Iată echipa de start a celor de la Norwich

Actualizări în direct
Sebastian Ujica

Actualizat 05/03/2020 la 00:27 GMT+2

129
Ratare Gedson Fernandes!!! Tottenham este eliminată din Cupa Angliei, ultimul penalty nu mai trebuie executat! Norwich se califică în sferturi și va juca pe propriul teren cu câștigătoarea duelului Derby County - Manchester United!
128
Cantwll înscrie. Norwich e în avantaj pentru prima dată
127
Ratare Spurs! Puștiul Parrott nu reușește să înscrie. Rămâne 2-2, însă Norwich are un penalty în plus de executat
122
McLean execută pentru Norwich, apără Vorm! Rămâne 1-0 pentru Tottenham la penalty-uri.
121
Dier execută primul și înscrie. 1-0 pentru Tottenham
120
Partida se încheie 1-1 după 120 de minute! Echipa calificată în sferturi va fi decisă în urma loviturilor de departajare
90
Meciul merge în prelungiri după 1-1 în primele 90 de minute!
79
Gol Norwich! Drmic egalează pe Tottenham Hotspur Arena. Reușita este validată de VAR
J. Drmic
Gol
J. Drmic
Norwich City
13
Gol Tottenham! Jan Vertonghen deschide scorul în duelul echipelor din Premier League