Românul lui Rangers a marcat cel de-al 8-lea gol în acest sezon pentru scoțieni, în toate competițiile.

Hagi, gol în Livingston - Rangers

Scottish Premiership
Informații de ultimă oră despre starea lui Ianis Hagi! Ce a declarat Steven Gerrard
10/09/2021 LA 16:20
Ianis Hagi a jucat titular pentru Rangers în partida din deplasare, de la Livingston. Românul a înscris în minutul 83 golul de 3-0 și apoi a fost schimbat în minutul 86.
Hagi a primit o centrare la firul ierbii din partea stângă și a înscris cu siguranță din centrul careului.
Rangers, deja campioană în Scoția, este neînvinsă și a ajuns la 99 de puncte în 37 de etape, cu un golaveraj 88-13.
Pentru Rangers au mai marcat Tavernier și Kent.
Ianis Hagi, la reducere! Câți bani vrea Rangers în schimbul românului după eliminarea din UCL
21/08/2021 LA 09:06
Rangers, dispusă să renunțe la Ianis Hagi! Motivul pentru care românul ar putea pleca din Scoția
25/07/2021 LA 09:59