Program

Program

07:00

BIATLON

Antholz | Proba masculină

Cupa Mondială

07:32-09:28

RALIRAID

Dakar | Arabia Saudită

Etapa a unsprezecea

07:33-08:03

08:00

RALIRAID

Dakar

Etapa a douăsprezecea

08:03-08:35

SCHI ALPIN

Kranjska Gora | Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a

Cupa Mondială

08:35-09:34

09:00

SANIE

Oberhof | Dublu, manşa a doua

Cupa Mondială

09:28-10:00

SCHI ALPIN

Kitzbühel | Coborârea masculină

Cupa Mondială

09:34-10:49

10:00

SANIE

Innsbruck | Dublu, manşa întâi

Cupa Mondială

10:00-11:00


În direct
SCHI ALPIN

Crans Montana | Coborârea feminină

Cupa Mondială

10:49-12:30


În direct
SCHI ALPIN

Crans Montana | Coborârea feminină

Cupa Mondială

10:55-12:55


În direct

11:00

SCHI FOND

Val di Fiemme

Feminin, 10 km, procedeul liber, start în bloc

11:00-11:20

SCHI FOND

Lahti | Schiatlon feminin

Schiatlon feminin

11:20-12:30


În direct
SCHI FOND

Lahti | Schiatlon feminin

Schiatlon feminin

11:20-12:20


În direct

12:00

COMBINATA NORDICĂ

Lahti

Cupa Mondială

12:20-13:20


În direct
COMBINATA NORDICĂ

Lahti

Cupa Mondială

12:20-13:20


În direct
SCHI ALPIN

Kitzbühel | Coborârea masculină

Cupa Mondială

12:25-15:00


În direct
SCHI ALPIN

Kitzbühel | Coborârea masculină

Cupa Mondială

12:30-14:00


În direct

13:00

SCHI FOND

Lahti | Schiatlon feminin

Schiatlon feminin

13:20-13:50

BIATLON

Antholz | Feminin, cursa cu start în bloc, antrenamente

Cupa Mondială

13:25-13:55


În direct
SCHI ACROBATIC

Idre | Masculin şi feminin, skicross

Cupa Mondială

13:50-15:50


În direct
FOTBAL

IFK Varnamo - Halmstad

Campionatul Suediei - avancronică | Masculin

13:50-16:10


În direct
SCHI FOND

Lahti | Schiatlon masculin

Schiatlon masculin

13:50-15:35


În direct
SCHI FOND

Lahti | Schiatlon masculin

Schiatlon masculin

13:50-15:25


În direct
PATINAJ VITEZA PE PISTA SCURTA

Campionatul European

Masculin şi feminin | Gdansk

13:57-18:35


În direct

14:00

FOTBAL

Southampton - Arsenal

FA Cup | Turul al patrulea

14:00-16:15


În direct
BIATLON

Antholz | Feminin start în bloc

Cupa Mondială

14:05-15:10


În direct
SNOWBOARD

Chiesa in Valmalenco | Masculin şi feminin, snowboardcross

Cupa Mondială

14:20-16:10


În direct
CICLOCROS

Trofeul Veldrijden

Hamme

14:42-15:37


În direct
SĂRITURI CU SCHIURILE

Ljubno | Feminin

Cupa Mondială

14:50-17:00


În direct

15:00

PATINAJ VITEZĂ

Cupa Mondială

Masculin şi feminin | Heerenveen

15:05-18:42


În direct
BIATLON

Antholz | Masculin, ştafetă, antrenamente

Cupa Mondială

15:20-15:50


În direct
COMBINATA NORDICĂ

Lahti

Cupa Mondială

15:25-16:10

CICLOCROS

Trofeul Veldrijden

Hamme

15:57-17:17


În direct

16:00

BIATLON

Antholz | Ştafeta masculină

Cupa Mondială

16:00-17:35


În direct
COMBINATA NORDICĂ

Lahti | Sprint pe echipe

Cupa Mondială

16:10-17:00


În direct
COMBINATA NORDICĂ

Lahti | Sprint pe echipe

Cupa Mondială

16:10-17:10


În direct
FOTBAL

Premier League Show

Emisiunea de sâmbătă

16:15-16:55


În direct
FOTBAL

Sheffield United - Plymouth Argyle

Cupa Angliei | Turul al patrulea

16:50-19:00


În direct
FOTBAL

Barnsley - Norwich City

Cupa Angliei | Turul al patrulea

16:50-19:00


În direct
FOTBAL

Swansea City - Nottingham Forest

Cupa Angliei | Turul al patrulea

16:50-19:00


În direct
FOTBAL

West Ham United - Doncaster Rovers

Cupa Angliei | Turul al patrulea

16:50-19:00


În direct
FOTBAL

Millwall - Bristol City

Cupa Angliei | Turul al patrulea

16:50-19:00


În direct
FOTBAL

Brighton & Hove Albion - Blackpool

Cupa Angliei | Turul al patrulea

16:50-19:00


În direct
FOTBAL

Swansea City - Nottingham Forest

Cupa Angliei | Turul al patrulea

16:55-19:00


În direct

17:00

SANIE

Innsbruck | Dublu, manşa întâi

Cupa Mondială

17:00-17:30

SĂRITURI CU SCHIURILE

Lahti | Masculin, echipe, DT 130

Cupa Mondială

17:05-19:05


În direct
SANIE

Innsbruck | Dublu, manşa a doua

Cupa Mondială

17:30-18:00

SCHI ACROBATIC

Moscova | Masculin şi feminin, aerials

Cupa Mondială

17:50-19:30


În direct

18:00

SANIE

Innsbruck | Masculin, individual, prima manşă

Cupa Mondială

18:00-18:30

SANIE

Innsbruck | Masculin, individual, manşa a doua

Cupa Mondială

18:30-19:00

SNOWBOARD

Laax | Masculin şi feminin, halfpipe

Cupa Mondială

18:35-20:15


În direct

19:00

SNOWBOARD

Chiesa in Valmalenco | Masculin şi feminin, snowboardcross

Cupa Mondială

19:00-19:56

FOTBAL

Cheltenham Town - Manchester City

Cupa Angliei | Turul al patrulea

19:00-21:29


În direct
FOTBAL

Cheltenham Town - Manchester City

Cupa Angliei | Turul al patrulea

19:20-21:30


În direct
SCHI ACROBATIC

Idre | Masculin şi feminin, skicross

Cupa Mondială

19:56-20:52

20:00

SCHI ALPIN

Kitzbühel | Coborârea masculină

Cupa Mondială

20:52-21:53

21:00

BIATLON

Antholz | Ştafeta masculină

Cupa Mondială

21:29-22:30

ŞTIRILE EUROSPORT

ŞTIRILE EUROSPORT

Reluare

21:53-22:00

22:00

GOLF

GOLF : Circuitul PGA

Ziua a 3-a

22:00-02:00


În direct
SĂRITURI CU SCHIURILE

Lahti | Masculin, pe echipe, manşa finală, DT 130

Cupa Mondială

22:30-23:29

23:00

ŞTIRILE EUROSPORT

ŞTIRILE EUROSPORT

Înregistrare

23:29-23:37

BIATLON

Antholz | Feminin start în bloc

Cupa Mondială

23:37-00:07