Kuzbass Kemerovo - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
02.10
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
02.10
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv N
02.10
Ural Ufa - ASK Nizhny Novgorod
ASK Nizhny Novgorod
02.10
Dinamo Moscow - Belogorie Belgorod
Dinamo Moscow
02.10
Zenit St. Petersburg - Neftyanik Orenburg
Zenit St. Petersburg
02.10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Ural Ufa
*Ural
09.10
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
09.10
Belogorie Belgorod - ASK Nizhny Novgorod
Lokomotiv Belgorod
09.10
Neftyanik Orenburg - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
10.10
Dynamo Leningrad - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
10.10
Dinamo Moscow - Zenit St. Petersburg
Dinamo Moscow
10.10
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
15.10
Kuzbass Kemerovo - Neftyanik Orenburg
Kuzbass Kemerovo
16.10
Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moscow
Lokomotiv N
16.10
Fakel Novy Urengoy - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
16.10
Ural Ufa - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
16.10
Zenit St. Petersburg - Belogorie Belgorod
Zenit St. Petersburg
16.10
ASK Nizhny Novgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
ASK Nizhny Novgorod
16.10
Fakel Novy Urengoy - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
20.10
Kuzbass Kemerovo - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
23.10
Yenisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
23.10
Fakel Novy Urengoy - Ural Ufa
Fakel
23.10
Belogorie Belgorod - Neftyanik Orenburg
Lokomotiv Belgorod
23.10
Dinamo Moscow - Gazprom-Yugra Surgut
Dinamo Moscow
23.10
Zenit St. Petersburg - Dynamo Leningrad
Zenit St. Petersburg
23.10
ASK Nizhny Novgorod - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
23.10
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novy Urengoy
Gazprom-YGRA
29.10
Dynamo Leningrad - Ural Ufa
Dynamo Leningrad
29.10
Yenisey Krasnoyarsk - ASK Nizhny Novgorod
ASK Nizhny Novgorod
30.10
Dinamo Moscow - Kuzbass Kemerovo
Dinamo Moscow
30.10
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit St. Petersburg
Lokomotiv N
31.10
Zenit Kazan - Neftyanik Orenburg
*Zenit Kazan
31.10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv Belgorod
02.11
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Lokomotiv N
05.11
Gazprom-Yugra Surgut - Ural Ufa
Gazprom-YGRA
05.11
Kuzbass Kemerovo - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
06.11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Yenisey Krasnoyarsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
06.11
Fakel Novy Urengoy - Neftyanik Orenburg
Fakel
06.11
Zenit Kazan - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
06.11
ASK Nizhny Novgorod - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
06.11
Neftyanik Orenburg - Ural Ufa
*Ural
13.11
Gazprom-Yugra Surgut - ASK Nizhny Novgorod
Gazprom-YGRA
13.11
Dynamo Leningrad - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
13.11
Belogorie Belgorod - Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Belgorod
13.11
Dinamo Moscow - Fakel Novy Urengoy
Dinamo Moscow
13.11
Zenit St. Petersburg - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
13.11
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv N
14.11
Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
19.11
Fakel Novy Urengoy - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
19.11
Ural Ufa - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
19.11
Kuzbass Kemerovo - Belogorie Belgorod
Kuzbass Kemerovo
20.11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Gazprom-Yugra Surgut
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
20.11
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
*Zenit Kazan
20.11
ASK Nizhny Novgorod - Neftyanik Orenburg
ASK Nizhny Novgorod
21.11
Neftyanik Orenburg - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
04.12
Gazprom-Yugra Surgut - Yenisey Krasnoyarsk
Gazprom-YGRA
04.12
Belogorie Belgorod - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
04.12
Dinamo Moscow - ASK Nizhny Novgorod
ASK Nizhny Novgorod
04.12
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
05.12
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novy Urengoy
Lokomotiv N
05.12
Zenit St. Petersburg - Ural Ufa
Zenit St. Petersburg
07.12
Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Novy Urengoy
Yenisey Krasnoyarsk
08.12
Yenisey Krasnoyarsk - Neftyanik Orenburg
Yenisey Krasnoyarsk
17.12
Dynamo Leningrad - Gazprom-Yugra Surgut
Dynamo Leningrad
17.12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
18.12
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
18.12
ASK Nizhny Novgorod - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
18.12
Fakel Novy Urengoy - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
19.12
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
*Zenit Kazan
19.12
Fakel Novy Urengoy - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Fakel
21.12
Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
Kuzbass Kemerovo
25.12
Neftyanik Orenburg - Dynamo Leningrad
Dynamo Leningrad
25.12
Zenit St. Petersburg - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Zenit St. Petersburg
03.01
Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Belgorod
03.01
Dinamo Moscow - Yenisey Krasnoyarsk
Dinamo Moscow
03.01
Lokomotiv Novosibirsk - ASK Nizhny Novgorod
Lokomotiv N
04.01
Zenit Kazan - Fakel Novy Urengoy
*Zenit Kazan
04.01
Lokomotiv Novosibirsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Lokomotiv N
07.01
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
07.01
Gazprom-Yugra Surgut - Neftyanik Orenburg
Gazprom-YGRA
07.01
Kuzbass Kemerovo - ASK Nizhny Novgorod
Kuzbass Kemerovo
08.01
Ural Ufa - Zenit Kazan
*Zenit Kazan
08.01
Dynamo Leningrad - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
08.01
Fakel Novy Urengoy - Belogorie Belgorod
Fakel
10.01
ASK Nizhny Novgorod - Fakel Novy Urengoy
ASK Nizhny Novgorod
14.01
Yenisey Krasnoyarsk - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
15.01
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
15.01
Zenit Kazan - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
*Zenit Kazan
15.01
Neftyanik Orenburg - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
16.01
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv N
22.01
Dynamo Leningrad - Kuzbass Kemerovo
Dynamo Leningrad
22.01
Belogorie Belgorod - Dinamo Moscow
22.01
Zenit Kazan - Yenisey Krasnoyarsk
*Zenit Kazan
23.01
Kuzbass Kemerovo - Gazprom-Yugra Surgut
27.01
Ural Ufa - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
27.01
Zenit Kazan - Dynamo Leningrad
29.01
ASK Nizhny Novgorod - Belogorie Belgorod
30.01
Lokomotiv Novosibirsk - Neftyanik Orenburg
30.01
Zenit St. Petersburg - Dinamo Moscow
31.01
Yenisey Krasnoyarsk - Ural Ufa
04.02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - ASK Nizhny Novgorod
04.02
Neftyanik Orenburg - Kuzbass Kemerovo
04.02
Dinamo Moscow - Lokomotiv Novosibirsk
04.02
Dynamo Leningrad - Fakel Novy Urengoy
04.02
Belogorie Belgorod - Zenit St. Petersburg
04.02
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
05.02
Ural Ufa - Fakel Novy Urengoy
10.02
Lokomotiv Novosibirsk - Yenisey Krasnoyarsk
11.02
Zenit Kazan - ASK Nizhny Novgorod
11.02
Dynamo Leningrad - Zenit St. Petersburg
11.02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Kuzbass Kemerovo
12.02
Gazprom-Yugra Surgut - Dinamo Moscow
12.02
Neftyanik Orenburg - Belogorie Belgorod
12.02
ASK Nizhny Novgorod - Yenisey Krasnoyarsk
17.02
Kuzbass Kemerovo - Dinamo Moscow
18.02
Fakel Novy Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
18.02
Ural Ufa - Dynamo Leningrad
18.02
Neftyanik Orenburg - Zenit Kazan
18.02
Belogorie Belgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
18.02
Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Novosibirsk
19.02
Yenisey Krasnoyarsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
24.02
Neftyanik Orenburg - Fakel Novy Urengoy
24.02
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
24.02
Dynamo Leningrad - ASK Nizhny Novgorod
24.02
Dinamo Moscow - Zenit Kazan
25.02
Zenit St. Petersburg - Kuzbass Kemerovo
26.02
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
27.02
Fakel Novy Urengoy - Dinamo Moscow
03.03
Ural Ufa - Neftyanik Orenburg
03.03
ASK Nizhny Novgorod - Gazprom-Yugra Surgut
03.03
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
04.03
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Leningrad
04.03
Zenit Kazan - Zenit St. Petersburg
04.03
Yenisey Krasnoyarsk - Belogorie Belgorod
05.03
Dynamo Leningrad - Yenisey Krasnoyarsk
10.03
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
11.03
Dinamo Moscow - Ural Ufa
11.03
Neftyanik Orenburg - ASK Nizhny Novgorod
12.03
Gazprom-Yugra Surgut - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
12.03
Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
12.03
Zenit St. Petersburg - Fakel Novy Urengoy
12.03
Yenisey Krasnoyarsk - Gazprom-Yugra Surgut
17.03
Fakel Novy Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
17.03
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
17.03
Ural Ufa - Zenit St. Petersburg
18.03
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Neftyanik Orenburg
18.03
Dynamo Leningrad - Belogorie Belgorod
19.03
ASK Nizhny Novgorod - Dinamo Moscow
19.03
Neftyanik Orenburg - Zenit St. Petersburg
23.03
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Leningrad
24.03
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
25.03
Kuzbass Kemerovo - Fakel Novy Urengoy
25.03
Neftyanik Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
25.03
Zenit St. Petersburg - ASK Nizhny Novgorod
25.03
Dinamo Moscow - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
25.03
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
26.03
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Fakel Novy Urengoy
30.03
Fakel Novy Urengoy - Zenit Kazan
31.03
Dynamo Leningrad - Neftyanik Orenburg
01.04
Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo Moscow
01.04
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
01.04
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Zenit St. Petersburg
01.04
ASK Nizhny Novgorod - Lokomotiv Novosibirsk
02.04
Gazprom-Yugra Surgut - Belogorie Belgorod
02.04
ASK Nizhny Novgorod - Ural Ufa
06.04
Neftyanik Orenburg - Gazprom-Yugra Surgut
08.04
Belogorie Belgorod - Fakel Novy Urengoy
09.04
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Lokomotiv Novosibirsk
09.04
Dinamo Moscow - Dynamo Leningrad
10.04
Zenit Kazan - Ural Ufa
10.04
Zenit St. Petersburg - Yenisey Krasnoyarsk
10.04
ASK Nizhny Novgorod - Kuzbass Kemerovo
10.04
Ural Ufa - Belogorie Belgorod
13.04
Dynamo Leningrad - Lokomotiv Novosibirsk
14.04
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Leningrad
15.04
Kuzbass Kemerovo - Yenisey Krasnoyarsk
15.04
Fakel Novy Urengoy - ASK Nizhny Novgorod
15.04
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Zenit Kazan
15.04
Dinamo Moscow - Neftyanik Orenburg
16.04
Belogorie Belgorod - Ural Ufa
16.04
Zenit St. Petersburg - Gazprom-Yugra Surgut
16.04