Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
27.09
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
*Ural
27.09
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Gazprom-Yugra Surgut
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
27.09
Neftyanik Orenburg - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
27.09
Nova Novokuybyshevsk - Belogorie Belgorod
Nova Novokuybyshevsk
27.09
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
*Zenit Kazan
27.09
Dynamo Krasnodar - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
27.09
Yenisey Krasnoyarsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
30.09
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Moskva
Kuzbass Kemerovo
30.09
Fakel Novyi Urengoy - Belogorie Belgorod
Fakel
30.09
Ural Ufa - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
30.09
Nova Novokuybyshevsk - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
30.09
Dynamo Leningrad - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
30.09
Dynamo Krasnodar - Neftyanik Orenburg
Neftjanik Orenburg
30.09
Yenisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
03.10
Kuzbass Kemerovo - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
03.10
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Leningrad
Fakel
03.10
Ural Ufa - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
*Ural
03.10
Nova Novokuybyshevsk - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
03.10
Dynamo Krasnodar - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
03.10
Zenit Kazan - Neftyanik Orenburg
*Zenit Kazan
03.10
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
*Zenit Kazan
12.10
Gazprom-Yugra Surgut - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
16.10
Lokomotiv Novosibirsk - Nova Novokuybyshevsk
Lokomotiv N
16.10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Krasnodar
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
16.10
Kuzbass Kemerovo - Fakel Novyi Urengoy
Kuzbass Kemerovo
16.10
Neftyanik Orenburg - Ural Ufa
*Ural
16.10
Dynamo Leningrad - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
17.10
Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
22.10
Neftyanik Orenburg - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
22.10
Nova Novokuybyshevsk - Kuzbass Kemerovo
Nova Novokuybyshevsk
22.10
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
22.10
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
23.10
Dynamo Leningrad - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
26.10
Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
28.10
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Krasnodar
Lokomotiv N
29.10
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Leningrad
Kuzbass Kemerovo
29.10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
29.10
Neftyanik Orenburg - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
29.10
Gazprom-Yugra Surgut - Ural Ufa
Gazprom-YGRA
29.10
Fakel Novyi Urengoy - Nova Novokuybyshevsk
Fakel
02.11
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
05.11
Kuzbass Kemerovo - Yenisey Krasnoyarsk
Kuzbass Kemerovo
05.11
Gazprom-Yugra Surgut - Neftyanik Orenburg
Gazprom-YGRA
05.11
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Krasnodar
Fakel
05.11
Dynamo Moskva - Ural Ufa
Dinamo Moscow
05.11
Dynamo Leningrad - Nova Novokuybyshevsk
Nova Novokuybyshevsk
05.11
Belogorie Belgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Lokomotiv Belgorod
09.11
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
*Zenit Kazan
09.11
Lokomotiv Novosibirsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Lokomotiv N
12.11
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
Kuzbass Kemerovo
12.11
Nova Novokuybyshevsk - Yenisey Krasnoyarsk
Nova Novokuybyshevsk
12.11
Fakel Novyi Urengoy - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
12.11
Dynamo Moskva - Neftyanik Orenburg
Dinamo Moscow
12.11
Dynamo Leningrad - Dynamo Krasnodar
Dynamo Leningrad
12.11
Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Belgorod
12.11
Dynamo Krasnodar - Nova Novokuybyshevsk
Dynamo Krasnodar
17.11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
19.11
Neftyanik Orenburg - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
19.11
Ural Ufa - Dynamo Leningrad
*Ural
19.11
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
19.11
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
*Zenit Kazan
19.11
Yenisey Krasnoyarsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
22.11
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv N
24.11
Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Krasnodar
Yenisey Krasnoyarsk
26.11
Kuzbass Kemerovo - Neftyanik Orenburg
Kuzbass Kemerovo
26.11
Nova Novokuybyshevsk - Ural Ufa
*Ural
26.11
Fakel Novyi Urengoy - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Fakel
26.11
Dynamo Moskva - Gazprom-Yugra Surgut
Dinamo Moscow
26.11
Dynamo Leningrad - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
26.11
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
30.11
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novyi Urengoy
Gazprom-YGRA
30.11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
30.11
Neftyanik Orenburg - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
30.11
Ural Ufa - Yenisey Krasnoyarsk
*Ural
30.11
Zenit Kazan - Nova Novokuybyshevsk
*Zenit Kazan
30.11
Dynamo Krasnodar - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
30.11
Kuzbass Kemerovo - Gazprom-Yugra Surgut
Kuzbass Kemerovo
03.12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
03.12
Nova Novokuybyshevsk - Neftyanik Orenburg
Nova Novokuybyshevsk
03.12
Zenit Kazan - Yenisey Krasnoyarsk
*Zenit Kazan
03.12
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
03.12
Dynamo Krasnodar - Ural Ufa
*Ural
03.12
Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
03.12
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv N
25.12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Nova Novokuybyshevsk
Nova Novokuybyshevsk
25.12
Neftyanik Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
25.12
Ural Ufa - Belogorie Belgorod
*Ural
25.12
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
25.12
Zenit Kazan - Dynamo Krasnodar
*Zenit Kazan
25.12
Dynamo Moskva - Fakel Novyi Urengoy
Dinamo Moscow
25.12
Yenisey Krasnoyarsk - Neftyanik Orenburg
Yenisey Krasnoyarsk
08.01
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
08.01
Nova Novokuybyshevsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
08.01
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
08.01
Dynamo Krasnodar - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.01
Dynamo Leningrad - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
08.01
Belogorie Belgorod - Ural Ufa
Lokomotiv Belgorod
08.01
Dynamo Leningrad - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Dynamo Leningrad
12.01
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
14.01
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv N
14.01
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
14.01
Neftyanik Orenburg - Nova Novokuybyshevsk
Nova Novokuybyshevsk
14.01
Ural Ufa - Dynamo Krasnodar
*Ural
14.01
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
14.01
Yenisey Krasnoyarsk - Ural Ufa
Yenisey Krasnoyarsk
22.01
Kuzbass Kemerovo - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Kuzbass Kemerovo
22.01
Nova Novokuybyshevsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
22.01
Fakel Novyi Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
Fakel
22.01
Dynamo Leningrad - Neftyanik Orenburg
Dynamo Leningrad
22.01
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
Dinamo Moscow
22.01
Belogorie Belgorod - Dynamo Krasnodar
Lokomotiv Belgorod
22.01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
28.01
Neftyanik Orenburg - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
28.01
Ural Ufa - Nova Novokuybyshevsk
*Ural
28.01
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
28.01
Zenit Kazan - Dynamo Leningrad
*Zenit Kazan
28.01
Dynamo Krasnodar - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
28.01
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Belgorod
28.01
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv N
05.02
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
05.02
Nova Novokuybyshevsk - Dynamo Krasnodar
Nova Novokuybyshevsk
05.02
Fakel Novyi Urengoy - Neftyanik Orenburg
Fakel
05.02
Dynamo Leningrad - Ural Ufa
*Ural
05.02
Belogorie Belgorod - Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Belgorod
05.02
Dynamo Moskva - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Dinamo Moscow
05.02
Yenisey Krasnoyarsk - Nova Novokuybyshevsk
Yenisey Krasnoyarsk
11.02
Neftyanik Orenburg - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
11.02
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
11.02
Gazprom-Yugra Surgut - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
11.02
Zenit Kazan - Fakel Novyi Urengoy
*Zenit Kazan
11.02
Dynamo Krasnodar - Dynamo Leningrad
Dynamo Krasnodar
11.02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
12.02
Lokomotiv Novosibirsk - Neftyanik Orenburg
Lokomotiv N
19.02
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Krasnodar
Kuzbass Kemerovo
19.02
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
19.02
Gazprom-Yugra Surgut - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Gazprom-YGRA
19.02
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
19.02
Dynamo Leningrad - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
19.02
Belogorie Belgorod - Nova Novokuybyshevsk
Lokomotiv Belgorod
19.02
Yenisey Krasnoyarsk - Kuzbass Kemerovo
Yenisey Krasnoyarsk
25.02
Neftyanik Orenburg - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
25.02
Ural Ufa - Dynamo Moskva
Dinamo Moscow
25.02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
25.02
Nova Novokuybyshevsk - Dynamo Leningrad
Nova Novokuybyshevsk
25.02
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
*Zenit Kazan
25.02
Dynamo Krasnodar - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
25.02
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
Lokomotiv N
05.03
Kuzbass Kemerovo - Nova Novokuybyshevsk
Kuzbass Kemerovo
05.03
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Neftyanik Orenburg
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
05.03
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
05.03
Fakel Novyi Urengoy - Yenisey Krasnoyarsk
Fakel
05.03
Dynamo Moskva - Dynamo Krasnodar
Dinamo Moscow
05.03
Belogorie Belgorod - Dynamo Leningrad
Lokomotiv Belgorod
05.03
Dynamo Moskva - Yenisey Krasnoyarsk
Dinamo Moscow
10.03
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
*Ural
11.03
Nova Novokuybyshevsk - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
11.03
Zenit Kazan - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
*Zenit Kazan
11.03
Dynamo Krasnodar - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
11.03
Dynamo Leningrad - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
11.03
Belogorie Belgorod - Neftyanik Orenburg
Lokomotiv Belgorod
11.03
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Leningrad
Lokomotiv N
18.03
Neftyanik Orenburg - Dynamo Krasnodar
Neftjanik Orenburg
18.03
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Yenisey Krasnoyarsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
18.03
Gazprom-Yugra Surgut - Nova Novokuybyshevsk
Gazprom-YGRA
18.03
Zenit Kazan - Ural Ufa
*Zenit Kazan
18.03
Dynamo Moskva - Kuzbass Kemerovo
Dinamo Moscow
18.03
Belogorie Belgorod - Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv Belgorod
18.03
Yenisey Krasnoyarsk - Gazprom-Yugra Surgut
Gazprom-YGRA
25.03
Ural Ufa - Neftyanik Orenburg
*Ural
25.03
Nova Novokuybyshevsk - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
25.03
Fakel Novyi Urengoy - Kuzbass Kemerovo
Fakel
25.03
Dynamo Moskva - Dynamo Leningrad
Dinamo Moscow
25.03
Dynamo Krasnodar - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Dynamo Krasnodar
26.03
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
26.03
Lokomotiv Novosibirsk - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
08.04
Neftyanik Orenburg - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.04
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Ural Ufa
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
08.04
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Krasnodar
Gazprom-YGRA
08.04
Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Belgorod
08.04
Dynamo Moskva - Nova Novokuybyshevsk
Dinamo Moscow
08.04
Dynamo Leningrad - Fakel Novyi Urengoy
Dynamo Leningrad
08.04
Lokomotiv Novosibirsk - Nova Novokuybyshevsk
Lokomotiv N
20.04
Kuzbass Kemerovo - Gazprom-Yugra Surgut
Kuzbass Kemerovo
20.04
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
Fakel
20.04
Belogorie Belgorod - Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Belgorod
20.04
Yenisey Krasnoyarsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
23.04
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
Gazprom-YGRA
23.04
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
23.04
Nova Novokuybyshevsk - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
23.04
FC Nancy - FC Sochaux-Montbéliard
Gazprom-YGRA
26.04
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv N
06.05
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
*Zenit Kazan
07.05
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.05
Racing Colombes 92 - FC Nancy
Lokomotiv Belgorod
06.05
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
07.05
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
Fakel
08.05
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
*Zenit Kazan
10.05
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
Dinamo Moscow
10.05
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novyi Urengoy
Fakel
10.05
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
11.05
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
*Zenit Kazan
11.05