• Înălțime:
    1.96 m
  • Greutate:
    90 *kg
Barcelona - PSG 1-4 și Dortmund - Atletico 4-2! Kovacs, o eliminare și un penalty. PSG - Dortmund, prima semifinală
16/04/2024 la 23:06 | Eurosport
Un star de la PSG, făcut praf în Franța, după meciul cu Barcelona: "Nu mai are nicio scuză"
11/04/2024 la 08:20 | Eurosport
PSG, victorie în Le Clasique, cu un om în minus! Mbappe, reacție ciudată când a fost schimbat cu Marseille
31/03/2024 la 23:42 | Eurosport
PSG, salvată la ultima fază! Campioana Franței a remizat cu Rennes după un penalty venit în minutul 90+4
25/02/2024 la 20:02 | Eurosport
PSG câștigă cu Real Sociedad și ia o opțiune serioasă la sferturile Champions League! Bayern, învinsă de Lazio
14/02/2024 la 21:11 | Eurosport
PSG s-a calificat în sferturile Cupei Franței! Mbappe, la al 6-lea sezon cu minim 30 de goluri
08/02/2024 la 00:11 | Eurosport
Donnarumma, lider în topul jucătorilor care au evoluat cel mai mult în Big 5 ca minori! Statistica interesantă a CIES
31/01/2024 la 12:12 | Eurosport