Debut perfect de sezon pentru Răzvan Marin! Mijlocașul român de 25 de ani a deschis scorul în minutul 28, după o acţiune personală finalizată excelent.
Răzvan Marin a centrat şi la cornerul din care a rezultat golul al doilea și a fost desemnat omul meciului. Căpitanul României de la Jocurile Olimpice Marius Marin a intrat la pauză, dar nu a putut evita înfrângerea echipei din liga secundă, Pisa.
Calificările pentru Cupa Mondială UEFA
"Nu suntem Germania!" Ce a spus Rădoi înainte de meciul cu Liechtenstein: "Doar atunci aș rămâne"
13/11/2021 LA 17:05
Partida s-a încheiat cu scorul de 3-1 pentru Cagliari, care în turul 3 al Cupei Italiei va întâlni Cittadella. Câștigătoarea din acest meci va da în turul 4 peste echipa lui Chiricheș Sassuolo și este un nou prilej de derby românesc.
Mesajul lui Răzvan Marin pentru Mirel Rădoi înainte de meciurile cu Islanda și Liechtenstein
08/11/2021 LA 14:52
Surpriză în lotul lui Rădoi pentru meciurile cu Islanda și Liechtenstein! Cine sunt convocații
03/11/2021 LA 10:34