Așa arată echipa lui Newcastle pentru meciul cu West Ham:

În direct
Actualizări în direct

Actualizat 15/08/2021 la 17:54 GMT+3

17:53
Fluier final pe St James Park! West Ham a câștigat cele 3 puncte după ce a revenit de la 1-2 cu Newcastle.
17:25
Live comment icon
GOOOOOOOOOOOOOL, West Ham! Antonio își ia revanșa pentru penalty-ul ratat și înscrie pe contratac.

Premier League: Newcastle – West Ham 2-4. Antonio înscrie și el pe St James Park

17:23
GOOOOOOOOOOOOOL, West Ham! Soucek înscrie și el pe St. James Park, după ce Antonio a ratat lovitura de la 11 metri.

Premier League: Newcastle – West Ham 2-3. Soucek reușește dubla pe St James Park

17:12
GOOOOOOOOOOOOOOL, West Ham! Ciocănarii egalează pe St. James Park prin Benrahma.

Premier League: Newcastle – West Ham 2-2. Benrahma egalează pe St James Park în minutul 53

16:40
GOOOOOOOOL, Newcastle! Murphy marchează pe finalul primei reprize.
16:20
GOOOOOOOOOOL, West Ham! Soucek egalează în minutul 18 printr-un gol norocos.

Premier League: Newcastle – West Ham 1-1. Soucek egalează pentru oaspeți în minutul 18

16:05
GOOOOOOL, Newcastle! Gazdele înscriu încă din minutul al 5-lea prin Wilson.

Premier League: Newcastle – West Ham 1-0. Wilson deschide scorul pentru gazde în minutul 5