• Greenwood
    19'
Înaintea meciului

Leicester City - Manchester United

Barclays Premier League - Eurosport îți oferă live scorul meciului de baschet dintre Fotbal și Leicester City. Partida începe la 19:30 pe 5 octombrie 2021. Acoperirea noastră live îți permite să prinzi toate momentele cheie pe măsură ce se întâmplă.
Cine va ieși triumfător în duelul antrenorilor Brendan Rodgers și Michael Carrick? Află răspunsul când începe transmiunea live pe Eurosport.ro

Votează și spune-ne cine va câștiga între Leicester City și Manchester United. Vezi câteva știri dedicate acestora înainte de meci. Bucură-te de câteva articole dedicate celor două echipe de Fotbal.
Vizitează profilurile noastre detaliate pentru Leicester City și Manchester United. Obține ultimele informații despre Fotbal: programe, rezultate și clasamente.

30
Highlights

Șterge
18:55

GOOOOOOOOOOL, Leicester! Daka încheie socotelile cu Manchester United!

Video - Leicester – Man United 4-2: Daka înscrie și el pentru gazde în fața "diavolilor roșii"

01:18
18:50

GOOOOOOOL, Leicester! Vardy face scorul 3-2 pe King Power Stadium!

Video - Leicester – Man United 3-2: Vardy înscrie și el pentru gazde în fața "diavolilor roșii"

01:20
18:45

GOOOOOOOOOL, Manchester United! Rashford egalează la 2!

Video - Leicester – Man United 2-2: Rashford egalează la 2 pe King Power Stadium

00:54
18:40

GOOOOOOOL, Leicester! Soyuncu le aduce pe gazde în avantaj.

Video - Leicester – Man United 2-1: Soyuncu le aduce pe gazde în avantaj pe King Power Stadium

01:25
17:31

GOOOOOOOOOOL, Leicester! Tielemans aduce egalarea pentru gazde după un super gol.

Video - Leicester – Man United 1-1. Tielemans, gol superb după o eroare în defensivă a lui Maguire

00:40
17:20

GOOOOOOOOOOOOOOL, Manchester United! Mason Greenwood înscrie dintr-un eurogol!

Video - Leicester – Man United 0-1: Mason Greenwood, eurogol marcat în poarta lui Schmeichel