Înaintea meciului

În direct
Norwich City - Watford
Premier League - 8 noiembrie 2019

Barclays Premier League - Urmărești meciul de Fotbal ​​dintre Norwich City și Watford în direct pe Eurosport. Meciul începe la 22:00 pe 8 noiembrie 2019. Acoperirea noastră live îți permite să vezi toate momentele cheie pe măsură ce se întâmplă.
Cine va ieși triumfător în duelul antrenorilor Daniel Farke și Quique? Află răspunsul când începe transmiunea live pe Eurosport.ro

Votează și spune-ne cine va câștiga între Norwich City și Watford. Vezi câteva știri dedicate acestora înainte de meci. Bucură-te de câteva articole dedicate celor două echipe de Fotbal.
Vizitează profilurile noastre detaliate pentru Norwich City și Watford. Obține ultimele informații despre Fotbal: programe, rezultate și clasamente.

30
Highlights

Șterge

FINAL! Norwich - Watford 0-2 | Echipa lui Quique Flores obține prima victorie din acest sezon și scapă de ultimul loc din clasament.

71'
Norwich City

McLean prinde un șut puternic de la marginea careului, scos in extremis de Ben Foster de sub bara transversală.

66'
Watford

Kabasele primește al doilea cartonaș galben după un fault violent. Watford va juca jumătate de repriză în 10 oameni.

62'

Lewis încearcă să reducă din diferență printr-un șut periculos spre vinclul porții. Rămâne 2-0 pentru formația lui Quique Flores.

52'
Watford

GOOOOL! Norwich - Watford 0-2 | Gray înscrie spectaculos cu călcâiul după o centrarea excelentă trimisă de Deulofeu.

46'

S-a reluat jocul pe Carrow Road.

PAUZĂ | Norwich - Watford 0-1, după golul înscris de Deulofeu în startul partidei.

39'

Buendia își încearcă și el norocul la poarta echipei oaspete, dar șutul său se duce mult peste bara transversală.

35'

McLean, la un pas de egalare după lovitura de cap din centrul careului. Foster intervine încă o dată și pune lacăt pe poarta lui Watford.

32'
Watford

Ocazie imensă pentru Watford! Hughes preia elegant în careu și trage din întoarcere, dar obține doar un corner.

21'

Pukki și Hernandez au trecut pe lângă golul egalării la aceeași fază. Portarul Foster are o intervenție miraculoasă și o ține pe Watford în avantaj.

12'
Watford

Deulofeu este foarte aproape să facă dubla pe Carrow Road, dar șutul său spre colțul lung a fost imprecis.

2'
Watford

GOOOOOL! Norwich - Watford 0-1! Deulofeu înscrie la prima fază a meciului, după o greșeală în apărarea gazdelor. Atacantul spaniol trimite plasat lângă bară, după o fentă la marginea careului.

1'

A început meciul dintre Norwich și Watford.

21:55

Cele două echipe și-au făcut apariția pe teren. Plouă torențial pe Carrow Road, dar tribunele sunt arhipline. Ne pregătim de startul partidei.