Parma

# 19
Serie AClasament
Inter s-a impus la Parma și și-a consolidat prima poziție! Man și Mihăilă au jucat câte o repriză
Cu 5 ore în urmă | Eurosport
Parma e blestemată! Echipa lui Man și Mihăilă a avut iar 2-0 și nu a învins. D'Aversa, ca și demis
27/02/2021 la 17:47 | Eurosport
Șansă uriașă pentru Man și Mihăilă. Miliardarul Kyle Krause a venit din SUA pentru a salva Parma
24/02/2021 la 12:02 | Eurosport
Parma, doar egal cu Udinese! Mihăilă a fost titular și a scos un penalty! Man a jucat 25 de minute
21/02/2021 la 14:35 | Eurosport
Dennis Man, avertizat din nou de antrenorul Parmei! Cu ce probleme se confruntă fotbalistul român
20/02/2021 la 17:41 | Eurosport
Parma-Bologna 0-3 | Trupa lui Dennis Man și Mihăilă, învinsă categoric în Serie A
07/02/2021 la 21:06 | Eurosport
Ce scrie presa din Italia despre șansele lui Dennis Man de a se impune ca titular la Parma
05/02/2021 la 18:40 | Eurosport
Man și Mihăilă vor fi colegi cu Graziano Pelle la Parma! Atacantul era liber de contract
04/02/2021 la 15:47 | Eurosport
Dennis Man a debutat pentru Parma, în duelul cu Napoli
31/01/2021 la 20:50 | Eurosport
Prima dragoste nu se uită niciodată. Poza postată de Man, din vestiar, înainte de meciul cu Napoli
31/01/2021 la 19:27 | Eurosport