În direct
Actualizări în direct

Actualizat 02/02/2021 la 21:56 GMT+2

21:56
Fluier final pe Molineux Stadium! Wolves câștigă primul meci în Premier League după 8 meciuri fără succes! "Lupii" au învins Arsenal pe teren propriu după o partidă în care "Tunarii" au avut două eliminări. Joao Moutinho a înscris probabil golul sezonului, iar Leno a comis o eroare incredibilă. Arsenal rămâne pe locul 10 în clasament, în timp ce Wolves urcă o poziție, până pe 13.
21:33
Eroare incredibilă comisă de Leno! Portarul german al lui Arsenal, eliminat în minutul 73! Tunarii joacă acum în 9 oameni!

Leno, eroarea sezonului! Greșeala monumentală în urma căreia portarul lui Arsenal a fost eliminat

Min 49
Live comment icon
GOLAZZO WOLVES! Moutinho înscrie de la mare distanță un gol excepțional!

Wolves – Arsenal 2-1. Moutinho, gol fabulous de la mare distanță în poarta lui Leno

Min 45+4
GOOOOOL Wolves! Neves înscrie din penalty și egalează pe Molineux Stadium!
Min 45+3
David Luiz, eliminat! Wolves primește lovitură de la 11 metri!
Min 32
GOOOOOOOOL Arsenal! GOOOL Nicolas Pepe!

Wolves - Arsenal 0-1. Nicolas Pepe deschide scorul după o execuție superbă pe Molineux Stadium

Min 1.
Ocazie spectaculoasă a lui Arsenal în primul minut al meciului! Saka a lovit bara!

Wolves - Arsenal 0-0. Bukayo Saka, ocazie uriașă în primul minut al meciului de pe Molineux Stadium