Înaintea meciului

În direct
RB Leipzig - Tottenham Hotspur
Champions League - 10 martie 2020

UEFA Champions League - Urmărești meciul de Fotbal ​​dintre RB Leipzig și Tottenham Hotspur în direct pe Eurosport. Meciul începe la 22:00 pe 10 martie 2020. Acoperirea noastră live îți permite să vezi toate momentele cheie pe măsură ce se întâmplă.
Cine va ieși triumfător în duelul antrenorilor Julian Nagelsmann și José Mourinho? Află răspunsul când începe transmiunea live pe Eurosport.ro

Votează și spune-ne cine va câștiga între RB Leipzig și Tottenham Hotspur. Vezi câteva știri dedicate acestora înainte de meci. Bucură-te de câteva articole dedicate celor două echipe de Fotbal.
Vizitează profilurile noastre detaliate pentru RB Leipzig și Tottenham Hotspur. Obține ultimele informații despre Fotbal: programe, rezultate și clasamente.

30
Highlights

Șterge
90

Final de meci! Leipzig se califică în sferturi după o dublă mult mai ușoară decât s-ar fi așteptat nemții

• Emil Forsberg
    GoalEmil ForsbergRB LeipzigGol Leipzig! Forsberg înscrie la puțin timp după ce a intrat pe teren iar Leipzig este în sferturi!
    Dans ce match*Goals1On target1
87

• Marcel Sabitzer
    GoalMarcel SabitzerRB LeipzigGol Leipzig! Sabitzer reușește dubla iar Tottenham are nevoie de 3 goluri în acest moment!
    Dans ce match*Goals2On target2
21

19

Werner trimite mingea în poartă din centrarea lui Angelino, reușita este anulată în mod corect pentru offside

GoalMarcel SabitzerRB LeipzigGol Leipzig! Sabitzer deschide scorul cu un șut din afara careului, Lloris a atins mingea dar nu a putut să o oprească