Marcos Llorente a reuşit o performanţă fantastică în optimile Ligii Campionilor, când Atletico Madrid a reuşit să revină şi să întoarcă scorul cu Liverpool. După ce au fost conduşi cu 2-0 pe Anfield, madrilenii au învins cu 3-2.
Llorente este cel care a marcat golurile egalizatoare ale partidei. Mijlocaşul a fost rezervă şi a fost introdus pe teren în minutul 56. Llorente a marcat în minutele 97 şi 105+1. Llorente a distribuit o fotografie pe Instagram în care a dezvăluit numele câinelui său. Patrupedul se numeşte Anfield.
Liga Campionilor UEFA
Mbappe l-a evitat cât a putut pe Messi. Cifrele incredibile prezentate de L'Equipe
16/09/2021 LA 14:30
Canalele Eurosport nu sunt disponibile în rețelele Telekom și NextGen, însă ele se regăsesc în continuare la principalii operatori de pe piață. Pentru a le putea urmări din nou, vă rugăm să le solicitați operatorului Telekom, prin apel la Serviciul Relații Clienți (021.404.1234 / 0766.12.1234) sau pe canalele oficiale de comunicare ale acestuia.
Koeman, distrus: "Jucătorii știu că există un cadavru sportiv pe bancă"
15/09/2021 LA 08:58
Busquets, întrebat dacă Barcelona poate câștiga Champions League, fără Messi. Răspunsul dat
13/09/2021 LA 14:21