosibirsk - Guberniya Nizhny Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
07.12
VC Tyumen - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
07.12
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
07.12
Prikamye Perm - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
07.12
Zenit Kazan - Fakel Novyi Urengoy
*Zenit Kazan
07.12
Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Belgorod
07.12
Shakhtyor Soligorsk - VC Grozny
Shakhtyor Soligorsk
07.12
Lokomotiv Kharkiv - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv Kharkiv
07.12
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv N
14.12
Kuzbass Kemerovo - Fakel Novyi Urengoy
Kuzbass Kemerovo
14.12
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
14.12
Belogorie Belgorod - VC Grozny
Lokomotiv Belgorod
14.12
Yaroslavich Yaroslavl - Ural Ufa
*Ural
14.12
Lokomotiv Kharkiv - VC Tyumen
*Tyumen
14.12
Prikamye Perm - Shakhtyor Soligorsk
Prikamye Perm
15.12
Guberniya Nizhny Novgorod - Dynamo Krasnodar
Guberniya Nizhniy Novgorod
15.12
Lokomotiv Novosibirsk - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv N
08.01
Kuzbass Kemerovo - Guberniya Nizhny Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
08.01
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.01
Ural Ufa - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
08.01
Prikamye Perm - Yaroslavich Yaroslavl
Prikamye Perm
08.01
Fakel Novyi Urengoy - Shakhtyor Soligorsk
Fakel
08.01
VC Tyumen - VC Grozny
*Tyumen
08.01
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
08.01
VC Tyumen - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
11.01
Ural Ufa - Prikamye Perm
*Ural
11.01
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
*Zenit Kazan
11.01
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
11.01
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
Gazprom-YGRA
11.01
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv Novosibirsk
Dynamo Krasnodar
11.01
VC Grozny - Guberniya Nizhny Novgorod
VC Grozny
11.01
Shakhtyor Soligorsk - Lokomotiv Kharkiv
Lokomotiv Kharkiv
11.01
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv N
18.01
Ural Ufa - VC Grozny
*Ural
18.01
Zenit Kazan - Dynamo Krasnodar
*Zenit Kazan
18.01
Shakhtyor Soligorsk - VC Tyumen
*Tyumen
18.01
Lokomotiv Kharkiv - Prikamye Perm
Lokomotiv Kharkiv
18.01
Fakel Novyi Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
Fakel
19.01
Belogorie Belgorod - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv Belgorod
19.01
Guberniya Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
19.01
VC Tyumen - Ural Ufa
*Ural
08.02
Gazprom-Yugra Surgut - Shakhtyor Soligorsk
Gazprom-YGRA
08.02
Dynamo Krasnodar - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
08.02
VC Grozny - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.02
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
08.02
Yaroslavich Yaroslavl - Guberniya Nizhny Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
08.02
Belogorie Belgorod - Prikamye Perm
Lokomotiv Belgorod
08.02
Lokomotiv Kharkiv - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Kharkiv
08.02
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
13.02
Fakel Novyi Urengoy - VC Grozny
Fakel
15.02
Prikamye Perm - Guberniya Nizhny Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
15.02
Dynamo Krasnodar - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
15.02
Zenit Kazan - VC Tyumen
*Zenit Kazan
15.02
Shakhtyor Soligorsk - Ural Ufa
*Ural
15.02
Lokomotiv Kharkiv - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
15.02
Dynamo Moskva - Kuzbass Kemerovo
Dinamo Moscow
15.02
Lokomotiv Novosibirsk - Shakhtyor Soligorsk
Lokomotiv N
18.02
Kuzbass Kemerovo - VC Tyumen
Kuzbass Kemerovo
18.02
Prikamye Perm - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
18.02
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Krasnodar
*Neftanik
18.02
Dynamo Moskva - VC Grozny
Dinamo Moscow
18.02
Lokomotiv Kharkiv - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
18.02
Guberniya Nizhny Novgorod - Ural Ufa
Guberniya Nizhniy Novgorod
18.02
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
Lokomotiv Belgorod
18.02
Kuzbass Kemerovo - Yaroslavich Yaroslavl
Kuzbass Kemerovo
22.02
Gazprom-Yugra Surgut - VC Grozny
VC Grozny
22.02
Prikamye Perm - Lokomotiv Novosibirsk
Prikamye Perm
22.02
Fakel Novyi Urengoy - VC Tyumen
*Tyumen
22.02
Dynamo Krasnodar - Shakhtyor Soligorsk
Dynamo Krasnodar
22.02
Dynamo Moskva - Lokomotiv Kharkiv
Dinamo Moscow
22.02
Zenit Kazan - Ural Ufa
*Zenit Kazan
22.02
Guberniya Nizhny Novgorod - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
22.02
Dynamo Krasnodar - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
03.03
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
*Zenit Kazan
04.03
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
05.03
VC Tyumen - Prikamye Perm
Prikamye Perm
05.03
Ural Ufa - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
05.03
Gazprom-Yugra Surgut - Guberniya Nizhny Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
05.03
Shakhtyor Soligorsk - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
05.03
VC Grozny - Lokomotiv Kharkiv
VC Grozny
05.03
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
08.03
VC Tyumen - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
08.03
VC Grozny - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
08.03
Prikamye Perm - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
08.03
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Belgorod
08.03
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
08.03
Shakhtyor Soligorsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.03
Guberniya Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kharkiv
Guberniya Nizhniy Novgorod
08.03
VC Grozny - Shakhtyor Soligorsk
VC Grozny
11.03
Kuzbass Kemerovo - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
12.03
Fakel Novyi Urengoy - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
12.03
Gazprom-Yugra Surgut - Ural Ufa
Gazprom-YGRA
12.03
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv Kharkiv
*Neftanik
12.03
Dynamo Moskva - Prikamye Perm
Dinamo Moscow
12.03
Guberniya Nizhny Novgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
12.03
Dynamo Krasnodar - VC Tyumen
Dynamo Krasnodar
12.03
Fakel Novyi Urengoy - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
15.03
VC Tyumen - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
16.03
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Kharkiv
Gazprom-YGRA
16.03
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
*Ural
16.03
Dynamo Krasnodar - Prikamye Perm
Dynamo Krasnodar
16.03
VC Grozny - Yaroslavich Yaroslavl
VC Grozny
16.03
Zenit Kazan - Guberniya Nizhny Novgorod
*Zenit Kazan
16.03
Shakhtyor Soligorsk - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
16.03
Dynamo Moskva - Guberniya Nizhny Novgorod
Dinamo Moscow
20.03
VC Tyumen - Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
27.03
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
27.03
VC Grozny - Ural Ufa
VC Grozny
27.03
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novyi Urengoy
Gazprom-YGRA
27.03
Prikamye Perm - Lokomotiv Kharkiv
Prikamye Perm
27.03
Yaroslavich Yaroslavl - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
27.03
Dynamo Krasnodar - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
27.03
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
03.04
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
Kuzbass Kemerovo
03.04
Prikamye Perm - VC Grozny
VC Grozny
03.04
Yaroslavich Yaroslavl - VC Tyumen
*Neftanik
03.04
Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Belgorod
03.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Fakel Novyi Urengoy
Guberniya Nizhniy Novgorod
03.04
Dynamo Moskva - Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Moscow
03.04
Lokomotiv Kharkiv - Dynamo Krasnodar
Lokomotiv Kharkiv
04.04
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Kharkiv
Kuzbass Kemerovo
06.04
Ural Ufa - VC Tyumen
*Ural
06.04
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
06.04
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
06.04
Prikamye Perm - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
06.04
Zenit Kazan - VC Grozny
*Zenit Kazan
06.04
Shakhtyor Soligorsk - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
06.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Yaroslavich Yaroslavl
Guberniya Nizhniy Novgorod
06.04
Fakel Novyi Urengoy - Prikamye Perm
Fakel
09.04
Gazprom-Yugra Surgut - Yaroslavich Yaroslavl
*Neftanik
09.04
VC Grozny - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
09.04
VC Tyumen - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
09.04
Ural Ufa - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
09.04
Zenit Kazan - Lokomotiv Kharkiv
*Zenit Kazan
09.04
Shakhtyor Soligorsk - Guberniya Nizhny Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
09.04
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskva
Dynamo Krasnodar
09.04
Shakhtyor Soligorsk - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
12.04
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
*Zenit Kazan
12.04
Dynamo Krasnodar - Ural Ufa
Dynamo Krasnodar
12.04
VC Grozny - VC Tyumen
VC Grozny
12.04
Lokomotiv Kharkiv - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Kharkiv
12.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
12.04
Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
12.04
Yaroslavich Yaroslavl - Prikamye Perm
Prikamye Perm
12.04
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv N
15.04
Dynamo Moskva - Prikamye Perm
Dinamo Moscow
15.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Guberniya Nizhniy Novgorod
15.04
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Dynamo Krasnodar
15.04
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv N
16.04
Dynamo Moskva - Prikamye Perm
Dinamo Moscow
16.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
16.04
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
16.04
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Krasnodar
Kuzbass Kemerovo
19.04
Prikamye Perm - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
19.04
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
19.04
Gazprom-Yugra Surgut - Guberniya Nizhny Novgorod
Guberniya Nizhniy Novgorod
19.04
-
20.04
-
20.04
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Krasnodar
Dynamo Krasnodar
20.04
Gazprom-Yugra Surgut - Guberniya Nizhny Novgorod
Gazprom-YGRA
20.04
-
23.04
-
23.04
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
23.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Guberniya Nizhniy Novgorod
23.04
Zenit Kazan - Guberniya Nizhny Novgorod
*Zenit Kazan
26.04
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
Lokomotiv N
27.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
28.04
Kuzbass Kemerovo - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
26.04
Dynamo Moskva - Kuzbass Kemerovo
Dinamo Moscow
27.04
Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Lokomotiv Belgorod
28.04
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moskva
Lokomotiv N
29.04
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
29.04
Guberniya Nizhny Novgorod - Kuzbass Kemerovo
Guberniya Nizhniy Novgorod
29.04
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
30.04
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
30.04